Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(mickute7 @ 2011 09 11, 18:10)
labukas

As jau gyva po kaimuko  mirksiukas.gif  bulves nukastos, maisas namie, burkokeliu 2 kasikai irgi namie, puodas jau verda su burokais, marinuosiu. Nors, reikia prisipazinti , net iki vagos nebuvau nuejus  blush2.gif  buvau uz seiminke, valgyt gaminau, dar svogierkos anuke buvo 2 metu  3 men  tai kartu ir uz aukle dirbau  lotuliukas.gif  o tai koteltus kepiau, su farsu rankose ir lakstau ziuret ka mazoji daro  biggrin.gif  o jai tai viskas idomu, reikia viska patikrinti, atidaryti, isimti, ispylti  doh.gif  biggrin.gif  tai kad vien valgyt daryt, tai dzin, ziurek jau tylu, pasiziuri, o jau  mano padaryta gaiva ispylus net ant grindu,  begi keturiomis su skuduru valyti, uzsisukai, tai rankas i muila sukiso,  tai mociutes vaistus jau krausto  doh.gif vel kazka dariau, ziuriu orkaite ijungta  doh.gif  ir dar ziurek, kad koteltai nepridegtu  tongue.gif  vienu zodziu  tikrai nebuvo kada ir man nuobodziauti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ko gero vagose  buvo daug paprasciau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oi, prijuokinai...bet vaizdelį jau matau prieš akis - nes mano merginai irgi smalsumas begalinis ir visur kur tik gali lenda (spintelės jau užrakinėtos ir užklijuotos doh.gif ), viską ima ir t.t. doh.gif o čia dar kaip suprantu svetimoje aplinkoje, tai iš viso įsivaizduoju kaip jai smalsu viskas hihihi.gif
Atsakyti
Mickute, gera savaitgali apturejai. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 09 11, 23:40)
oi, prijuokinai...bet vaizdelį jau matau prieš akis - nes mano merginai irgi smalsumas begalinis ir visur kur tik gali lenda (spintelės jau užrakinėtos ir užklijuotos doh.gif ), viską ima ir t.t. doh.gif o čia dar kaip suprantu svetimoje aplinkoje, tai iš viso įsivaizduoju kaip jai smalsu viskas hihihi.gif

tai jo, toks rankinis ten vaikas dar, pati cia vasara kelias savaites viena berniuka 2 m 9 menesiu priziurejau, tai visai gerai, ramus geras vaikas, jokiu problemu, nereikia ten paskui jokiu spinteliu darineti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 12, 10:34)
Mickute, gera savaitgali apturejai.  biggrin.gif  4u.gif

Super savaitgalis thumbup.gif paskui sekmadieni svogeris prisipachmielino, tai teko ir su jo valdiska masina ji dar namo parvezti lotuliukas.gif siaipt ai neduotu , o dabar tik mynk biggrin.gif jis instruktorius, tai su mokomaja vazinejausi , ale gerai vaziuot, visi galvoja blondine mokinasi ir laikosi saugaus atstumo lotuliukas.gif
Bulvyciu parsiveziau, vakar jau ir 14 litru burokeliu spejau uzmarinuoti thumbup.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
ale kai aš paskaitau kiek mickute visko marinuoja,tai blink.gif blush2.gif aš jaučiu,jei tiek primarinuočiau,tai paskui 3 metus ėstume lotuliukas.gif pas mumis tik vyšnių uogienės truputis Džiugui (virė MB) ir oašaldyta serbentų,mėlynių,vyšnių, cukiniją viena ir moliūgo ketvirtis rolleyes.gif nors... jei turėčiau rūsį gal kitaip būtų g.gif
Atsakyti
Musu Mickute tikra darbininke. didis.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mane tai panos nelabai lindo i spinteles. Nepamenu kad reikejo saugot. Tik pamenu kad Urte kapstydavo zemes is dideles palmes vazono, kuris stovejo ant zemes
Papildyta:
As tai sergu, pulinga angina. Tikejaus be antibu issisukti, bet nesigavo. Pradejau siandien gerti ir tikiuosi rytoj jau bus geriau
Atsakyti
Vikta, sveikatos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 09 14, 13:27)
labas 4u.gif
ale kai aš paskaitau kiek mickute visko marinuoja,tai blink.gif  blush2.gif aš jaučiu,jei tiek primarinuočiau,tai paskui 3 metus ėstume lotuliukas.gif pas mumis tik vyšnių uogienės truputis Džiugui (virė MB) ir oašaldyta serbentų,mėlynių,vyšnių, cukiniją viena ir moliūgo ketvirtis rolleyes.gif nors... jei turėčiau rūsį gal kitaip būtų g.gif

nu kodel ax.gif as paskui ziema praktiskai nieko neperku mirksiukas.gif savas darzoves valgom- ar kaip kokias salotas ar i sriubas, troskinius. Cia kai turejau pora sunkiu ziemu, kai vienas katras nedirbdavom po kelis menesiu, kai sedi paskutinius centus skaiciuoji, oi kaip gerai tada - nueini i rusi - o tent grybuku, tai cukinijos, tai misraines randi, agurku iki pat svieziu uztenka, uogieniu irgi kazkiek turim visokiu paragauti, ir su blynais gerai ir i pyragus makaluoju, kepu tik paprastus is ko turiu vadinasi tongue.gif o dar be to vis kazkokiu darzoviu gaunu - tai is kaimo, tai kokia drauge pasiulo, nespeji iskarto suvalgyt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 14, 14:25)
Musu Mickute tikra darbininke.  didis.gif  4u.gif

nieko cia blatno. As pvz nemoku nei megzti, nei siuti blush2.gif jau geriau kokius vyniotinius ar kompotus darysiu tongue.gif
Atsakyti
Na Mickute, nesikuklink, nesikuklink, esi Seimininkute is Didziosios Raides! didis.gif As va kai kada grisiu, zinau pas ka i svecius vaziuosiu. bigsmile.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif

„Moterimi būti lengviau, nei vyru: vaiką pagimdei, užauginai, į mokyklą išleidai, į darbą nuėjai, į parduotuvę užbėgai, vakarienę pagaminai, namų darbus patikrinai, visus pamaitinai, indus išplovei, drabužius išlyginai... Ir daugiau visą dieną LAISVA!!!!“


QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 14, 23:46)
Na Mickute, nesikuklink, nesikuklink, esi Seimininkute is Didziosios Raides!  didis.gif As va kai kada grisiu, zinau pas ka i svecius vaziuosiu.  bigsmile.gif  ax.gif  biggrin.gif

rasiu kuom pavaisinti lotuliukas.gif
O gal kada planuoji parlekti ? ax.gif
Atsakyti
labas
vakar biški liūnda paliko po kašio...nes kažkaip... nu tikėjausi tos pergalės ax.gif bet dabar linkiu makedonams aukso thumbup.gif jeigu pralaimėt-tai tik čempionams ax.gif ir kažkaip visai nepikta man ant tų makedonų,manau,kad jie šaunuoliai thumbup.gif ir labai noriu,kad nugalėtų rusus ir/ar ispanus cool.gif
o ir šiaip vakar toks vakarėlis... krikštamotės urną parveža,laidos šeštadienį... tai užsakinėjau puoktę ir... nu nu negaliu dar patikėt,kad...užsakinėju puokštę jai ne gimdadieniui,o laidotuvėms verysad.gif

QUOTE(vikta @ 2011 09 14, 19:11)
*Pas mane tai panos nelabai lindo i spinteles. Nepamenu kad reikejo saugot. Tik pamenu kad Urte kapstydavo zemes is dideles palmes vazono, kuris stovejo ant zemes

**As tai sergu, pulinga angina. Tikejaus be antibu issisukti, bet nesigavo. Pradejau siandien gerti ir tikiuosi rytoj jau bus geriau

* Džiugas tai gėlių nekapsto,porą kartų pasakiau NE ir nebelenda ax.gif o va stalčius tai reikėjo apsaugot,bet ne dėl to,kad lįstų ir kraustytų,o jis besiklaudamas juos atidaro ir baisu,kad pirštų nesusignybtų smile.gif nes esu jį paleidus į laisvę-nelekiu iš paskos po butą.
**sveik 4u.gif bjauus dalykas ta angina unsure.gif

QUOTE(mickute7 @ 2011 09 14, 21:31)
*nu kodel  ax.gif as paskui ziema  praktiskai nieko neperku
** nieko cia blatno.

*nu.. visokių tokių konservuotų miršainių tai aš labai,labai nemėgstu blush2.gif buvau apsinuodijus kažkada,tai dabar fui fui smile.gifo šiai mums praktiškai nei dienos be mėsos blush2.gif nu kūgeliai,blulviniai blynai gerai sueina,troskiniai visokie,bet ar jiems tinka konservuotos daržovės g.gif šiaip ant keptuvės pakeptos daržovės,bet vėlgi - jos turi būt arba šviežios,arba šaldytos ax.gif marinuotus tik burokėlius valgom-šaltibarščiam smile.gif tai... 13 litrų tų burokų tikrai laabbaiii ilgam būtų blush2.gif
**blanto gal ir nieko,bet kiek laiko užima ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif

Mickute, kada grisiu nezinau, nebeplanuoju, nes niekada nesigauna, kaip bus taip bus, kada bus, tada bus. lotuliukas.gif O gal niekada. mastau.gif doh.gif lotuliukas.gif

Ramunita, 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Tiesa, kaio tavo drauges vyras? 4u.gif
Atsakyti