Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

merginos, negundykit tokiais grožiais. biggrin.gif
Prašom patarti kaip ir kada žadinti turbinicarpusus. ax.gif
Bijau juos nugalabinti.
Dalis kaktusėlių pas mane jau pabudę, tai vakar nuprausiau, šilčiau pastačiau. O va kaip su lepūnėliais elgtis kad nenumarinti ir nežinau. blush2.gif
Atsakyti
Stipriai paūmėjo kaktuslygė:
http://mammillaria.f...illarias-a-to-z
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2012 02 04, 09:20)

Prašom patarti kaip ir kada žadinti turbinicarpusus.  ax.gif
Bijau juos nugalabinti.
Dalis kaktusėlių pas mane jau pabudę, tai vakar nuprausiau, šilčiau pastačiau.  O va kaip su lepūnėliais elgtis kad nenumarinti ir nežinau.  blush2.gif


Tai ir juos pastatyk šilčiau. Jei nori primygtinai prikelti,tai paliek šiltu vandeniu,padaryk šiltesnį dušą,tik po to tikrai laikyk šiltai.

Aš dar nieko nebudinu.Tik visi dar rūsyje,neturiu kur namuopse jų sudėt ax.gif Tik kelis apsipumpuravusius parsinešiau.

Beja,vasaris- geriausias laikas persodinti kaktusams 4u.gif
Atsakyti
aŠ TAI SAKYČIAU lepunėlius jei šiltai gyvena apipurkšti kartą į savaitę ir laistyti pradėt kai patys pasakys , kad jau pabudę. Mano darže visi sausomis šaknimis ir kambaryje apipurškiojami. Drastiškai po karštu dušu nekiščiau.
Juolab, kad žiema sužvėrėjusi. Saulė tikrasis žadintojas.
Bet pastebėjau, kas Aztecium per žiemą... augo. Jie gal kokie....
Atsakyti
sveikos, gal patarsit, turiu kartusu visokiu kaktuseliu, vazoneliu nustatyta, netvarka kazkokia, kaip man juos gal i viena susodint ar kazkaip kad tvarkingiau butu, ir taip vietos nera dar tie mano vazoneliai, o ismest ar atiduot nenoriu g.gif
Atsakyti
Pasiskaiciau, Astos zinute susimasciau, kad jau rimtai reiktu ruostis persodinimui, bet rankos nekyla doh.gif geriau susirasiau savo svajoniu sarasiuka tai va
IESKAU:1) Lobivia cv. Stern Von losch!!!
2) Yavia cryptocarpa!!!
3) Dorstenia gigas (seklu) kaina augalo neikandama man schmoll.gif
4) Ipomea Bolusii (seklu)
5) Pachypodium brevicaule
6) Mediolobivia pygmaea knizei KP 112
Pirmasis tai sia vasara butinas cool.gif
Atsakyti
Lobivia labai graži , tokios irgi norėčiau
Atsakyti
O man tai nr. 5 Pachypodium brevicaule gražuolis wub.gif ir aš tokio norėčiau blush2.gif , gal pavasariop pavyktų kur rast g.gif
Atsakyti
O manęs jau nieks nedžiugina, net nežinau, gerai čia ar blogai smile.gif
Atsakyti
Gigos jau seniai noriu. Dorstenijos mano silpnybė.
Dar labai norėjau apturėti baltų - baltaspyglių- baltaplaukių mamiliarijų kolekcijytę,
O vat brevicaulė pas mane visai normaliai žiemoja, nors ir skiepytas.

Geras laikas per šalčius svajoti. wub.gif wub.gif wub.gif

Nupurškiau neemazaliu raudonas erkes ant kaktusiukų, ale gi, jos ir toliau laksto.
Belieka tik pasidžiaugti savo geromis akimis, brandžiame amžiuje.

Kaip galvojat ar užvers dar kanopas tos erkės, ar gal grynu neemamzaliu jas patepti ? O gal sugaudyti ir tiesiai į nuodų buteliuką sukišti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kaktusine @ 2012 02 04, 16:46)
O manęs jau nieks nedžiugina, net nežinau, gerai čia ar blogai smile.gif

Pavargai.
Nesijaudink, ir tai praeis.

O gal į protą suaugai ?
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 02 04, 16:01)
Lobivia labai graži , tokios irgi norėčiau

Atrodo aš irgi labai ramiai žiūriu į naujus augalus ir atrodo nieko nebenoriu,bet šita lobivija sudrebino širdį biggrin.gif
Atsakyti
Puiki lobivia, o dar kai su žiedais- tai kur čia širdis begali likti vietoje.
Atsakyti