Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Biancca @ 2011 09 19, 18:38)
Aaa, bet tai kokios panašios rūšys, galima ir sumaišyt. g.gif Ačiū 4u.gif O kaip jis Jums auga, ar nereikalauja kokios ypatingos priežiūros?


Gražiai auga thumbup.gif , bet ne per greitai - jiems labai patinka saulutė (šviesamėgiai), šiluma. Laistyti saikingai, kaip ir visus kaktusus, žiemoja kambaryje, šiltai. Auga kaktusinėje žemėje, dar papildomai dedu vermikulito, keramzito, žvyriuko, molio.
Atsakyti
prazydo pirma karta,mano kaktusas...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2011 09 19, 19:47)
Jei ne paslaptis, kaip Jūs Maximose randate melocactusus? Aš kažkaip nemoku ieškot, nes randu arba mažylius už 1,99Lt, arba kiek didesnius už 4,99Lt  blush2.gif

aš irgi mačiau melocactusą- Kaune, molo maximoje wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 20 rugsėjo 2011 - 05:00
QUOTE(rrine @ 2011 09 20, 04:59)
aš irgi mačiau melocactusą- Kaune, molo maximoje wub.gif  wub.gif  wub.gif


Gal kas Vilniuje matė? 4u.gif Labai norėčiau tokio gražuolio, bet artimiausiu metu į Kauną nepakeliui... doh.gif
Atsakyti
Stai koks, tik foto ne meniska, norejau dydi parodyt.
[attachmentid=216579]
Atsakyti
QUOTE(TRIK @ 2011 09 19, 23:05)
Gražiai auga  thumbup.gif , bet ne per greitai - jiems labai patinka saulutė (šviesamėgiai), šiluma. Laistyti saikingai, kaip ir visus kaktusus, žiemoja kambaryje, šiltai. Auga kaktusinėje žemėje, dar papildomai dedu vermikulito, keramzito, žvyriuko, molio.

Dėkoju už informacijos pasidalijimą. Po truputį, po truputį, ir kaktusus gal prisijaukinsiu bigsmile.gif

QUOTE(meljola @ 2011 09 20, 01:12)
prazydo pirma karta,mano kaktusas...


Koks gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 20, 11:56)
Stai koks, tik foto ne meniska, norejau dydi parodyt.
[attachmentid=216579]

OHO g.gif Na tau ir nuskyla.Aš tai maximose tik senienas užtinku miniatiūrines po 1,99lt. doh.gif
Atsakyti
Siandien Maximoje nusipirkau pora kaktusiuku. Iskilo klausimas - ar reikia juos dabar persodinti?
Atsakyti
Persodink-
atsargiai nukrapštyk durpes ir pasidaryk labai birią žemę persodinimui. Šiaip gali ir durpėse žiemoti. Bet geriau tikresnėjė žemėje.
Atsakyti
Kazin ar verta persodinti,palik vasario menesiui,pries bundant is miego.
Pas mane pumpurai jau kaktusu vysta,nera tiek saulutes.O gaila.siandieninis vargais negalais issiskleide.
user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif

seniai bebuvau... blush2.gif

norim pasirodyti kaip paaugom ir kaip pasipuosem... tuoj zydes, vakar pagailejau, jau is lauko parnesiau... wub.gif

user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif NET ISIZIOJAU. mega_shok.gif veliau kai prasiskleis prasau pasirodykite bigsmile.gif
Atsakyti