Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

+ 4 pats gerumas kaktusams, na, netiktų gal ubelmanijai kokiai. Ir smirdukams šaltoka.
Geriausiai pas mani atrodo garažiniai- juos ir pavedina, ir papučia.

O kaip jums šitas kupstas smile.gif :
http://shop.vzacnyky...enilis-437.html
Atsakyti
Pas mane pora naktų minusinėje temperatūroje nakvojo didelė dalis. Palieku dabar pravertą langinę, kad nebūtų per daug to minuso. Bet paprastai tokie trumpalaikiai minusai nepakenkia daugumai - esu susišaldžiusi tik du per kelias žiemas smile.gif
Atsakyti
O mano antra pleiospila kate nudaigojo. Uzlipus ant palanges suleido nagus ir "pamasazavo", ziuriu siandien jau puvekas. verysad.gif Ir kur tas kates det doh.gif
Atsakyti
Pas mane irgi siemet visi kaktusai saltai, gal net ir per saltai g.gif
Ortija tas puslapiukas tai thumbup.gif tik gaila kad dauguma skiepyti.... bet visvien kitu metu apsipirkinejimu sarase numer 1,
kad jau Tina apie kates tai stai kokia dovna siemet kaledom gavau http://s018.radikal....2d9af77af83.jpg smile.gif Atsiprasau ne i tema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ..vijana..: 02 vasario 2012 - 14:48
jei pamatytumėt taip darant, apipurškit katę vandeniu su gėlių purkštuvu, aš taip saviškę atpratinau nuo gėlių niokojimo. Mano pleiospila viena skyla, kitos miega, litopsai labai susiraukšlėję, taip niežti nagus palaistyt.
Atsakyti
Mano litopsai irgi rauksliukai, neuzsilenks kazin g.gif

..vijana.. wub.gif
Atsakyti
vijana, gražuolė dovana thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif Aciu,
Atsakyti
Lithopsai irgi skilti jau turi, tie seni lapai vistiek neatsigaus. Neverta laistyti. O mano kažkodėl nei skyla, nei raukšlėjasi - stovi sau.
Atsakyti
Vijana wub.gif Mano suo siandien apgrauze avortija doh.gif siaip sau,is neturejimo ka veikt unsure.gif

Litopsiukai visi tvarkingai,graziai skyla,o pleiospila rusyje ziemoja kartu su kaktusais.Eksperimentuoju tsakant cool.gif Nors reiktu parsinest,kad skiltu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2012 02 02, 15:08)
vijana, gražuolė dovana  thumbup.gif

Maniau, nesikartosiu, bet kai pamačiau- tiesiai širdyn susmigo thumbup.gif Ir TAIP ILGAI SLĖPTI nuo musų tooookį grožį blink.gif Fantastiškas kisius. O koks vardas?
Atsakyti
QUOTE(Ortija @ 2012 02 02, 18:10)
Maniau, nesikartosiu, bet kai pamačiau- tiesiai širdyn susmigo  thumbup.gif Ir TAIP ILGAI SLĖPTI nuo musų tooookį grožį  blink.gif Fantastiškas kisius. O koks vardas?

Kipsas smile.gif
Atsakyti