Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 11, 19:05)
Sveikos, silpna aš, kai manęs prašo... biggrin.gif Bet pirma norėčiau sužinoti, kiek jūsų norinčių būtų, tada dar kartą apgalvosiu smile.gif


bigsmile.gif
eilė jau susidarė nemaža thumbup.gif
ir dar dėkui už psl nuorodą. Lekiu svajoti biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat vėl norėčiau prisijungti, jie nuspręstumėte daryti užsakymą 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi prisijungčiau prie užsakymo smile.gif O ką reiškia, kad čeko kataloge prie vienų kainų nurodyta "Kč", o prie daugumos ne? Kuo tos kainos skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2012 02 12, 13:24)

Bet niekur nėra parašyta, kad tokiam augalui bus šakės vien nuo per didelio vazono.

Šakės tai nebus smile.gif , bet gali kaktuso išvaizda pasikeisti, nutolti nuo naturalios išvaizdos augimvietėje - tai irgi svarbu. Na kaip gymnai ar tos blosfeldijos gamtoje yra labai susiploję, ojei dideliam vazone lėtai džius vanduo, tai jie išsipūs kaip kamuoliukai. Esmė tikrai ne vazono dydis, o laistymas. O vazono dydį parenku pagal kaktuso rūšį -jie gi turi skirtingas šaknų sistemas. Ir labai pritariu, kad per mažas vazonas negali būti , pats kaktusas skurs, bus negražūs dygliai
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 11, 20:05)
Sveikos, silpna aš, kai manęs prašo... biggrin.gif Bet pirma norėčiau sužinoti, kiek jūsų norinčių būtų, tada dar kartą apgalvosiu smile.gif
prisijungčiau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
O iki kada reikia siūsti užsakymą ?

Jei frailėja, blosfedija įsodinsime į 20 ltr. kibiriuką, nei viena iš ju neužaugs kaip kopustas ir spygliai jų nepasikeis. O augalų laisvėje ir nelaisvėje išvaizda skyriasi ne dėl vazono didumo, o del kitos sąlygos- saulės sviesos. Ir manau, ne tik ramdžiams šešėlyje, bet ir kaktusams tenka būti ne visai panašiems į giminaitį kuris auga pietynėje kalno pusėje. Taip, kad per didelis vazonas vargu ar pakenks ir išvaizdai.
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2012 02 04, 17:05)
O vat brevicaulė pas mane visai normaliai žiemoja, nors ir skiepytas.

O Jusu brevicaule, gal is ceko pirkta g.gif ar skiepas didelis, ar prie pat zemes?
Dabar pas ceka yra, tai nudziugau pamaciusi, kol neissiverciau, kad skiepyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 02 12, 19:28)
O Jusu brevicaule, gal is ceko pirkta g.gif ar skiepas didelis, ar prie pat zemes?
Dabar pas ceka yra, tai nudziugau pamaciusi, kol neissiverciau, kad skiepyta g.gif

Nemažas jo poskiepis- nes jis pats irgi nemažžas išaugs.
Atsakyti
4u.gif
jei butu galimybe persiusti i Klaipeda arba kas is kaunieciu priglaustu mano kaktusus, tai ir as noreciau jungtis prie uzsakymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2012 02 12, 14:24)

Taip yra tokia mintis , kad augalas patekęs į per didelį vazonėli augins šaknis, o ne žiedus. Gal ir tiesa, bet kažin  ar nukapoję šakneles mes paskatintume augaliukus žydėti. Aš asmeniškai ryšio tarp žydėjimo ir vazono didumo nepastebėjau. O va persodinimas gali ir pakenkti žydėjimui.
Tuomet gamtoje kaktusai tikrai negalėtų žydėti, nes jų vazonėliai bekraščiai.

Nesutikčiau, kad gamtoje vazonai bekraščiai. Grunte ten pilna akmenų, kitų augalų šaknų, juk ne lysvėse jie auga. O ir žemė ten kitokia. Per daug riebios, ilgai nedžiūstančios žemės tikrai nėra gerai. Na bet kiekviena sodiname, kaip mums patogiau smile.gif

Ortija, o Žalioj stotelėje nebandei Schulzo ieškoti. Pas mus dažnai jo ten būna, tik padėtas nebūna - reikia kasininkės klausti. Ir pardavinėja jie mažiausia kaina.

Atsakyti
Norų laukiu iki vasario 17 (užteks laiko?) smile.gif
Atsakyti
Va, būtent, augalui svarbiau kiek ir ko pilsit į vazoniuką, o ne kokio jis dydžio bus. Kokia žemė, kie vandens, kiek ir kokių akmenėlių.
Yra labai geras daiktas, kuri žiauriai rekomenduoja pilti į kaktusų vazoniukus. Veikia kaip zeolitas ar ceolitas. Jau keli sezonai naudoju- pasiteisinimas 1oo procentinis- žemė lengva, šaknų neslegia ir bbonsai augintojai naudoja.
KAUNIEČIŲ demesiui, organizuojamas užsakymas:
http://www.zooprekyb...a...sid=280&p=1 (kačių kraigas labai tinkamas kaktusams- Tina nereik? Galima juk naudoti ir pagal pardavėjų siūloma paskirti) RAUDONAS MAIŠELIS
Prašom rašyti į AŽ, nurodysiu žmogutį kuris apsiima šią org. veikla- reikia kad susidarytų už 15o lt., kad atvežtų nemokamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ortija: 13 vasario 2012 - 09:52