Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

pas mane tai Rugilė naktį blogai miegojo, kokias tris valandas vis vartėsi, knarkė. tai turbūt sloga pasirodys. pas ja po knarkimo ji išlenda. o ir nuotaikos prastos buvo. eina į daržiuka ir sako - reikia skanių vaistukų, aš sirguliuoju. tai ar rimtai sirguliuoja ar kad blogai miegojo, nepailsėjo.
tai jaučiu pasiimsiu nuo pietų
va ir dvi dienos daržiuke pabuvo biggrin.gif trūkt už vadžių, vėl iš pradžių
Atsakyti
tos mano draugės vyras reanimacijoj,sukelta koma unsure.gif
Atsakyti
SU PIRMA PERGALE lithuania.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos merguciai bigsmile.gif as su gerom naujienom thumbup.gif HCG mazeja, ir gerokai sumazejes thumbup.gif dabar dar pakartojima turesiu daryti po 7-10 dienu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutukas 4u.gif 4u.gif

jo, mokyklos, darzeliai, ruduo verysad.gif tikrai vasara si greitai prabego. sakyciau nieko gero vasara schmoll.gif , praktiskai niekur nebuvom isleke, ir pasimaudyt tik kelis kartus teko unsure.gif net neidomu verysad.gif vis lauki , lauki tos vasaros, o ziurek ir vel bulviakasis doh.gif anksti vaziuoju i darba, tai neteko jokio dar mokinuko matyt su gelemis, tik prie parduotuviu geliu pardaveju kalnai, namo gristant pasijuto pilni autobusai studentu . Tiek , kad darbe pro langa ziurejau i tuos tamsius zemai slenkancius lietaus debesis, obuolius pupsincius pievuteje, vejas, kuris zarste lapus ant plyteliu . ech ir tada tik vienintele mintis - Ruduo tongue.gif


QUOTE(Ziuokute @ 2011 09 01, 14:05)
Sveikos gyvos merguciai  bigsmile.gif as su gerom naujienom  thumbup.gif HCG mazeja, ir gerokai sumazejes  thumbup.gif dabar dar pakartojima turesiu daryti po 7-10 dienu  mirksiukas.gif

tvarkosi organzimas mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as pasiilgau rudens wub.gif , na nors truputi noreciau pabuti, pageltusiu klevo lapu pasiilgau wub.gif , sedeti ant palanges su arbatos puodeliu ir ziureti i zliaugenti lauka....rugsejo 1 oji mums nieko nereiskia, vaikuciai cia pradeda mokytis nuo rugsejo vidurio ir dideliu svenciu niekas nedaro ir geliu tikrai netempia, apskritai, geliu bet kokia proga mazai kas dovanoja, cia geles tik i kapus keliauja, na, dar motinos dienos proga... smile.gif
Atsakyti
rado draugės vyrui-sepsį. kažkokį netradicinį,nes jo neima tie spec sepsio anibai. dabar ieško infekcijos židinio ax.gif tikuosi greit ras,nes jam jau organai yra,audiniai nyksta...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 09 01, 21:14)
rado draugės vyrui-sepsį. kažkokį netradicinį,nes jo neima tie spec sepsio anibai. dabar ieško infekcijos židinio ax.gif tikuosi greit ras,nes jam jau organai yra,audiniai nyksta...

dideliausios sveikatytes tavo draugytes vyriukui 4u.gif laikysiu kumstukus kad kuo greiciau pasveiktu 4u.gif
Atsakyti
O Dieve, Ramunita blink.gif , sveikatos tam zmogui, kad tik greiciau rastu zidini. unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
jezau kaip baisu, Ramunita. Bet man atrodo jeigu jau per tiek laiko nerado, tai ir neras tokio lygio kad galetu pagyti. manau reiks ruostis laidotuvems sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 09 01, 21:48)
jezau kaip baisu, Ramunita. Bet man atrodo jeigu jau per tiek laiko nerado, tai ir neras tokio lygio kad galetu pagyti. manau reiks ruostis laidotuvems sad.gif

pfu pfu - nekalbek taip unsure.gif viltis mirsta paskutine, reikia kabintis , kad ir uz to paskutinio siaudo. Tikekimes, kad dar pavyks rasti .
Atsakyti
As paskaiciau apie ta liga, bijau, bet atrodo, kad labai sunku bus tam drauges vyrui padeti. verysad.gif Dieve, padek jam.
Atsakyti