Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 07, 12:27)
As tai tau tos kasdienybes siek tiek pavydziu, ypac kai bunu labai pavargusi nuo visu darbu ir stresu, tai atrodo kaip fainai butu namie su vaikuciu.  ax.gif  smile.gif  4u.gif
Kas maziuke paziuri?  bigsmile.gif  4u.gif  thumbup.gif

gal ir taip...nors aš jau noriu to ėjimo į darbą-pasipuošimo ir pan., nes tas sėdėjimas namuose su treningais ir košėm tai jau truputį vargina blush2.gif tai vakar su draugėm kalbėjom, kad be vaikų temos tai ir negalim niekuo kitu pasidalinti - nebent vakarienės meniu doh.gif bet netruks tas laikas prabėgti ir vėl viskas kitaip bus ax.gif
o gretą tėtis pažiūri ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 09 07, 08:39)
gal ir taip...nors aš jau noriu to ėjimo į darbą-pasipuošimo ir pan., nes tas sėdėjimas namuose su treningais ir košėm tai jau truputį vargina blush2.gif tai vakar su draugėm kalbėjom, kad be vaikų temos tai ir negalim niekuo kitu pasidalinti - nebent vakarienės meniu doh.gif bet netruks tas laikas prabėgti ir vėl viskas kitaip bus ax.gif
o gretą tėtis pažiūri ax.gif


Jeigu pasakysiu, kad visada svajojau pati vaika auginti iki 3 m., tai matyt isgriusi. smile.gif Ir labai pergyvenu, kad sito negalesiu padaryti, labai... na duok D, kad tik tas mazas kleckas pas mus ateitu, jau ka galesiu, ta padarysiu. wub.gif
O mociutes isleidzia jus du kur nors? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 07, 14:00)
Jeigu pasakysiu, kad visada svajojau pati vaika auginti iki 3 m., tai matyt isgriusi.  smile.gif Ir labai pergyvenu, kad sito negalesiu padaryti, labai... na duok D, kad tik tas mazas kleckas pas mus ateitu, jau ka galesiu, ta padarysiu.  wub.gif
O mociutes isleidzia jus du kur nors?  smile.gif  4u.gif

oi ne, neišgriūsiu, bet jaučiu, kad pakeisi nuomonę tongue.gif

o močiutės išleidžia, tik retai prašom ax.gif nes dažniausiai mūsų laisvalaikis pas draugus, kur vaikų būna krūva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 07, 14:00)
Jeigu pasakysiu, kad visada svajojau pati vaika auginti iki 3 m., tai matyt isgriusi.  smile.gif Ir labai pergyvenu, kad sito negalesiu padaryti, labai... na duok D, kad tik tas mazas kleckas pas mus ateitu, jau ka galesiu, ta padarysiu.  wub.gif
O mociutes isleidzia jus du kur nors?  smile.gif  4u.gif

aš irgi noriu Džiugą augint iki 3jų,o gal net iki 1 klasės...bet.. mes su broliu nėjom į darželius,tai žinočiau ką su vaiku veikt,kur eit ir t.t.,kad nebūtų vien košių ir kakų tema su draugėm susitikus smile.gif nors ir dabar kažkaip apie tai nelabai šnekam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 09 07, 14:05)
oi ne, neišgriūsiu, bet jaučiu, kad pakeisi nuomonę  tongue.gif

o močiutės išleidžia, tik retai prašom ax.gif nes dažniausiai mūsų laisvalaikis pas draugus, kur vaikų būna krūva ax.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Deire @ 2011 09 07, 10:59)
iš FB įmesiu kelias foto...
čia lygiai 1-erių grupioko vestuvių pasveikinime
user posted image

superinė foto. o spalvų ryškumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 09 07, 10:05)
oi ne, neišgriūsiu, bet jaučiu, kad pakeisi nuomonę  tongue.gif

o močiutės išleidžia, tik retai prašom ax.gif nes dažniausiai mūsų laisvalaikis pas draugus, kur vaikų būna krūva ax.gif


Nezinau, man atrodo tiek daug yra ka veikti su auganciu vaiku, kazkaip dabar nelabai isivaizduoju, kaip gali nusibosti, na, gal siek tiek, kaip bet kas, bet reikia mums patiems visada ta idomuma surasti, onelaukti kol kas palinksmins. smile.gif Na, pagyvensime, pamatysime, kaip sakau, turbut sau tokio malonumo leisti negalesiu, taigi galiu labai neisisvaigti. unsure.gif Ir is viso, anksti man cia kalbeti. rolleyes.gif

Smagu, o ir mociutes jau savus uzaugino, kad dar turetu su anukais istisai sedeti. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 07, 14:36)
Nezinau, man atrodo tiek daug yra ka veikti su auganciu vaiku, kazkaip dabar nelabai isivaizduoju, kaip gali nusibosti, na, gal siek tiek, kaip bet kas, bet reikia mums patiems visada ta idomuma surasti, onelaukti kol kas palinksmins.  smile.gif Na, pagyvensime, pamatysime, kaip sakau, turbut sau tokio malonumo leisti negalesiu, taigi galiu labai neisisvaigti.  unsure.gif Ir is viso, anksti man cia kalbeti.  rolleyes.gif

Smagu, o ir mociutes jau savus uzaugino, kad dar turetu su anukais istisai sedeti.  smile.gif

aš gal per stipriai pasakiau, kad nuobodu...bet to išėjimo iš namų be vaiko vis tiek kartais norisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 09 07, 10:58)
aš gal per stipriai pasakiau, kad nuobodu...bet to išėjimo iš namų be vaiko vis tiek kartais norisi ax.gif


Tai zinoma, kad reikia ir norisi, sitai savaime suprantama, juk jeigu as tik darbe sedeciau istisai, isproteciau, nu kas beveik ir yra. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites rolleyes.gif as labai trumpai, netersiu cia eterio: pirmadieni planinis guldymas i skyriu manes laukia ir tada arba vaistais, arba LP (pasirinkti dave per savaitgali) nestumo salinimas rolleyes.gif nestumas po truputuka auga (siandien tyrimu atsakymai - skaiciukai vel ciut ciut paauge) nors vaisiaus nera doh.gif pusliukas apie 3cm kaip gydytojas sake....... zodziu jau man bloga nuo visko darosi, bet tikiuosi, kad cia bus paskutinis kartais kaip as su situo nestumu kankinuosi unsure.gif nes jau vilku norisi kaukt, daugiau nieko........
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 09 09, 12:40)
Sveikos mergaites  rolleyes.gif as labai trumpai, netersiu cia eterio: pirmadieni planinis guldymas i skyriu manes laukia ir tada arba vaistais, arba LP (pasirinkti dave per savaitgali) nestumo salinimas  rolleyes.gif nestumas po truputuka auga (siandien tyrimu atsakymai - skaiciukai vel ciut ciut paauge) nors vaisiaus nera  doh.gif pusliukas apie 3cm kaip gydytojas sake....... zodziu jau man bloga nuo visko darosi, bet tikiuosi, kad cia bus paskutinis kartais kaip as su situo nestumu kankinuosi  unsure.gif nes jau vilku norisi kaukt, daugiau nieko........

ojėj kiek ilgia užsitęsė. sėkmės
Atsakyti
labutukas 4u.gif
pasirodau, kad gyva ir dingstu i kaima bulviu kasti tongue.gif
Atsakyti
labukas

As jau gyva po kaimuko mirksiukas.gif bulves nukastos, maisas namie, burkokeliu 2 kasikai irgi namie, puodas jau verda su burokais, marinuosiu. Nors, reikia prisipazinti , net iki vagos nebuvau nuejus blush2.gif buvau uz seiminke, valgyt gaminau, dar svogierkos anuke buvo 2 metu 3 men tai kartu ir uz aukle dirbau lotuliukas.gif o tai koteltus kepiau, su farsu rankose ir lakstau ziuret ka mazoji daro biggrin.gif o jai tai viskas idomu, reikia viska patikrinti, atidaryti, isimti, ispylti doh.gif biggrin.gif tai kad vien valgyt daryt, tai dzin, ziurek jau tylu, pasiziuri, o jau mano padaryta gaiva ispylus net ant grindu, begi keturiomis su skuduru valyti, uzsisukai, tai rankas i muila sukiso, tai mociutes vaistus jau krausto doh.gif vel kazka dariau, ziuriu orkaite ijungta doh.gif ir dar ziurek, kad koteltai nepridegtu tongue.gif vienu zodziu tikrai nebuvo kada ir man nuobodziauti lotuliukas.gif lotuliukas.gif ko gero vagose buvo daug paprasciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti