Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

http://www.cact.cz/rostliny.asp
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 11, 19:05)
Sveikos, silpna aš, kai manęs prašo... biggrin.gif Bet pirma norėčiau sužinoti, kiek jūsų norinčių būtų, tada dar kartą apgalvosiu smile.gif

Manau "etatines" butume mirksiukas.gif As gal su kokiu augaliuku prisijungciau. Iki kada galima rinktis? ax.gif
Atsakyti
Prisidedu prie užsakymo ! wub.gif
Atsakyti
4u.gif ir as.
Atsakyti
QUOTE(Prickly @ 2012 02 11, 17:44)
Kai buvom Rygoj, Elena sakė (savo ausim girdėjau), kad laiko savo gymnocalyciumus minusinėj temperatūroj - tada jie gausiai žydi (bet kol nemačiau savo akim - sunku patikėti  blink.gif ) Taigi pas Augę idealios sąlygos  smile.gif



Bet ne visi tą minusinę temperatūrą perneša!

Ir del teiginio,kad nebūna per didelių vazonų nenorėčiau sutikti. Visų pirma jie ne natūraliose sąlygose auga,ir kogero jau užmiršę kaip ten auga jų giminaičiai. Be to dažniausiai kol nepriaugina pilno vazono šaknų nenori žydėti. ax.gif

Nuo erkių dar galima bandyti purkšti žaliu muilu.
Atsakyti
Sveikutės, ir aš vėl prisijungčiau jei priimtumėt blush2.gif
Atsakyti
as prisijungciau smile.gif noreciau 3 augalu,(siauliai) jei del tiek neapsunkinciau Kaktusines
Atsakyti
aš irgi prisijungčiau prie užsakymo iš čeko smile.gif
Atsakyti
Galima jungtis prie užsakymo..? 4u.gif
Atsakyti
as taip pat prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
o aš pagyvinsiu temukę- nu nesimiega jai , nors tu ką biggrin.gif

[URL=http://www.radikal.ru]
user posted image[/URL]
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 02 11, 23:40)
Bet ne visi tą minusinę temperatūrą perneša!

Ir del teiginio,kad nebūna per didelių vazonų nenorėčiau sutikti. Visų pirma jie ne natūraliose sąlygose auga,ir kogero jau užmiršę kaip ten auga jų giminaičiai. Be to dažniausiai kol nepriaugina pilno vazono šaknų nenori žydėti.   ax.gif

Nuo erkių dar galima bandyti purkšti žaliu muilu.


Paaiškinsiu- augalui vazonas yra nesvarbus-nei vienas augalas neatsirado vazone. Tai pirma.
O antra- tai augintojui yra sunku suprasti kiek vandens lieti, kada išdžiusta žemė vazone. Aš pati pradėjau augalus sodinti kaip ir dauguma - į vienodo didžio plastikinius vazoniukus , vien dėl to, kad laistymo laiką nustatyti būtų lengviau.
Per didelis vazonėlis tikrai negali kenkti pats savaime, gali tik per daug ilgai neišdžiūti vanduo.
Taip yra tokia mintis , kad augalas patekęs į per didelį vazonėli augins šaknis, o ne žiedus. Gal ir tiesa, bet kažin ar nukapoję šakneles mes paskatintume augaliukus žydėti. Aš asmeniškai ryšio tarp žydėjimo ir vazono didumo nepastebėjau. O va persodinimas gali ir pakenkti žydėjimui.
Tuomet gamtoje kaktusai tikrai negalėtų žydėti, nes jų vazonėliai bekraščiai.
Del augalų- berods ubelmania buvo atrasta - 62 metais ir dar daug augaliukų yra palyginus neseniai patekę į kolekcijas. Jie dar netapo "bulvėmis", jei suprantate ką noriu pasakyti.
Taip, per maži vazonėliai gali būti žalingi augimui.

Apie minusinę temperatūrą jau nesiplėsiu, aišku reikia žiūrėti koks tas kaktusas.

O blosfeldijų nuotraukų nuorodas įdėjau kaip pavyzdį apie augaliukus kurie auga gamtoje- kaip vazonėliuose- uolų plyšiuose. Bet niekur nėra parašyta, kad tokiam augalui bus šakės vien nuo per didelio vazono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ortija: 12 vasario 2012 - 13:33