Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

as cia prie pora naktu toki realau sapna sapnavau - zinau, kad gimdyt, kad nespeju nuvaryt i ligonine, kad su chalatu pati dasigaunu iki ligonines, viskas gerai, lengvai pagimdau,l zinau ir varda, nors apie toki tikrai niekad negalvojau, guliu ligonineje ir nervuojuosi, nes SM mergoms net nepranesiau , kad laukiuosi tongue.gif galvoju, kad reiktu kazkam SM brukstelt, bet tipo geriau palauksiu kol mazyle atnes, pamaitinsiu, zinosiu tikra svori , tai tada ir parasysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir net zinau kad leipso men nespejau , bet jau rugpjucio 1 pagimdizau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 24, 00:39)
Oj, kaip idomu, esu tikra, busi labai zavi.  bigsmile.gif  thumbup.gif  4u.gif


nereikia blush2.gif pati zinau, kur yra pas mane trukumai blush2.gif bandysim uzmaskuot ir imesim kokia fotke, nes kaip bebutu , esu realiste mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 09 23, 23:44)
as cia prie pora naktu toki realau sapna sapnavau - zinau, kad gimdyt, kad nespeju nuvaryt i ligonine, kad su chalatu pati dasigaunu iki ligonines, viskas gerai, lengvai pagimdau,l zinau ir varda, nors apie toki tikrai niekad negalvojau, guliu ligonineje ir nervuojuosi, nes SM  mergoms net nepranesiau , kad laukiuosi  tongue.gif  galvoju, kad reiktu kazkam SM brukstelt, bet tipo geriau palauksiu kol mazyle atnes, pamaitinsiu, zinosiu tikra svori , tai tada ir parasysiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir net zinau kad  leipso men nespejau , bet jau rugpjucio  1 pagimdizau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


geras sapnas thumbup.gif
Atsakyti
Mickute, geras sapnas. bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif

O as jau metai laiko vaikus istisai sapnuoju, pries beveik pusmeti sapnavau, kad pagimdziau tris vaikucius wub.gif , bei gaudziau zuvis, traukiau tokias geras, riebias, tai dabar tikiuosi jas pagauti. ax.gif biggrin.gif Sapnuose vaikai i kojas kabinasi, o paskutini kart po kazkoki pastata vaiksciojau ir savo dvynuku ieskojau, radau. wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas rytelis 4u.gif
Ui kaip gerai sestadienis thumbup.gif issimiegojau, dar patinginiavom su Mb, pusrycius i lova gavau, paskui kol duse nusiprausiau, atejus dar kavos radau, isgerem kavyte su MB , paplepejom, Mb visus indus suplove lotuliukas.gif kaifuoju biggrin.gif
Atsakyti
Mickute, tikras liuxas tavo vyras!!! didis.gif drinks_cheers.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 24, 12:24)
Mickute, tikras liuxas tavo vyras!!!  didis.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif

uzplaukia kartais gerumo momentai lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikria ne kasdien tokia svente biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 09 24, 08:30)
uzplaukia kartais gerumo momentai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tikria ne kasdien tokia svente  biggrin.gif


Reikia dziaugtis ir tokiais momentais. thumbup.gif Maniskis tai mane turi islepines. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif

Liuks vakar vakarėlį moteryčių apturėjom thumbup.gif pasikrizenom, pasipletkinom apie ką norėjom , prisikirtom sočiai iki apsiryjimo lotuliukas.gif tiek skanėstų buvo prisiruošus - visokių užkandukų, sumuštinukų, tai kol visus išragauji blush2.gif
Atsakyti
O mes spejom ir iki misko su draugais nulekti thumbup.gif geras oras, pasivaiksciojom, puse kases visokiu grybu prisirinkom, thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labas smile.gif
va ir metukai mano mažyliui ax.gif net keista,kad jau praėjo metai nuo tos dienelės,kai jis gimė smile.gif o ir diena tiek prieš metus,tiek šiandie - labai graži ir šilta thumbup.gif
o aš tai... nu kažkaip netikiu,kad jau metus esu mama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 09 26, 12:15)
labas smile.gif
va ir metukai mano mažyliui ax.gif net keista,kad jau praėjo metai nuo tos dienelės,kai jis gimė smile.gif o ir diena tiek prieš metus,tiek šiandie - labai graži ir šilta thumbup.gif
o aš tai... nu kažkaip netikiu,kad jau metus esu mama blush2.gif

sveikinimai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 26 rugsėjo 2011 - 13:24
QUOTE(Ramunita @ 2011 09 26, 12:15)
labas smile.gif
va ir metukai mano mažyliui ax.gif net keista,kad jau praėjo metai nuo tos dienelės,kai jis gimė smile.gif o ir diena tiek prieš metus,tiek šiandie - labai graži ir šilta thumbup.gif
o aš tai... nu kažkaip netikiu,kad jau metus esu mama blush2.gif

Su 1 -uoju tortadieniu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti