Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Ortija @ 2012 02 11, 11:53)
Šitą seniai medžioju, ir nesumedžioju.

Urmo bazėj jo visad būdavo, nepamenu koks sandėlis , gal 12 ar 13 , ten kur Medicinos banko keityklą

mano balkone kaktusai žiemoja , temperatūra svyruoja , paragavo vieną kart minuso , bet dieną tiksliau į popietę ten labai šilta, kai saulutė šviečia , butent dabar termometras gulėdamas prie kaktusų rodo 30 šilumos, kažin kaip jiems g.gif bus ,juk nakti 6-10
Atsakyti
Neseniai kažkur skaičiau, kad kaktusai, (ten galima buvo suprasti, kad vos ne visi lotuliukas.gif ) gali pakelti iki -6 labai labai sausi , su vat tokia sąlyga, kad dieną bus laaabai šilta.
Tikriausiai omeny buvo +30 ( na, bet "omeniuose" +45 būna mirksiukas.gif ) Taigi tas temperatūrų svyravimas ir sukelia žydėjimą.
Protingai parašiau lotuliukas.gif

KUR PAVASARIS verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
thumbup.gif tada žydėsim , ir kaktusai ir aš , aš juk pas juos dažnai lankaus smile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai buvom Rygoj, Elena sakė (savo ausim girdėjau), kad laiko savo gymnocalyciumus minusinėj temperatūroj - tada jie gausiai žydi (bet kol nemačiau savo akim - sunku patikėti blink.gif ) Taigi pas Augę idealios sąlygos smile.gif
Bjaurybėms raudonoms erkėms mad.gif irgi saulė patinka. Neemezalis man nepasitvirtino schmoll.gif , nežinau, gal reikia kiekvienai erkei į burną įpurkšti... Vasaros pabaigoj Schetelige pirkau tokį http://www.compo-hob...y_p_2_1017.html irgi prieš erkes (Spinnmilben), bet dar mažai naudojau - negaliu pasakyti ar labai geras. Tik jo reikia kasoje prašyti
Atsakyti
Sveikos, silpna aš, kai manęs prašo... biggrin.gif Bet pirma norėčiau sužinoti, kiek jūsų norinčių būtų, tada dar kartą apgalvosiu smile.gif
Atsakyti
Pricly, apie toki ir mastau. Bet beda ta, kad vienam sykiui nupurkšti visus propilaktiškai vienos pakuotės gali ir nepakakti. Vat kai prisiveisi tai tik po to ir pagalvoji mokėdamas kasoj bakes, kam man to reikėjo. Nu, et ner čia ko graužtis, po laiko unsure.gif

O va tas pasakymas prie kokios temperatūros kas žiemoja, ner toks ir tikslus. Dar svarbu ir dregmė, ir kad saulutė dieną pašildytų.
Viskas deja tik bandymai, ir dažnai pavykę smile.gif
Šiandien radau vieną padvėsusį litopsą radau verysad.gif ir viens kaudeksas nusibaigė, ir panašu kad krasula orbicularis amžinaatilsi nukeliavo.

Ir žinote, kaktusininkės varom Šreko žiūret- jis toulas vyro ir kaktuso genetinis mišinukas, su monstrozinės krasulos ausimis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 11, 19:05)
Sveikos, silpna aš, kai manęs prašo... biggrin.gif Bet pirma norėčiau sužinoti, kiek jūsų norinčių būtų, tada dar kartą apgalvosiu smile.gif

Aš ir vėl mielai ką naujo norėčiau parsisiūst thumbup.gif .PRISIJUNGSIU PRIE UŽSAKYMO biggrin.gif

O aš galvojau,kad jau visai nemoku auginti kaktusų,bet matau,kad ne pas mane vieną netektys cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasiukasR: 11 vasario 2012 - 19:18
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 11, 19:05)
Sveikos, silpna aš, kai manęs prašo... biggrin.gif Bet pirma norėčiau sužinoti, kiek jūsų norinčių būtų, tada dar kartą apgalvosiu smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ačiū, aš busiu su keturiu augalų užsakymu. Galėsiu visoms kaunietėms po stalu pašto dežutę "padaryti" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 02 11, 18:13)
thumbup.gif  tada žydėsim , ir kaktusai ir aš , aš juk pas juos dažnai lankaus smile.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ach, tu gudruolė kokia. smile.gif Moters žydėjimo paslaptį įminei.

Aš irgi jau pavasario noriu ir laukiu, bet turiu mažiau optimizmo už Ortija. Galvoju, kad ne po 4, bet gal po 6 savaičių jau bus galima kaktusus į šiltnamį išnešt. rolleyes.gif
Atsakyti
Dviejomis savaitėmis mažiau optimizmo lotuliukas.gif Kas toliau ? Aucionas thumbup.gif
Atsakyti
gal kas gali priminti ceko puslapiuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2012 02 11, 19:28)
Ach, tu gudruolė kokia. smile.gif Moters žydėjimo paslaptį įminei.

Aš irgi jau pavasario noriu ir laukiu, bet turiu mažiau optimizmo už Ortija. Galvoju, kad ne po 4, bet gal po 6 savaičių jau bus galima kaktusus į šiltnamį išnešt. rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif reik save juk paguost , nes laikas tiesiog skrieja

kaktusai mano bus balkone kol jau galės keliaut į lauką, bute kol kas jiems puikiai gyvenasi , kitos žiemos neįsivaizduoju doh.gif

kaktusiukų tikrai norėsiu, nelabai kas naujo ten yra , bet tikrai atsiras smile.gif
Atsakyti