Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 30, 16:49)
tai jei i ploty nebeda - isiusi i sonus koki skiauciuka medziagytes ir bus nauja mada  thumbup.gif

bus kietas (jei kadanors tą liemenę numegzsiu,nes nu...kažkaip nėra laiko) ax.gif

beje,va kokį dalyką sužinojau
"Dantų pasta gali išnaikinti prarūgusio pieno kvapą iš vaikų buteliukų ar kvapą bet kokio gėrimo, kuris per ilgai buvo puodelyje, stiklinėje ar butelyje.
Įpilkite į indą šiek tiek šilto vandens ir išspauskite į jį šiek tiek dantų pastos, o po to kruopščiai išskalaukite. Kad išnyktų tikrai stiprūs kvapai, reikia leisti vandeniui su pasta pastovėti inde ir tik po to plauti."
Atsakyti
Sužinokite, koks jūsų mentalitetas: skurdžiaus ar turtuolio? toks neblogas straipsnelis smile.gif aš tai jau laukiu,kol praturtėsiu litais,nes šiaip tai esu turtinga smile.gif
Atsakyti
Labukas

o cia jau visas darbsciuju ranku burelis drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 08 30, 20:29)
o cia jau visas darbsciuju ranku burelis  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

viskas viename mirksiukas.gif kas su vakavimais grybu, o kas su rankdarbiais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 30, 21:34)
viskas viename  mirksiukas.gif kas su vakavimais grybu, o kas su rankdarbiais  bigsmile.gif

a nu jo lotuliukas.gif lotuliukas.gif pasirodo ir manes neprametet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 08 30, 21:54)
a nu jo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  pasirodo ir manes neprametet  lotuliukas.gif

kiekkviena savaip idomi mirksiukas.gif as tai pvz su tais marinavimais ir visokiais vakavismais schmoll.gif o va mezgimas sis tas jau iseina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 30, 21:57)
kiekkviena savaip idomi  mirksiukas.gif as tai pvz su tais marinavimais ir visokiais vakavismais  schmoll.gif o va mezgimas sis tas jau iseina  mirksiukas.gif

man mezgimas tai aukstasis pilotazas doh.gif blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2011 08 30, 22:09)
man mezgimas tai aukstasis pilotazas  doh.gif  blush2.gif  tongue.gif

o man vakavimas mirksiukas.gif kaip maniskiui koki pyraga iskepti, bet vat kai moliugu pyrago norejo, beveik viska pats dare, tik as i skarda sukreciau tesla ir sakiuau ka daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 30, 22:18)
o man vakavimas  mirksiukas.gif kaip maniskiui koki pyraga iskepti, bet vat kai moliugu pyrago norejo, beveik viska pats dare, tik as i skarda sukreciau tesla ir sakiuau ka daryti  mirksiukas.gif

geras lotuliukas.gif seniau ivairesniu ir ir tortu ir skruzdelynus esu darius. Bet kaip finansai suspaude, teko daryt tik is ko turiu tongue.gif nu mazdaug obuoliu pyragai, moliugu, ar su kokiomis uogienemis ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif , po darbu greitai nosi ikisu ir i lova, pastaruoju metu begom visur. doh.gif smile.gif

Jau darbstuoliu kiek cia susirinke bigsmile.gif , turesiu ko prasyti. thumbup.gif ax.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 30, 23:37)
Labas vakarelis 4u.gif , po darbu greitai nosi ikisu ir i lova, pastaruoju metu begom visur.  doh.gif  smile.gif

Jau darbstuoliu kiek cia susirinke  bigsmile.gif , turesiu ko prasyti.  thumbup.gif  ax.gif  4u.gif

viena mazyliui batus megs, kita uogienes darys ziemai lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas :)mano kūdikis (vis dar kūdikis) šian miegojo iki beveik pusės 10 smile.gif nu kaip gerai wub.gif tiesa,naktį kažko blaškėsi,jaučiu dantis arba išlindo,arba labai arti,ners vakar,kiek leido apžiūrėt,tai jau labai,labai arti smile.gif šian dar nelindau,tik mišinio pagert daviau ir paleidau į laisvę smile.gif
Atsakyti