Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Tina,atsimenu,kad keliavote lyg medaus kopineti ten?as tada pavydejau ax.gif
....gal kita met jau ir tu vaziuosi su savo mazyle smile.gif Manoji ugtelejo-pradedame keliauti.
Atsakyti
Aha biggrin.gif as jau sia vasara su savo kruopele noreciau pabandyt keliaut.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 01 31, 00:11)
As y opuncijas jau nelysiu,ne sezonas.Spalio menesy lindau,nes vaisius rinkome,dabar nebus ju.apie Gomera net neskaiciau ,rinkomes is kas pigiau,ir per pus pigiau patiems organizuotis,nei agenturoje.O Tenerifeje yra 2u botanikos sodai bigsmile.gif
....mokinuosi fotografuoti....


Kaktusininkystės požiūriu-neypatingi tie botanikos sodai. Bet patys kalnai ir pakrantės wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Man augalininkys paliko įspūdį. O dar labai labai patikdavo padaržių pyktžolės... Nu, jų tarpe buvo ir opuncijos. Labai ilgiuos to krašto.ŽŽŽŽŽIAuRIAI.. ir vandenyno.

Nu, gal nepyksit- pratesiu eilėmis _laisvas vertimas-
Namas danguj,
Sodas Jūroje,
Tavo guolyje sala.
Gerklėje užstrigęs ramdis( p.s. turėtų būti žvirblis, bet čia kaip sakiau laisvas vertimas- kievienas kuo nors kitu springsta lotuliukas.gif blink.gif )
Daina čia:
http://www.youtube.c...h?v=MiRYlzRAJ9c

Tiesa Cezaria gimė piečiau, bet Cabo Verde panašūs augalai.
Tai, va. Labai labai labai noriu į tą pusę.

Taip kad labai labai lauksiu nuotraukų iš tų bot. sodų. , ir pležų...t.y.plajų.
O kiek daba bilietukai kainuoja?
Bet čia nesupykit- labai jau kaktusiškos šitos temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ortija: 31 sausio 2012 - 17:29
Pazadu foto,tam ir fotika ysigijau rimtesny.
O planuojames patys viska,nes per pus pigiau taip,nei agenturoje.Aplamai ar savaite,ar 2-i didelio skirtumo nera,gal 100eur.brangiau.Pirmiau susiradome pigiausia viezbuty(ir salyga musu,kad butu mazas,is patirties) 2sav-285eur.(vieno kambario,mums 4 iems),bilietai-650eur,(t.p.4-iems)dar liko masina 10iai dienu isinuomoti,tai b ziurinejasi kaip tik,ketiname y 130 tilpti.
Papildyta:
Pamirsau pridurti,kad gyvename ne Lt,cia kainos truputy mazesnes,o ir salos arciau 3val skrydzio mums ir tiesioginis skrydis yra.
Atsakyti
Oho- 3 valandos, tai daug.
Kaip smagu, kad taip pigiai įtilpsyte į tikrai egzotiškas ir gražias atostogas. Ir kaktusiškas. Man ten buvo stebuklas, kai išlauktus vazonėliu augalus mačiau gimtoje žemėje cry.gif cry.gif cry.gif Toks kaip toj dainoj- augsiu tavo ašarose- ui čia apie ramdžius iš Tenerifės...

Nu, psio, varysiu aš gal į kertelę sielai, paverkti lotuliukas.gif
Atsakyti
taigi taigi, primečiau kiek kainuotų keturiems iš Lietuvos ir pagalvojau kad mūsų valstybėje tik turtuoliai gyvena. Ne kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
....jau imsiu pergyventi,kad sunervinau jus 4u.gif nesnekam daugiau.
Geriau apie saltus orus bigsmile.gif oi ziema kokia,noreciau nuo kalniuko nuciuozti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 02 01, 00:04)
....jau imsiu pergyventi,kad sunervinau jus 4u.gif nesnekam daugiau.
Geriau apie saltus orus bigsmile.gif oi ziema kokia,noreciau nuo kalniuko nuciuozti blush2.gif

tai kaip tik dėkui už info. Žinant kokios gali būti kelionių kainos bus drąsiau jų ieškoti ne pas vietinius prekiautojus o kažkaip kitaip organizuotis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar narsiau kelioniu temas,ir daug info,kaip sutaupyti patiems organizuojantis,ir viska perkant,, on line,,.As net ieskau bilietu y parkus,kelta y Gomero sala.Nu reikia tik taip daryti,nes ten viska norisi pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2012 02 01, 07:18)
tai kaip tik dėkui už info. Žinant kokios gali būti kelionių kainos bus drąsiau jų ieškoti ne pas vietinius prekiautojus o kažkaip kitaip organizuotis.  mirksiukas.gif

Mums gavos pigiau skrendant per lenku agentura is Varsuvos, bet kainu jau neatgaminsiu, buvau nestuke.gif, visa laiminga, tai galvoj info neuzsilaike lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, orai tai labai labai baisus.

Apie keliones tai pries kokius 4 gal metus varem i ta tenerife- bet ten yra nemokamos aikštelės kalnų turisteliams - nieko mokėt nereik, yra dušai ir p. Labai gera mums buvo- tai vat tokie mes turtuoliai, nakvodavom milijardais žvaigždžių apdovanotame "viešbutyje" ir ten nuolat skambėdavo gyva muzika. Ir kiekvieną ryta musų aplinką puošdavo šviežiai pražydusiomis aguonomis biggrin.gif Ir ateidavo tos aikštelės prižiūrėtojas ramdžius šienaudavo blink.gif
Praejusiais metais Pirenuose buvom pasistate palapinę ant karvių tako lotuliukas.gif blink.gif Gerai , kad karvių , o ne jaučių. Tokios kelionės, kaip musu labai brangiai nekainuoja... po lietviškų pajųrių tAI jos gal pigios. Bet tai jau šeimos sutarimas- mums to reikia, ir valkatiškas turizmas kol kas mūsų sveikatoms įkandamas. Tas irgi svarbu. Niekada neperkam iš turizmo firmų kelionių. Tai jau neįkandama. O be to jos milijardą žvaigždučių turinčio viešbučio nepasiūlo doh.gif


JO, o dar apie orus- tūnau as dabar su savo vaikais...Šalta tragiškai, o augalai kambariuose nuo karštu radijatoriu kenčia.
Atsakyti
Ortija,musu viesbutis bus vienos*,man jame reikes tik pernakvoti mirksiukas.gif ,geriau pinigus nukreipsiu y pramogas.
Pas mus atsalo,.....-6.Baisi tragedija vietiniams,o man patinka ax.gif ,na -20 nenoreciau schmoll.gif .Taigi gryztant prie kaktusu temos,ar +4 mano kaktusams jau krahas?...ar dar laikyti verandoje g.gif ,kol kas atitraukiau nuo palanges.
Lauke tulpes buvo nosis iskise,parnesiau su vazonais y garaza.
Atsakyti