Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

As jau toky 2a kaktusa pramarinau,vienas perlaistymo neatlaike,kitas nuo savo sulciu saulekaitoje susuto unsure.gif ,jo nereikia beveik laistyti.
Atsakyti
elitarai, dėkui už atsakymą smile.gif Jetus išsigandau ir nuliūdau. Noriu išsaugoti šį didžkį ir gaila jūsiškių. Daviau velnių, kodėl pardavėjos neužklausė tikslios priežiūros ir pavadinimo. Nors galėjo ir pati pasakyti g.gif Gal žinote pavadinimą? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sirdelyte: 11 rugsėjo 2011 - 18:46
QUOTE(sirdelyte @ 2011 09 11, 19:43)
Gal žinote pavadinimą? bigsmile.gif


Echinocactus Grusonii smile.gif
Atsakyti
@asta, labai dėkoju clap.gif
Atsakyti
Ar Stepelijos mėgsta apipurškimus vandeniu? Ir ar joms reikalingas žiemos poilsis? g.gif Dėkui
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 09 11, 00:33)
As jau toky 2a kaktusa pramarinau,vienas perlaistymo neatlaike,kitas nuo savo sulciu saulekaitoje susuto unsure.gif ,jo nereikia beveik laistyti.

Na, echinocactusą numarinti yra sunku, nežinau, kaip čia tau pavyko g.gif
Čia iš vienos knygos:
" Echinocactusai yra patys stambiausi rutulio formos kaktusų šeimos atstovai. Gamtoje echinocactusai pasižymi ištvermingumu ir gera adaptacija prie pasikeitustių aplinkos sąlygų. Auga jie akmenuotose ,molingose ,kalkėtose dirvose, sausringuose rajonuose, tarpukalnių slėniuose. Auginant kolekcijose, vienintelė problema yra vietos trūkumas. Laikant saulėtoje, gerai vedinamoje vietoje, normaliai laistant , echinocactusai auga greitai. Bet sulaukti žiedų nėra lengva."
Laistyti reikia, tik ne per dažnai - žemė tarp laistymų turi išdžiūti, kaip ir visiems kitiems kaktusams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anril: 11 rugsėjo 2011 - 22:27
Viena kamuolio dydzio is Maljorkos parsiveziau,mb is lauku iskase-gal ir netiko jam dregnesnes salygos sioje saly,kur gyvename.O antrajy pirkau maksimoje,mane kazkurios cia forume perspejote-laistymas saikingas,kad butu....neliejau visai,tai rytineje palangeje iskepe.....bet ka noreti manes tuose namuose mazai buna,vienisi mano augintiniai,ju turiu per 2 salis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2011 09 04, 13:06)
Sveikos,
Mano draugė šaukiasi pagalbos unsure.gif
Kas jam?????? Kaip padėti? Ką daryti??? blink.gif
Papildyta:
g.gif

Aš nieko nedaryčiau- prapuola kai paauga kaktusas. Na, šitas didelis.
Jei yra upo galima priešgrybeliniais nuodais nupurkšti. Bet ar tai padės?

Praktiškai jokio gelbėjimosi.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Šaukiuosi Jūsų pagalbos - gal žinot, koks čia kaktusas? g.gif Gavau dovanų, o su kaktusais reikalų neturėjusi blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Gal truputį ne į temą, bet gal yra norinčių šių gėlyčių, jei niekas nenorės, teks išmesti verysad.gif

SKUBIAI atiduodu už juodo šokolado plytą šias gėles:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Vilnius

Rašyti į až 4u.gif

Atsakyti
Kaip graziai nuaugintos gelytes,tikrai greitai paims biggrin.gif
Atsakyti
Prašau atsiliepti, tuos, kurie 2008 metais siuntėsi augaliukus i ukrainos. Dabar man reikia paramos. Rašykit į AZ.

Atsakyti