Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

sveikos 4u.gif
jo,žinau,kad gali labai blogai baigtis... Tipo dakrarai sako,kad kažkoks netradicinis tas sepsis jam,nu tarkim spaudimas ne kyla,o krenta ir t.t.
Tai draugė dabar kreipsis į netricinės medicinos astovą,nu tokį ale diedulį...gal jis kažką pamatys daugiau nei tie daktarai...
Atsakyti
labukas visoms 4u.gif puiki dienele, ismovem su draugeliais i Lekeciu miska, paskui prasukom pro Griskabudi, nu cia Sakiu rajonas. Normaliai pasirinkau, aisku daug senu, perauge ir sukirmyje doh.gif jei MB butu nors puse tiek pririnkes kiek as blush2.gif tongue.gif tongue.gif o tai draugai dar kaimyna pasieme su skaudancia po vakarykscio galva doh.gif , tai vyreliai alaus uzsipirko ir dzin jiems tas grybavimas cool.gif bet man pofik, pati tikrai nemazai prisirikau thumbup.gif - didziule kase ir 2 kibiriukus po 5 litrus parsitempiau, jau grybai isvalyti, bandom i didziuli puoda sutalpinti tongue.gif ziuresim kiek ju cia gausis thumbup.gif thumbup.gif dar kiek dziovinimui palikom. Siaip visokiu radom, baravyku tik pora, bet ir makavyku ir silkbaravykiu, nors pagrinde tai vokietukai, vovieruskos, umedes. Nieko , sueis mums viskas ziema thumbup.gif bet siaip smagiai praleidom laika, pasivaiksciojom m iske, aisku pavargom, bet gristi prie masinos, uzkandi kazka , pasedi, toliau vaziuoji, paskui gristant is diedu pasipuosusiu prisizvengem lotuliukas.gif Namie tevukas padejo grybus sudarineti, tai va jau galiu ir prie PC pasedeti mirksiukas.gif dienele uzskaityta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
A ka po savaitalio niekas namo negrizot ??? kad taip cia tuscia ???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 09 06, 20:37)
A ka po savaitalio niekas namo negrizot ??? kad taip cia tuscia  ???? g.gif

Tai tikriausiai lotuliukas.gif

Laba vakara smile.gif
Atsakyti
Grizom, ale jau uzsieme, ruduo, reikalu kalnai, nors jie pas mane ir nebuvo pasibaige. rolleyes.gif

Mirabele, kaip gyvenam? 4u.gif
Papildyta:
Mickute, nu bet tu grybu tai baltai pavydziu. bigsmile.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 06, 23:19)
Grizom, ale jau uzsieme, ruduo, reikalu kalnai, nors jie pas mane ir nebuvo pasibaige.  rolleyes.gif

Mirabele, kaip gyvenam?  4u.gif
Papildyta:
Mickute, nu bet tu grybu tai baltai pavydziu.  bigsmile.gif  ax.gif  4u.gif


Zemyna maciau tavo foto, labai graziai pini kasas wub.gif jau ko ko nemoku tai pinti, nezinau is kur pas mane tos rankos isdyge doh.gif

Gyvenam po senoviai rolleyes.gif

Kaip tu? kas tavo fronte naujo? 4u.gif
Atsakyti
labas smile.gif
nu vakar jau tokia niūri diena buvo,o aš tingėjau net iki WC eit blush2.gif
mano draugės vyrui jau kaip ir geiau,na iš komos atsibudęs,rankas,kojas judina,mato,girdi,savus atpažįsta. Bet... čia jau nebežinau juoktis ar verkti,bet jam tipo įtaria netgi ŽIV unsure.gif daro pakartotinius tyrimus,nes darė prieš mėnesį,tai tipo gal nebuvo susiformavęs tas virusas unsure.gif nu tai taip unsure.gif šiaip draugė kaip ir tikra,kad jis nenuėjo nei į kairę,nei dar kąžką,bet vistiek nejauku kažkaip unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Mirabele, jau kasu pynimas tai taip, visi zino lotuliukas.gif , sake, kai mieste pamatys mergaite su ivairiai pripintom kasytem, zinos kad mano. smile.gif
Judame, mes judame i prieki po truputuka, pirmadieni buvome pas specus, buvo pirma echo po LP, viskas ok, taigi iki men galo turiu sulaukti skambucio, kad atvykciau pasiimti vaistu ir jau pradesime. 4u.gif

Ramunita, linkiu, kad nepasitvirtintu. unsure.gif 4u.gif O del niurumo, pas mane jau irgi rudenelis, apniuke, kuo dziaugiuosi ax.gif , tik lb jau miegas ima, apskritai, esu pervargusi, antra diena kai is lovos vos vos keliuosi, vakarais irgi jau 21 val knapsiu. smile.gif

Kaip kitos laikotes, kas naujo? 4u.gif
Atsakyti
iš FB įmesiu kelias foto...
čia lygiai 1-erių grupioko vestuvių pasveikinime
user posted image
važinėtis moku šitaip...
user posted image
...ir šitaip
user posted image
indaplovės krepšelio panaudojimo galimybės:
user posted image
o čia vaizdelis dabar...
user posted image
Atsakyti
Deire, geros nuotraukytes, panele smaginasi, nenuobodziauja, matau is stalciu viska traukia, mamai darbo duoda. biggrin.gif Tiesa, labai graziai per vestuves atrode, kepuriukas labai fainas. wub.gif 4u.gif Kaip pati laikaisi, darbuojuosi po truputuka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 09 07, 11:03)
Deire, geros nuotraukytes, panele smaginasi, nenuobodziauja, matau is stalciu viska traukia, mamai darbo duoda.  biggrin.gif Tiesa, labai graziai per vestuves atrode, kepuriukas labai fainas.  wub.gif  4u.gif Kaip pati laikaisi, darbuojuosi po truputuka?  4u.gif

ai, aš tai normaliai...po namus trinuosi ir tiek...mano dienos vienodos...
va tik vakar su draugėm turėjom merginų vakarą, tai pasiplepėjom smagiai, tik šį kartą jau anksčiau grįžau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2011 09 07, 07:10)
ai, aš tai normaliai...po namus trinuosi ir tiek...mano dienos vienodos...
va tik vakar su draugėm turėjom merginų vakarą, tai pasiplepėjom smagiai, tik šį kartą jau anksčiau grįžau lotuliukas.gif

As tai tau tos kasdienybes siek tiek pavydziu, ypac kai bunu labai pavargusi nuo visu darbu ir stresu, tai atrodo kaip fainai butu namie su vaikuciu. ax.gif smile.gif 4u.gif
Kas maziuke paziuri? bigsmile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 07 rugsėjo 2011 - 11:29