Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

Ai, didelio noro nera, bet pries savaite su drauge sutarem, tai nera kaip atsaukti, taigi vaziuosiu. rolleyes.gif

Ka gaminti ruosiesi, as kugelio uzsimaniau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 22, 13:53)
Ai, didelio noro nera, bet pries savaite su drauge sutarem, tai nera kaip atsaukti, taigi vaziuosiu.  rolleyes.gif

Ka gaminti ruosiesi, as kugelio uzsimaniau.  smile.gif

Kugelio ir as senai jau gaminau tongue.gif reiks kokį savaitgalį pasidaryti. Pietums tai žuvies koteltukų kepiau, o dabar verdu bulves, širdeles troškinsiu su moliūgu tongue.gif vargsta tas prapjautas moliūgas pas mane balkone, toks didžiulis buvo tongue.gif tai vis kur nors po truputį kaišioju mirksiukas.gif nežinau, ryt galimas daiktas, kad brauksim į svečius, o jei ne, tai turiu vištienos ketvirčių obuolių sultyse pamarinavus tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 22 spalio 2011 - 16:13
sveikos 4u.gif

ziuriu biski temute aprimus ax.gif smile.gif
Atsakyti
Tikrai ramuma, kaip sekasi, kaip sveikatos, stiprios rudeneliui atejus? 4u.gif
Atsakyti
sveikos

aš tai vis vaduojuosi su kojos skausmais. jau geriau, bet dar užeina skausmai. rytoj jau sulaukiau eilės pas ortopedą. prieš 10 dienų užsirašiau

vis su merginom zyziam MB ausis kad norim kačiuko. kol kas nepasirašo. kaži kiek ilgai kentės tuos zyzimus biggrin.gif
Atsakyti
Vikta, sveikatos. 4u.gif

O del kaciuko, na vistiek atsileis, ilgai nelaikys. biggrin.gif Kokios norte? 4u.gif As pamenu, vyras labai priesinosi suniukui, bet po to viena vakara eme ir pats nupirko bigsmile.gif , bet stai dabar antram suniukui nepasiraso, tai vargsiukas be kompanijos gyvena verysad.gif , sake vyras, jeigu dides seima, tai tik vaikais. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 26, 14:38)
Vikta, sveikatos.  4u.gif

O del kaciuko, na vistiek atsileis, ilgai nelaikys.  biggrin.gif Kokios norte?  4u.gif As pamenu, vyras labai priesinosi suniukui, bet po to viena vakara eme ir pats nupirko  bigsmile.gif , bet stai dabar antram suniukui nepasiraso, tai vargsiukas be kompanijos gyvena verysad.gif , sake vyras, jeigu dides seima, tai tik vaikais.  unsure.gif

nesvarbu kokio.
labiausiai gal britų tumpaplaukio. sakau padovanok man gimtadieniui.

user posted image
Atsakyti
Uj, kokie meiluciai. wub.gif Susileis, esu tikra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 10 26, 14:18)
sveikos

aš tai vis vaduojuosi su kojos skausmais. jau geriau, bet dar užeina skausmai. rytoj jau sulaukiau eilės pas ortopedą. prieš 10 dienų užsirašiau

vis su merginom zyziam MB ausis kad norim kačiuko. kol kas nepasirašo. kaži kiek ilgai kentės tuos zyzimus biggrin.gif

ilgai tu cia kankiniesi verysad.gif

o kaciukai geris blush2.gif wub.gif
Atsakyti
MB kazkada kai atejo pas mane gyventi irgi sake - jau ko ko , bet kaciu namie nelaikysim lotuliukas.gif lotuliukas.gif figuski. Dabar pats be tos kates negali - jiems ir pasipesti ir padukti ir paguleti kartu reikia. Ir yra pasakes - jei musu Kytei kazkas atsitiks , isigysim kita kate tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

QUOTE(vikta @ 2011 10 26, 14:18)
vis su merginom zyziam MB ausis kad norim kačiuko. kol kas nepasirašo. kaži kiek ilgai kentės tuos zyzimus biggrin.gif

tai padovanokit vyrui Kalėdom kačiuką tongue.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 26, 14:38)
Vikta, sveikatos.  4u.gif

O del kaciuko, na vistiek atsileis, ilgai nelaikys.  biggrin.gif Kokios norte?  4u.gif As pamenu, vyras labai priesinosi suniukui, bet po to viena vakara eme ir pats nupirko  bigsmile.gif , bet stai dabar antram suniukui nepasiraso, tai vargsiukas be kompanijos gyvena verysad.gif , sake vyras, jeigu dides seima, tai tik vaikais.  unsure.gif

nu... dabar vaikus paplanuokit,paskui jau gyvūnus mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
šimtas metų blush2.gif

QUOTE(vikta @ 2011 10 26, 14:18)
aš tai vis vaduojuosi su kojos skausmais. jau geriau, bet dar užeina skausmai. rytoj jau sulaukiau eilės pas ortopedą. prieš 10 dienų užsirašiau

vis su merginom zyziam MB ausis kad norim kačiuko. kol kas nepasirašo. kaži kiek ilgai kentės tuos zyzimus biggrin.gif

užuojauta dėl kojų 4u.gif

aš tai jau gyvūnų nebenoriu schmoll.gif šuniui iš vis sakiau ne ne ne..katės norėjau, bet nebenoriu - ne mūsų gyvenimo sąlygom ax.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 26, 14:38)
Vikta, sveikatos.  4u.gif

O del kaciuko, na vistiek atsileis, ilgai nelaikys.  biggrin.gif Kokios norte?  4u.gif As pamenu, vyras labai priesinosi suniukui, bet po to viena vakara eme ir pats nupirko  bigsmile.gif , bet stai dabar antram suniukui nepasiraso, tai vargsiukas be kompanijos gyvena verysad.gif , sake vyras, jeigu dides seima, tai tik vaikais.  unsure.gif

iki Gretos - šuniuką dievinom (matyt užpildė tą tuštumą), bet dabar jis žiauriai erzina - higiena, lojimas, maisto atiminėjimas iš Gretos doh.gif nors akimirkos, kai jie abu žaidžia wub.gif bet kol kas abu su vyru galvojam, kad po Paiko, jau kito šuns nebus - ne mūsų įpročiams schmoll.gif

QUOTE(vikta @ 2011 10 26, 14:52)
nesvarbu kokio.
labiausiai gal britų tumpaplaukio. sakau padovanok man gimtadieniui.

user posted image

koks grožis wub.gif
Atsakyti