Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(mickute7 @ 2011 10 07, 22:15)
kazkam reikia  blush2.gif  paskui  nukris zemyn temele, neatrasim ne su ziburiu  biggrin.gif  lotuliukas.gif

as i Favorites idedu ir niekur man kapstytis nereikia tongue.gif
Atsakyti
labas rytelis 4u.gif
Nu pavyko iki 7 issimiegoti tongue.gif dar pusvalandi pagulejau, paskui MB kavos atnese, sumaste, kad ji apkirpciau su masinka, apvariau beveik visa galva , kazkas uzstrigo, jis paeme pataisyti ir nepastebejau, kad grazino be galiuko doh.gif lotuliukas.gif nu ir ka ka ? tongue.gif ne miegancioms kirpejoms duoti kirpti lotuliukas.gif brukstelejau per sona lotuliukas.gif teko tada jau visa galva sulyginti. Plikai tongue.gif tongue.gif tongue.gif


QUOTE(Mirabele @ 2011 10 07, 22:16)
as i Favorites idedu ir niekur man kapstytis nereikia tongue.gif

tai ir pas mane favorituose drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2011 10 07, 18:16)
as i Favorites idedu ir niekur man kapstytis nereikia tongue.gif

drinks_cheers.gif

Mickute, tu NUOSTABI! lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(mickute7 @ 2011 10 08, 08:58)
labas rytelis  4u.gif
Nu pavyko iki 7 issimiegoti  tongue.gif  dar pusvalandi pagulejau, paskui MB kavos atnese, sumaste, kad ji apkirpciau su masinka, apvariau beveik visa galva , kazkas uzstrigo, jis paeme pataisyti ir nepastebejau, kad grazino be galiuko  doh.gif  lotuliukas.gif  nu ir ka ka ?  tongue.gif ne miegancioms kirpejoms duoti kirpti  lotuliukas.gif  brukstelejau per sona  lotuliukas.gif  teko tada jau visa galva sulyginti. Plikai  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif pas mane buvo panasi situacija, tik puse galvos nukirpus masinele visai sugedo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2011 10 08, 14:50)
Laba 4u.gif
lotuliukas.gif pas mane buvo panasi situacija, tik puse galvos nukirpus masinele visai sugedo lotuliukas.gif

ai kazkada buvo ir toks bajeris lotuliukas.gif skubiai skolinosi is draugelio lotuliukas.gif
Atsakyti
Va kokia siuolaikiska mano muoteriska lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 10 08, 18:58)
Va kokia siuolaikiska mano muoteriska  lotuliukas.gif



gerulė lotuliukas.gif gerai, kad dar ne ant SM ir ne ant planuojančių temukės užlipus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
savaitgalis baigesi, ale vis tiek ramios ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 10 11, 22:41)
savaitgalis baigesi, ale vis tiek ramios ? rolleyes.gif

darbe sedziu, vaikus sumigdziau tai kol nesmingu pati pritupiau koki graju paziast mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 10 11, 22:50)
darbe sedziu, vaikus sumigdziau tai kol nesmingu pati pritupiau koki graju paziast  mirksiukas.gif

tai gerai, kad nors kompas yra mirksiukas.gif ar savo nesiojes ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 10 11, 22:51)
tai gerai, kad nors kompas yra  mirksiukas.gif  ar savo nesiojes ?  unsure.gif

darbe yra, mano tas maziukas kur foto matosi, tai kita kart nervuoja kai reikia puslapi per ekrana varineti bigsmile.gif beja siandien buvau kirpykloje pasigrazinau biskiuka - tiksliau sakant kasas pasisviesinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes tai vakar buvom nuleke pas dukterecia i svecius, jie soduose gyvena, tai pasivaiksciojom po miska, prie mariu nuejom, oras pasaka thumbup.gif . Jie turi pasidare rukelnycia kieme, tai sakes kokia skani buvo vistiena thumbup.gif dar medziotoju desreliu turejom, tai ir tas biskeli parukinom. Apsivalgymas konkretus buvo tongue.gif
Atsakyti