Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Gal kur matet pirkt mazu moliniu vazoneliu (kaip antpirstis), kur Prizmoj buvo anksciau?
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2012 02 09, 16:01)
Asta,oi kaip smagu - net nuėjau į savus pažiūrėti. Bet pumpurų dar nesimato. Įdomu, koks bus žiedas  bigsmile.gif  Tirasis mihanovichii irgi anksti pražydo, gal trečiais ar ketvirtais metais.


Jis ir pernai jau žydėjo,tik nespėjau nufotografuoti blush2.gif Žiedo spalva šviesiai šviesiai kreminė,beveik balta. Sakyčiau beveik tradicinė "gymniška" smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Galvoju kaip būtų gerai prikalbinti Kaktusinę ir šiemet imtis tos sunkios misijos su čeku ax.gif Visada taip gražiai sklandžiai suorganizuodavo. Aišku pačiai organizatorei vienas vargas. Tačiau gal ir šiemet kaip nors... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 02 09, 14:47)
Kokioj temperatūroj laikia pakančiuosius?  g.gif  Sulkorebutijos  wub.gif  o kai sužydės  thumbup.gif

Stovi jie pas mane kur apie 5 laipsnius laikosi, naktimis maziau.
Atsakyti
...as ir noreciau is ceko kazko.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 02 09, 17:14)
Jis ir pernai jau žydėjo,tik nespėjau nufotografuoti  blush2.gif  Žiedo spalva šviesiai šviesiai kreminė,beveik balta. Sakyčiau beveik tradicinė "gymniška"  smile.gif

Jei pavyks, nufotografuok. Galvojau, gal gelsva kokia gausis smile.gif Uoga užaugo ant šito http://s225.photobuc...ocalycium30.jpg O mihanovichius toks kaip ir tavo, žalias.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2012 02 10, 13:21)
Jei pavyks, nufotografuok. Galvojau, gal gelsva kokia gausis smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
per didelių vazonų kaktusams nebūna. Gal tik augintojams būna per didelių... nes jei būtų gyvyiškai svarbu vazonėlio dydis, tai pievoje jie neaugtų. Tiesa yra tokių kurie auga kalnų-akmenų plyšiuoe- pvz. http://lophophora.bl...t-pictures.html , nu bet ... tokio kaktuso dar neturėjau bigsmile.gif , o norėčiau bigsmile.gif

O aš baigiu nupušti nuo ryžų erkių. neemamzaliu vel vos ne grynu tručijau.
Šeitlinge buvo toks nuodelis- sudėtyje lavandos, česnakai ir dar kažkoks augalas, gal kas bandėt??

O beje, sėjinukai auga labai gyvyiškoje žemėje -- pradėjo musės ristis. Vėlykų metas artėja lotuliukas.gif
Atsakyti
O nebandet "schulz insect spray" (taip regis vadinasi) Asta kazkada patare smile.gif
tai man padejo, labai geri, tik brangoki.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 02 11, 10:34)
O nebandet "schulz insect spray" (taip regis vadinasi) Asta kazkada patare smile.gif
tai man padejo, labai geri, tik brangoki.

vakar kaip tik tokio purškalo ėjau ieškoti. Vilniuje kaip tik radau Žalioje Stotelėje ar kaip ten dabar vadinasi prie turgaus krautuvėlė. Mano citriną šimtakojai užlūdo, tai tuo pačiu ir kitus augalus apėjau.

Labai patogus naudojimui nuodas. Ir suskylantis matyt, nes instrukcijoje nuorodos kada iki derliaus purkšt. mastau.gif

Kaktusine, labai labai prašau gelbėti mus ir šiemet atakuojant čeko lobius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 02 11, 10:34)
O nebandet "schulz insect spray" (taip regis vadinasi) Asta kazkada patare smile.gif
tai man padejo, labai geri, tik brangoki.


Šitą seniai medžioju, ir nesumedžioju.
Atsakyti
Ech, tuštuma forume.
Žinot, man kaip kaktusininkei pats jauriausias laikas dabar. Dvesia jie visokie lepieji. Neliūdžiu, nes kažkaip paskutiniu metu suvokiau, kad musų kolekcijos nera amžinos ir ... tai ir galvoju, kad tikroji meilė gyvenimui ir telpa augalū kolekcijose ir taip stipriai mus veikia tas žalias rutuliukas, kad kaip bebrotės puolam į plėčiamus plotus ir sustot, nu jau niekaip, niekaip... Ir žinau, kad nieko nieko "nebereikia" ... o... vat.

Ech, einu dar ką nuveiksiu... iki pavasario jau nedaug liko ir gal jau laimė kraustytis į balkonus po 4 savaičių nusišypsos, kaip manot?

Atsakyti