Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

vakar juokiausi. papasakojau MB ir jis juokėsi.
su mažąja dabar būna seneliai, pamainom. tai kai gryžau iš darbo ir pasiėmiau dičkę iš daržiuko, namie radau senelį. senelį merginos labiau mėgsta, močiutė labai griežta. o seneliui ant galvos gali lipti. nu tai didžioji pasiilgusi senelio, užsikarė jam ant sprando. dūksta ir sako "seneli, kaip aš noriu mažo vaikučio, leliuko. gal mama nupirks".
Senelis žiūri į mane ir sako - "nu tai mamos ir tėčio prašyk, aš leliukų negaliu nupirkti."
Didžioji - "tai mama sakė gal nupirks, matėm vakar Maximoj. Toks nedidlis leliukas, į kišenę tilptų, su vonele, ir drabužėlių pridėta"

Čia mano mergina apie lelytę kalbėjo, o senelis pamanė kad apie tikrą leliuką kad jau perkam biggrin.gif tai seneliui paaiškinau apie ką čia ji
Atsakyti
kas buvot Baltijos Cirko praėjusioj programoj - gal pamenat kuri ten eilė būna pati pirmoji pakelta? 3 ar 4?
galvoju kurioje eilėj bilietus pirkti.
kai buvom, tada gerų vietų negavom. tai pagalvojau kad toje pirmoje pakeltoje vietoje būtų labai liuks
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

nesąmoningas laikas pas mus - darbo turiu daug, Greta sloguoja+kosti, tai tokia zirzli pasidariusi, man žiauriai skauda gerklę ir dar nosis pasileido doh.gif vienu žodžiu, nekoks laikas doh.gif

pavėluotai, bet sveikinu Džiugą su pirmąja žvakute wub.gif tikrai greitai laikas bėga wub.gif

apie cirką nieko nežinau schmoll.gif

dėl senelių ir lipimo ant galvos - iš tikrųjų, vaikai greitai pagauna kaip su kuo galima elgtis bigsmile.gif
Atsakyti
Paveluotai, bet is visos sirdies Dziuguti su 1-uoju gimtadieniu! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
labas ax.gif
dėkojam už sveikinimus 4u.gif


tiesa,mačiau čia kurį vakarą kaip išskirdo žąsys,jos dažnai praskrenda virš mano rajono,tai..ruduo jau,ruduo...jos berods paskutnės pakyla į pietus ax.gif
Atsakyti
toks vaizdas, kad ir visos su tomis zasimis iskridot lotuliukas.gif
Atsakyti
As cia, as cia blush2.gif siandien pas gine buvau tai zalia sviesa planavimam jungsim po poros menesiuku thumbup.gif
Atsakyti
esu ir aš, tik nelabai turiu ką pasakyti, nieko naujo

galvoju kokią dovaną sau pas MB užsiprašyti

penktadienį eina į R.Clayderman koncertą
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 10 04, 22:06)
As cia, as cia  blush2.gif siandien pas gine buvau tai zalia sviesa planavimam jungsim po poros menesiuku  thumbup.gif

nu va puikios zinios thumbup.gif nepajusi kaip tie menesiukai prabegs mirksiukas.gif
Atsakyti
Savaitgalis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Hola 4u.gif


Kaip gyvuojat? Ka veikiat gero, be teliko ziurejimo, kramsnojimo, baliavojimo? cool.gif

Mickute tu saunuole thumbup.gif wub.gif laikai visus keturis temos kampus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirabele: 07 spalio 2011 - 21:01
kazkam reikia blush2.gif paskui nukris zemyn temele, neatrasim ne su ziburiu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti