Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Sveikutės, aš ir jau savo norus išsiunčiau.
O šiandien parsinešiau kelias šakeles putlenio, patarkit kaip geriau įšaknydinti ar žemėj ar vandenyje, gal kas pasidalins auginimo patirtim.
Atsakyti
As ir nusiunciau. Kadangi apturejau netekciu, tai kolekcijos atkurimui paemiau pora egzemplioriu ir aisku viena ta del kurio svaigstu jau kuris laikas - testudinaria elephantides bigsmile.gif
Atsakyti
Tina, ar tu meduzą pernai užsisakinėjai? Gyvena? Galvoju, bandyti ar ne?
Atsakyti
Jau nauja uzsisakiau doh.gif bet as ja biski nesirupinau, dabar busiu geresne augintoja cool.gif
Atsakyti
Jos jau pavadinimas pasako, kad greitai gali būti caput biggrin.gif Gal pabandysiu ir aš g.gif
Atsakyti
Kaktusine, nusiunčiau jums savo norimų augaliukų sąrašą į až., nes el. pašto adresą praganiau ax.gif
Atsakyti
anril, bandyk užsakinėti - tau pavyks smile.gif . Caput'ai šiemet truputi vyresni už pernykščius. Pernai užsakinėjau, dabar atrodo toks užsikonservavęs, bet vistiek baisu prarasti... Pernai rugpjūtį buvo jį užpuolę erkutės devil.gif (kaip visada nežinia iš kur) ir tada nudžiovino viena lapelį. Šiemet vėl užsakinėsiu, nes -- kaip pasakė toks Biess: gerai būtų turėti visų po du... blush-anim-cl.gif smile.gif
Atsakyti
Tai aš pirmus užsakymus ir užsisakinėdavau po du - gal koks neišgyvens smile.gif
Dabar jau taupau vietą ir pinigus smile.gif
Žiūrinėju sėklų sąrašą. Ten daug daugiau grožių yra smile.gif
Atsakyti
Tina,net y google zvilgtelejau,nes negirdetas pavadinimas,grazus augaliukas-vezliuko kupra.(taip man atrodo)
....pernai is ceko 8kaktuseliu,liko tik 3.susodinus palikau ant pietines palanges doh.gif nukepe jie,po to tas puvinys uzspaude unsure.gif
Siemet astrophitu panorau,ir echinocereusu.
Atsakyti
Sveikos, gal kas "pažįstat" šitą sukulentą?

user posted image
Atsakyti
Ar jums patvirtino kaktusine, kad gavo uzsakyma? g.gif gal jos e-mailas pasikeites? as turiu gmail jos.
Papildyta:
QUOTE(elitarai @ 2012 02 16, 23:32)
Tina,net y google zvilgtelejau,nes negirdetas pavadinimas,grazus augaliukas-vezliuko kupra.(taip man atrodo)

Aha man labai fainai atrodo ta jo "vezliska oda" ir kiek teko uzmest aki ir paskaitinet, tai pakankamai anksti tas pozymis isryskeja, t.y. pas jaunus augalus. O del meduzos, nors jai ir kaput, bet nenuleidziu ranku ir bandau antra karta lotuliukas.gif kazkaip pas mane augalai su meduza pavadinimu nenori gyvent, viena orchideja irgi per naujo atsipirkau.
Atsakyti
Gavau turbūt visų, savaitgalį prisėsiu surašysiu sąrašą smile.gif
Atsakyti