Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Sveikutes , nelabai man iseina kaktusiukus auginti , bet siuos labai noreciau issaugoti , tik turim beda , ant kaktusiuku pasidare tokie taskiukai balti , kaip vata atrodo ir nusiima jie , kas jiems nutiko , tikrai neperlaistau g.gif
foto nekokios , bet gal matysis blush2.gif
labai aciu uz patarimus 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aina, kaip smagu tave matyt ir dar su tokia riebuile matucana thumbup.gif cia gal ta pati, kazkada pirkta Olandijos turgely? bigsmile.gif
Atsakyti
Ta pati 4u.gif , jau 6 metai pas mane biggrin.gif . kiek pamenu kelias tokias ir kitoms buvau parvezusi, idomu kaip laikosi ax.gif
Nuo pavasario jau 8 ziedai buvo bigsmile.gif , tik baigia zydet ir vel krauna, dar du mazi ziedukai lenda...
Atsakyti
Man esi parvezus 4u.gif Manoji sia vasara nezydejo.

Pagaliau inventorizavau savo echinopsiu kolekcija. Idomu kokiu kitos esat prikaupe smile.gif
[attachmentid=216628]
[attachmentid=216629]

Del Daydream - mainyciau i kita echinopsi, tarkim is tos pacios UK mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 23 rugsėjo 2011 - 17:13
OO Tina, kokia gausybe bigsmile.gif
o gal kas turi ir noretu mainyti echinopsi GALAHY (aisku vaikiuka) i encephalocarpus strobiliformis ar strombocactus disciformis g.gif
labai jau grazus tas galahy smile.gif
Atsakyti
Pas mane jis didelis, bet nesivaikuoja skirtingai nuo Daydream.
Atsakyti
o man niekas nepades , neradau internete info blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2011 09 23, 21:06)
o man niekas nepades , neradau internete info  blush2.gif


Tavo kaktusiukus užpuolė miltuotieji skydamariai. Reikėtų juos nurankioti ir nupurkšti Actara. Pasidaryti jos tirpalą,nupurkšti ir palieti.


Aina,bus gražu wub.gif

Tina,didelį darbą padarei thumbup.gif Kažkada ir aš buvau failiuką pasidarius,bet kaip žinia iš kompo dažnai informacija dingsta smile.gif Reikės nešant namo duombazę pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 09 23, 22:22)
Tavo kaktusiukus užpuolė miltuotieji skydamariai. Reikėtų juos nurankioti ir nupurkšti Actara. Pasidaryti jos tirpalą,nupurkšti ir  palieti.
Aina,bus gražu  wub.gif

Tina,didelį darbą padarei  thumbup.gif  Kažkada ir aš buvau failiuką pasidarius,bet kaip žinia iš kompo dažnai informacija dingsta smile.gif Reikės nešant namo duombazę pasidaryti smile.gif

aciu , o kaip ji pasidaryti ar jo pirkti yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2011 09 23, 21:54)
aciu , o kaip ji pasidaryti ar jo pirkti yra  blush2.gif


ACTARA - milteliai, iš jų ir vandens pasigaminsi tirpalą . Pirkt rasi Senukuose arba Žalioje stotelėje.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 09 23, 21:22)
Tina,didelį darbą padarei  thumbup.gif  Kažkada ir aš buvau failiuką pasidarius,bet kaip žinia iš kompo dažnai informacija dingsta smile.gif Reikės nešant namo duombazę pasidaryti smile.gif

A, kad cia greit sumeciau, kad esant kitam uzsakymui zinociau ka turiu. Ir dar noriu paklaust gal kuri turite UK echinopsiu vaikuciu?
Atsakyti
Girdėjau,kad lygtais šalnos bus,nešt namo iš lauko,ar nenešt g.gif
Atsakyti