Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Rasot apie litopsu skilima ir geda,ausis karpau...t.y. nesuprantu ka tai reiskia blush2.gif
.....o kaciu...nemegstu......paglostyti galiu....
Sunys man wub.gif ,manoji sunyte sukirto havortija,matyt skanu.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 02 02, 14:43)
Pas mane irgi siemet visi kaktusai saltai, gal net ir per saltai g.gif
Ortija tas puslapiukas tai  thumbup.gif tik gaila kad dauguma skiepyti.... bet visvien kitu metu apsipirkinejimu sarase numer 1,
kad jau Tina apie kates tai stai kokia dovna siemet kaledom gavau http://s018.radikal....2d9af77af83.jpg smile.gif Atsiprasau ne i tema 4u.gif

mano kaktusiukai šiandien gavo minuso , nedažiūrėjau blush2.gif
katinukas fantastiškas thumbup.gif
kai darysi užsakymą nepamiršk blush2.gif , būtų labai smagu ką nors naujo nugriebti , be to ir siuntimas keliems pigiau
Atsakyti
O mano kaktusėliai ant palangės žiemoja, gaila, bet jau nebeturiu jų kur nešti, nešildoma namo dalis jau šildoma, o rūsys tamsus , tai žiedu matyt nesulauksiu schmoll.gif
Atsakyti
As irgi gundaus ant seklyciu, zadu uzsisakinet is to ..vijana.. parodyto puslapiuko.
Papildyta:
Kas liecia kaktusu ziemojima, tai dalis rusy, o kiti ant palanges po kuria nera raijatoriaus, o nuo kambario atskiria romanete, tai ten pas juos gaunas tokios salcio kisenes. Pats tas ju ziemojimui. Ziuresiu ar bus koks rezultatas.
Atsakyti
tai vat gerai, kad nėr tų radijatorių, o pas mane visur doh.gif
ir aš norėčiau pasisėt, bet bijau, kad vietos nebebus, iš pernai sėjos daug tinūtrų likę, o jiems šviesos labai reikia, taip įdomiai žiemoja-vieni auga nesustoję, kaudeksą augina, o kiti, vėliau sėti-numetė lapus ir snaudžia, dabar kai saulė užušildė, kalasi lapeliai viršūnėse.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 02 02, 19:57)
Rasot apie litopsu skilima ir geda,ausis karpau...t.y. nesuprantu ka tai reiskia blush2.gif


Senieji lapai sudžiūsta, o tarp jų išauga naujas augaliukas
http://www.cactus-ar...bella_C143A.htm
Atsakyti
4u.gif dekui uz info,as ju neauginu,bijau unsure.gif atrodo lepunai..
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 02 03, 16:20)
4u.gif dekui uz info,as ju neauginu,bijau unsure.gif atrodo lepunai..


Kaktusinė tai galėtų šunį pristatyti musų skyrelyje. Jinai dėl šuns, jau laiko nebeturi kaktusintis. Tai pirmą.
Antra jos Katinui ir Vijanos Kipsui didelius bučkius nuo manęs perduot prašyčiau 4u.gif ax.gif 4u.gif blush2.gif, wub.gif wub.gif Jie abu priešingybės pagal spalvas, bet žvilgsniai vienodi.

O kas čia litopsus laistot vasary ????

Elitarai- super augaliukai tie litopsai- nuo rugsėjo iki balandžio neliet. Balandį pradedi lieti iki birželio, paskui nuo birželio iki liepos pusės (atrodo 6 savaitės) turi but sausra ir tada vel pradedu liet.... Nenuodingi , nenužudomi. Tik va žiemot tai jie šilčiau mėgsta - 16. Nu, bet gal aš ir nusišneku blush2.gif
Bet pas mane tai jie nesineria šiuo metu. Nors seniai ir bemaciau.
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2012 02 02, 21:33)
mano kaktusiukai šiandien gavo minuso , nedažiūrėjau  blush2.gif




mano kaktusai šiuo momentu gyvena prie +4.... gal jau pergyvensim šįkart "šalčio polių"....

bet nelaiku perskaičiau apie litopsus ir pleiospilas... jos irgi ten prie kaktusų... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2012 02 03, 18:05)
mano kaktusai šiuo momentu gyvena prie +4.... gal jau pergyvensim šįkart  "šalčio polių"....

bet nelaiku perskaičiau apie litopsus ir pleiospilas... jos irgi ten prie kaktusų... blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Tai gal jie pražiemos, ir tokioj temperatūroje, bet raš0, kad 12-15. Apsoliučiai sausai žiemoja. O laistyti augimo metu kartą į dvi savaites.
Atsakyti
Sis kaktuselis koks man wub.gif
http://www.ebay.de/i...=item35b9377e67
Atsakyti
gražuolis, o jau žiedlapiai wub.gif tokie ryškūs kuokeliai su piestele thumbup.gif
Atsakyti