Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti +/- metų 178 tema

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 29, 17:39)
Kokia gera drauge esi, Drauge is Didziosios Raides.  wub.gif  4u.gif

geram zmoguciui man nieko negaila, galiu paskutini skatika atiduoti, jei tik jam nuo to geriau bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 29, 13:38)
tai va dabar pabaigiu kepuriuka, galiu ir nunarplioti tau tuos tapukus anksciau kol pamatysi II  mirksiukas.gif zodziu uzsakymas priimtas, tik lauksim VARPU  lotuliukas.gif


Puikumelis! bigsmile.gif wub.gif O kol busto neturi, galvok ko dovanu nori is kukaraciu krasto . biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
Ramunita, sveikinu, o del drauges vyro, skaitau ir baisu darosi, duok D sveikatos tam zmogui. unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ziuokute, o tu tuos tapukus nėrei ar mezgei?
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 29, 17:43)
Ramunita, sveikinu, o del drauges vyro, skaitau ir baisu darosi, duok D sveikatos tam zmogui.  unsure.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

žinok ir man baisu daros,nes jau ir iš vienos ligoninės į kitą pervežė,bet vistiek nieko negali padaryt.... buvo pagėrėję ir vėl blogėja. Tas CRB 125,o norma 5.... buvo ir iki 300 užkilę...buvo beveik nukritę,ir vl sukilo,tai nebežino kokiam gale kažko ieškot,jau ir vėžio ieškojo,ir AIDS,nu visko,visko...o žmogus jaumas 35 metai,tai nu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 08 29, 17:47)
Ziuokute, o tu tuos tapukus nėrei ar mezgei?

situos mezgiau, bet esu vienus nerusi, bet pusbrolio mergytei padovanojau bigsmile.gif vakare paieskosiu nuotrauku ir ikelsiu parodysiu ka esu padariusi bigsmile.gif
Atsakyti
Kartais zmogus nezinosi kada gali kokia klastinga liga uzpulti. unsure.gif

Ziuokute, lauksime pavyzdeliu. bigsmile.gif 4u.gif

O as sedziu darbe ir knapsiu. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 08 29, 18:45)
Ziuokute, lauksime pavyzdeliu.  bigsmile.gif  4u.gif

na va kad ir velai bet vistiek kaip prizadejau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 29, 22:39)
na va kad ir velai bet vistiek kaip prizadejau  blush2.gif

Man tie "garbanoti" tapučiai labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiva @ 2011 08 30, 08:43)
Labas rytas  4u.gif
Man tie "garbanoti" tapučiai labai labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

cia mano patys pirmieji tapciukai megzti bigsmile.gif tik vat dabar jei megzciau gal is plonesniu siuliuku mirksiukas.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
Ziuokiute, nu tu tai šaunuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2011 08 30, 09:19)
labas 4u.gif
Ziuokiute, nu tu tai šaunuolė wub.gif

aciu aciu uz pagyrimus blush2.gif ssiaip labai noreciau kokia suknyte numegzti ar nunerti, bet jei bus bernas, tai jur as ja desiu doh.gif berniukui neuzrengsiu, o tokiu graziu ju yra, net seile tysta wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Baisu kai jaunus zmones visokios baisios ligos puola unsure.gif

Ziuokute
saunuole, zinau kaip tu graziai moki megzt/nert wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2011 08 30, 09:22)
aciu aciu uz pagyrimus  blush2.gif ssiaip labai noreciau kokia suknyte numegzti ar nunerti, bet jei bus bernas, tai jur as ja desiu  doh.gif berniukui neuzrengsiu, o tokiu graziu ju yra, net seile tysta  wub.gif

nu ką ką darysi? vaikus gimdysi,kol bus mergytė tongue.gif pvz kokia 7ta tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti