Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Ortija @ 2011 09 26, 10:11)
Abejoju, ar tos dėmėd perbėgs i kitus kaktusus. Tai jei tau nebutu skaudu labai- tiesiog idomumo dėlei- nepersodink. Pažiūrėsim kas bus pavasrį.
Beje, visos tos lygos ir oru keliauja. Jei tavo kaktusai turi galimybes sveikai gyventi, gerai pavalgyti- tai lygos tikrai neturėtų prikibti.


Prižiūriu keik sugebu pagal visas taisykles/rekomendacijas... Šitas rudas dėmes pastebėjau tik parnešus kaktusus iš lauko ir kasdien jis vis prasčiau atrodo doh.gif reiks stebėti kitus kaktusus ar nepasireiks tie patys ligos simptomai g.gif
Atsakyti
O , jei iš lauko, tai manau, kad tikrai mechaniniai pažeidimai.
aŠ du paukštuku aplestus parsitempiau. Irgi kauburėlių viršūnėlėse. Ruduoja aplink žaizdeles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ortija: 26 rugsėjo 2011 - 16:08
Prašau parekomenduokit informatyvią, verta dėmesio knygą (-as) apie kaktusus . Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Mano rebutiją,esamčią šiltnamyje, apvalgė šliužai doh.gif kaip ir čili papriką.... gurmanai cool.gif
Atsakyti
Tai va. Priima musu fauna kaktusus už bulbas. Skanu jiems.

Informatyviausia knyga apie kaktusus- internetas. Lietuvių kalba tokiu knygu nerasta. O be to- knyga knygai nelygu.
O kokia informacija apie kaktusus domina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ortija: 27 rugsėjo 2011 - 13:49
Nekelia radikal.ru foto jau 2a diena,mano cekai visa partija dvesta,kazkokia rudziu liga liesina juos nuo apacios,juosmuo traukiasi unsure.gif ,stenokaktusai myriop nueis,viena nutrumpinau,angliuku apibarsciau,bet.....s...... gausis g.gif ,gal zelionke aptepti?taip amarilius tepa nuo panasiu ligu,actara 2k purskiau -be rezultato.
Atsakyti
Ortija, tiesiog noriu pasisemti daugiau žinių, kaip prižiūrėti, įdomi ekspertų nuomonė ir praktiniai patarimai. Kadangi neturiu nei vienos knygos, noriu įsigytį, kad po ranka būtų smile.gif
Atsakyti
As tokia turiu ir man ji visai nebloga. Trumpai aprasyta tikrai daug rusiu.

user posted image
Atsakyti
"ramybes metas"
http://public.fotki....icture-254.html
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 09 27, 16:58)
Nekelia radikal.ru foto jau 2a diena,mano cekai visa partija dvesta,kazkokia rudziu liga liesina juos nuo apacios,juosmuo traukiasi unsure.gif ,stenokaktusai myriop nueis,viena nutrumpinau,angliuku apibarsciau,bet.....s...... gausis g.gif ,gal zelionke aptepti?taip amarilius tepa nuo panasiu ligu,actara 2k purskiau -be rezultato.

O gal erkučių yra g.gif Apžiūrėk gerai per kokį padidinamą stiklą. Tada actara nepadės, reikia Schultz ar NeemAzal purkšti.
Atsakyti
bandau rodyti
atsiprasau uz dydy doh.gif ,pirma kart keliu per sy foruma tiesiai. rolleyes.gif
Papildyta:
jei kas matosi is tokios foto g.gif ,nu erkutes nebegioja,bent plika akimi nematau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elitarai: 28 rugsėjo 2011 - 00:00
atrodo baisiai. Man pernai buvo užėję tokio, tai kurių labiau gaila tai ploviau vario sulfato tirpalu. Dabar gyvi, tik vietoj rudų dėmių liko balzgana sumedėjusi žievė. g.gif

Ta pačia proga irgi noriu paklausti kas gali būti
ferrocactus pasidarė toks: žievė pilkšvesnė vietomis tarsi sustorėjusi ties pilkšvumo riba, tokia "sutinusi" tarsi. Atskyriau nuo visų ir nesugalvoju ar mest ar dar kažkaip gelbėt mastau.gif
Jei erkutės tai jos ant viršaus ar po žieve įstitaiso?
Atsakyti