Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

labas smile.gif
kaip gyvenat visos?
Ziuokute,kaip tavo sveikatos?

o mes gyvenam visaip... Džiugas tai gerai,jau vaikšo palei lovos,stalus ir t.t.,bet nieko nekrausto,spintelių netinkrina,nebent nuo stalo nurenka daiktus,bet nevisada. Ropom vaiko Misę po namus,o ta jau nebebėga kaip akis išdegus,būna palaukia kol truputį daveja,ir tada bėga. Na,žaidžia jau smile.gif Taip pat Džiugas ėmė viskuo dalintis,ir,jei nieko neturi rankose tuo metu,kai mes ištiesiam ranką,tai tada duoda soskę,jeigu ji būna burnytėj smile.gif Tai tą soskę duodą ir Misei,kad ji prieitų ax.gif Vakar tai prajuokino iki ašarų-jam labai patinka MB bamba,vakar jis jos ieškojo,maikę kėlė,ir paskui sugalvojo jai duos soskę lotuliukas.gif
o šiaip tai... nu vakar kažkokia šiūdina diena buvo MB-krapštė kompą ir sudegino diską su fotkėm doh.gif dabar kainuos atstatymas,nes reikia kažką perlituoti ir t.t. (na,jei tai išvis padės)....paskui ieškojo ebay pirkt kito disko,ir pritrūko pinigų turimoj sąskaitoj,nu tam paypale ar kaip jis ten,pritrūko gal 50ct doh.gif o galiausiai šian ryte važiuodamas darban brūkštelėjo kitai mašinai,šiaip sakė nieko tokio,tik dažus nusivalyt abiems,bet nu...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 10 17, 11:11)
Ziuokute,kaip tavo sveikatos?

Aciu jau gerai, baigesi visos nesamones galim su vyru normalu gyvenima gyventi blush2.gif buvau nuejusi uzpraita antradieni pas gydytoja, apziurejo sake kaire puse( tipo ten buvo nestumas) svari grazi, o va desinej pusej mate ciut ciut laisvo skyscio (tai mano gydytoja itaria kad desinej greiciausiai nestumas buvo) rolleyes.gif liepe po poros menesiuku atvykti pasitikrinti del laisvo skyscio, o siaip viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 10 17, 11:26)
Aciu jau gerai, baigesi visos nesamones galim su vyru normalu gyvenima gyventi  blush2.gif buvau nuejusi uzpraita antradieni pas gydytoja, apziurejo sake kaire puse( tipo ten buvo nestumas) svari grazi, o va desinej pusej mate ciut ciut laisvo skyscio (tai mano gydytoja itaria kad desinej greiciausiai nestumas buvo)  rolleyes.gif liepe po poros menesiuku atvykti pasitikrinti del laisvo skyscio, o siaip viskas liuks  thumbup.gif

žiūriu iki planavimo liko 44 dienelės,tai... gal turėsi rugsėjinuką smile.gif nu linkiu,kad užkibtų ir viskas būtų gerai iš pirmo karto 4u.gif
Atsakyti
labukas

As siandien obuoliu sulciu parsiveziau thumbup.gif ot tai atsigersiu sociai pagaliau thumbup.gif nu ir ryt aisku bus sulciu vekavimas, tikiuosi, kad siemet jau paskutinis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mickute, nu duodi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 20, 18:32)
Mickute, nu duodi.  biggrin.gif

O ka as ? tongue.gif blush2.gif biggrin.gif
nu gavau biskeli sulciu, tiksliau biskeli is spaudima tik pamokejau, o sultys obuoliu dievinu thumbup.gif dar siemet tik koki litra teko paragauti tongue.gif atrodo net seiles kaupiasi vien paminejus biggrin.gif ziema liuks. Viska i ta mano aruoda ax.gif as kaip koks burundukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba vakareli 4u.gif

isibraunu virusiuku mestelet 4u.gif
2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif


siandien pirmam vizitui pas gine buvau nestuke.gif jausmas nerealus,viskas ok,tikiuos sis nestumas bus 10 balu ax.gif

visoms planiukems sekmes ax.gif ax.gif


beje mano sunus gime 24 diena ne 25d. kaip parasyta ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikroji meile: 20 spalio 2011 - 20:43
QUOTE(tikroji meile @ 2011 10 20, 21:43)
laba vakareli  4u.gif

isibraunu virusiuku mestelet  4u.gif
2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
siandien pirmam vizitui pas gine buvau  nestuke.gif  jausmas nerealus,viskas ok,tikiuos sis nestumas bus 10 balu  ax.gif

visoms planiukems sekmes  ax.gif  ax.gif
beje mano sunus gime 24 diena ne 25d. kaip parasyta  ax.gif  tongue.gif

reikia reikia virusiuku thumbup.gif Puiku, kad gerai jautiesi mirksiukas.gif 4u.gif

gal ir suklydau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 10 20, 17:08)
as kaip koks burundukas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(tikroji meile @ 2011 10 20, 17:43)
laba vakareli  4u.gif

isibraunu virusiuku mestelet  4u.gif
2.gif  2.gif  ...

Aisku, kad jamu. bigsmile.gif 2.gif 2.gif:

Dziugu jog viskas gerai. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
savaitgalis thumbup.gif ką veikinėjat ? aš tai namučiuose tupiu, biškeli pasivaikščiojau ryte po rajoną, turgų , parduotuvę apsukau, o dabar gerai ir namie mirksiukas.gif
Atsakyti
Darbe esu, neuzilgo i sostine vaziuosiu pabimbineti po parduotuves. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 22, 13:33)
Darbe esu, neuzilgo i sostine vaziuosiu pabimbineti po parduotuves.  smile.gif

irgi nieko variantas mirksiukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
einu biškeli pasitvarkysiu, prasiskalbsiu, paskui kažką valgyt reikės gaminti,
kad Mb grįžęs iš darbo vakarienės karštos rastų ax.gif
Atsakyti