Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Prašymas užsakančioms , kai siųsite sąrašus, rašykite visą nukopintą eilutę ir dar būtų gerai iš eilės, o jei norit ne vieno vieneto, pažymėkit pradžioje eilutės. Man bus didelis palengvinimas 4u.gif
Dar nepamirškit parašyti visą informaciją apie save - iš kur esat, kur siųsti, kaip susisiekti, jeigu ką.
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 13, 08:27)
Norų laukiu iki vasario 17 (užteks laiko?) smile.gif

Manua uzteks, ar ne merginos? bigsmile.gif

Ortija, parasyk man placiau i AZ apie ta kraika. Jis susokantis? Kazka panasaus i kraika aptikau naudojant orchideju fermerius, tokia lyg skaldele pilka, labai gerai sugeria vandeni. Galgi tas pats sakau? g.gif kaip tik savaitgali atsiemiau viena augala ir buvo panaudota ta skaldele-kraikas.
Papildyta:
Kazin jeigu jos pamaisius i VZ Zemes? g.gif
Atsakyti
Pirkau to kraiko rudenį smile.gif ,dabar persodinant bandysiu naujoviškus mišinius pasidaryt. O jį plačiai naudoja ir bonsai augintojai, ir akvariumo augalams http://www.plantscap...v...=12&id=2226
Atsakyti
sakykite, o kaina yra pats paskutinis skaičius eilutėje? ir kaina nurodyta čekijos kronomis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriukstis: 13 vasario 2012 - 14:23
QUOTE(Tina* @ 2012 02 13, 13:36)
Manua uzteks, ar ne merginos?  bigsmile.gif

Ortija, parasyk man placiau i AZ apie ta kraika. Jis susokantis? Kazka panasaus i kraika aptikau naudojant orchideju fermerius, tokia lyg skaldele pilka, labai gerai sugeria vandeni. Galgi tas pats sakau?  g.gif kaip tik savaitgali atsiemiau viena augala ir buvo panaudota ta skaldele-kraikas.
Papildyta:
Kazin jeigu jos pamaisius i VZ Zemes?  g.gif


Ne, jis ne skaldelė . Jis tokie molio deginto rutuliukai. Labai geras. Manau, kad nesušokantis. Katiniuko aš neturiu, o pati naudojuos klozetu verysad.gif
Labai gerai žemei pamaišyti.
Atsakyti
Gal galite pasakyti pagal koki kursa skaiciuotis kaktusu kaina uzsakymui? smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Paaiškinsiu- augalui vazonas yra nesvarbus-nei vienas augalas neatsirado vazone. Tai pirma.
O antra- tai augintojui yra sunku suprasti kiek vandens lieti, kada išdžiusta žemė vazone. Aš pati pradėjau augalus sodinti kaip ir dauguma - į vienodo didžio plastikinius vazoniukus , vien dėl to, kad laistymo laiką nustatyti būtų lengviau.
Per didelis vazonėlis tikrai negali kenkti pats savaime, gali tik per daug ilgai neišdžiūti vanduo.


Ortija, aš tiku, kad pas tave , kitas įgudusias augintojas ir lepiausias kaktusėlis sėkmingai augs ir kibire nes patirtis (žemių mišino gaminimo, laistymo ir t. t.) , žinios, ilgametė praktika, klaidos, visa tai išmoko jausti augalus ir žinoti ko jiems reikia.

Bet jeigu žmogui kyla klausimas dėl vazono dydžio tikriausiai jis turi minimalias žinias ir patirtį. Manau kad pradedančiam augintojui reikėtų patarti rinktis šiek tiek didesnį už šaknų tūrį vazoną. O kai atsiras patirtis tada pagal skonį, nors ir į kibirą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivike.: 13 vasario 2012 - 17:03
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 13, 11:40)
Prašymas užsakančioms , kai siųsite sąrašus, rašykite visą nukopintą eilutę ir dar būtų gerai iš eilės, o jei norit ne vieno vieneto, pažymėkit pradžioje eilutės. Man bus didelis palengvinimas  4u.gif
Dar nepamirškit parašyti visą informaciją apie save - iš kur esat, kur siųsti, kaip susisiekti, jeigu ką.

išsiunčiau svajones į gmailą.
Tikiuosi jis nepasikeitęs blush2.gif
Prašom duoti žinią ar laiškas pasiekė ax.gif
Atsakyti
Čia kažkas kronos kurso klausė http://www.balsas.lt...CFe4htAodF2sUKw, pasižiūrėkit čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2012 02 13, 17:43)
Gal galite pasakyti pagal koki kursa skaiciuotis kaktusu kaina uzsakymui? smile.gif

Nepamirškit pridėti dar po kokių pora litų prie kiekvieno kaktuso, siuntimo išlaidoms ir pan..
Atsakyti
Ydomu ka renkates is ceko? ax.gif blush2.gif
.....mano norimu mammi theresae,ir luethi nera verysad.gif
Astrophytum ir ariocarpus gundo keletas rusiu.
Atsakyti
As pasinesiau ant kaudeksu doh.gif naujas pamisimas.
Atsakyti