Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Ortija @ 2012 02 04, 17:05)
Gigos jau seniai noriu.

Kazkada buvau uztikusi seklu, tai 3 seklytes kainavo 9 eurai ar doleriai nepamenu g.gif
+parsiuntimas.
O Pachypodium brevicaule galima nugriebti ebejuje g.gif manau
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 02 04, 11:53)
sveikos, gal patarsit, turiu kartusu visokiu kaktuseliu, vazoneliu nustatyta, netvarka kazkokia, kaip man juos gal i viena susodint ar kazkaip kad tvarkingiau butu, ir taip vietos nera dar tie mano vazoneliai, o ismest ar atiduot nenoriu  g.gif



Bandyk, eksperementuok-- gali pvz. ir į kelis platesnius, ir atskirai po vieną į vienodus susodinti.

Na, nieko, Vijana, kada nors atpygs tos sėklos. verysad.gif
Atsakyti
Prie užsakymo norėčiau prisidėti ir aš ax.gif jau nusižiūrėjau kelis kaktusėlius bigsmile.gif .Jeigu užsakinėsit,nepamirškit ir manes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 02 04, 14:55)
            3) Dorstenia gigas (seklu) kaina augalo neikandama man schmoll.gif
         

Viena tavo svajone pavojinga tokia biggrin.gif
user posted image

As galvojau, kad jau nieko nebenoriu, bet prisiminiau testudinaria elephantides doh.gif Ai dar siandien Ermitaze visai netycia prekiu krepsely atsidure faucaria ir pleiospila doh.gif Cia nuostoliams atstatyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 02 05, 00:19)
Viena tavo svajone pavojinga tokia  biggrin.gif
As galvojau, kad jau nieko nebenoriu, bet prisiminiau testudinaria elephantides  doh.gif Ai dar siandien Ermitaze visai netycia prekiu krepsely atsidure faucaria ir pleiospila  doh.gif Cia nuostoliams atstatyti  tongue.gif

Sedeciau sau kieme po savo svajoniu medziu biggrin.gif lotuliukas.gif gera butu rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 02 05, 09:45)
Sedeciau sau kieme po savo svajoniu medziu biggrin.gif  lotuliukas.gif gera butu rolleyes.gif


Blaškytumeis kieme po svajonių medžių šėšėliais ir nerastum šviesios vietos naujai svajonei pasodinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2012 02 05, 10:31)
Blaškytumeis kieme po svajonių medžių šėšėliais ir nerastum šviesios vietos naujai svajonei pasodinti lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2012 02 04, 10:20)
merginos, negundykit tokiais grožiais.  biggrin.gif
Prašom patarti kaip ir kada žadinti turbinicarpusus.  ax.gif
Bijau juos nugalabinti.
Dalis kaktusėlių pas mane jau pabudę, tai vakar nuprausiau, šilčiau pastačiau.  O va kaip su lepūnėliais elgtis kad nenumarinti ir nežinau.  blush2.gif

Tikrai nežadink - patys atsibus, kai gaus daugiau saulės. Atrodo rašei, kad vėsiai stovi. Tai niekas jiems neatsitiks, laistyti dar anksti.
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2012 02 06, 00:19)
Tikrai nežadink - patys atsibus, kai gaus daugiau saulės. Atrodo rašei, kad vėsiai stovi. Tai niekas jiems neatsitiks, laistyti dar anksti.

dėkoju ax.gif
Atsakyti
maniškiai stovi vėsiai , šiemet net per daug vėsiai

tie kurie liko namuos pradeda žydėti:)

noriu kaktusiukų, suorganizuokit kas užsakymą , na kad ir komercinį, wub.gif
Atsakyti
Oi, Auge, perskaičiau, kad taviškiai stovi... tiesiai, tai kuri laiką svarsčiau, ar čia gerai, ar blogai. lotuliukas.gif
Šiomis dienomis, net ir mano virtuvėjė pernelyg vėsu.

O užsakymams reiktų žiemos galo, nes dar ner katalogų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 04, 16:46)
O manęs jau nieks nedžiugina, net nežinau, gerai čia ar blogai smile.gif

matyt, šiemet tradicinis užsakymas iš čekų nebus organizuojamas... nes jau vasaris... ax.gif
QUOTE(Tina* @ 2011 12 03, 20:54)

Foto nevykus, bet tik bendram vaizdui susidaryt. Cia yra du echinocereusai ir vienas x nenumanau kas. Tas, kuris kaireje.

[attachmentid=218032]

manau, tas kairėje, gali būti Ferocactus glaucescens inermis, kartais jie turi vieną kitą dygliuką smile.gif
QUOTE(Tina* @ 2012 02 05, 00:19)


As galvojau, kad jau nieko nebenoriu, bet prisiminiau testudinaria elephantides  doh.gif

ir iš tų pačių mažuliukų vazonėlių Ermitaže prieš pora savaičių pirkau tokį
user posted image
o kaudeksų pasaulyje visai nesiorentuoju blush-anim-cl.gif , , bat svajoju - gal tai D. elephantipes, nes lapai panašūs ...
Atsakyti