Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

...matyt nepasveiksime hihihi.gif
MB be piktu emociju isklause zinia,kad renku naujam uzsakymui norus blink.gif gal ir jis susirgo, bigsmile.gif pagiria ziedelius.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 02 14, 12:38)
Ydomu ka renkates is ceko? ax.gif  blush2.gif
.....mano norimu mammi theresae,ir luethi nera verysad.gif
Astrophytum ir ariocarpus gundo keletas rusiu.

stai cia tos mammi yra http://www.cactus-ar...nt/4/Cactus.asp, mano luethi taip pat is cia, tiesa nepigios g.gif
Na bet kokiu atveju, pavasari siusiuosi is cia viena Lobivia, jei kas prisijungtu butu pigiau smile.gif
Atsakyti
...vijana....ar greitai atsiunte tau jas?uz siuntima mokejai?ar yskaiciuota y kaina?
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 02 14, 15:43)
...vijana....ar greitai atsiunte tau jas?uz siuntima mokejai?ar yskaiciuota y kaina?

Na, gan greitai po uzsakymo ir apmokejimo gal kokia pusantros savaites ir praejo, ir kaktuseliai jau buvo paste. Uz siuntima ir pakavimo islaidos yra atskiras mokestis, gal pries kokius 2 metus buvo per pus mazesnis, dabar tai kosminis 15eur. BRANGU
http://www.cactus-ar...yle/en/cart.asp
todel ir ieskau draugijos siuntimuisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 02 14, 16:01)
Na, gan greitai po uzsakymo ir apmokejimo gal kokia pusantros savaites ir praejo, ir kaktuseliai jau buvo paste. Uz siuntima ir pakavimo islaidos yra atskiras mokestis, gal pries kokius 2 metus buvo per pus mazesnis, dabar tai kosminis 15eur. BRANGU

Labai fainų augaliukų yra, norėčiau, siuntimas priklauso nuo svorio, kai susimečiau 13 augalų už maždaug 100 eurų tai už siuntimą paskaičiavo 33eurus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniren_&: 14 vasario 2012 - 16:21
QUOTE(agniren_& @ 2012 02 14, 16:21)
Labai fainų augaliukų yra, norėčiau, siuntimas priklauso nuo svorio, kai susimečiau 13 augalų už maždaug 100 eurų tai už siuntimą paskaičiavo 33eurus doh.gif

O gal jus pasirinkot "greita pristatyma"? g.gif ten tai tikrai 33

Na, bet kokiu atveju, jei atsirastu norinciu, tai parasyciau laiskuti, ir paklausciau kiek kainuotu tiksliai smile.gif atsiuntimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..vijana..: 14 vasario 2012 - 16:53
QUOTE(agniren_& @ 2012 02 14, 16:21)
Labai fainų augaliukų yra, norėčiau, siuntimas priklauso nuo svorio, kai susimečiau 13 augalų už maždaug 100 eurų tai už siuntimą paskaičiavo 33eurus doh.gif

Siunčiausi pernai iš ten - pagalvojau tada, kad siuntimo kaina priklauso nuo užsakymo sumos g.gif , na iš kur jir gali žinoti kiek sveria vienas augalėlis... darant užsakymą ten reikia optimaliai paskaičiuoti. O kai nuskaitė pinigus - išsiuntė po 11 dienų schmoll.gif , žodžiu, italai...
Atsakyti
QUOTE(agniren_& @ 2012 02 14, 15:21)
Labai fainų augaliukų yra, norėčiau, siuntimas priklauso nuo svorio, kai susimečiau 13 augalų už maždaug 100 eurų tai už siuntimą paskaičiavo 33eurus doh.gif

....na jai negaila 100eur augalams,tai tie 33eur uz siuntima-smulkme ax.gif
Vijana as siustis galvoju,bet as ne Lt.
Atsakyti
Jei ten viskas normaliai su tuo tiekeju, kai bus silta - as galiu pagelbet perkant mirksiukas.gif tik priminkit man.
Atsakyti
Išsiunčiau ir aš savo norus kaktusinei smile.gif
Tikiuosi el.paštas nepasikeitęs unsure.gif
Atsakyti
Aupo ka uzsisakei? ax.gif
Atsakyti
Patyrusių kaktusininkių akimis - kelis paprastus egzempliorius smile.gif Porą astrophytum'ų, euphorbią vieną. Dar draugę į užsakymą priėmiau smile.gif
Tikiuos šiais metais viskas bus gerai su mano užsakymu, nes praėjusiais teko turgelį daryti biggrin.gif
Atsakyti