Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
dar vienas ,,floristų" išdarkytas kaktusas, graudus vaizdas verysad.gif
Atsakyti
as pirkau toki vakar 4u.gif
Atsakyti
Nuimk tuos biaurius ziedus,jie bus ykisti arba priklijuoti,ir vasario gale persodink.Zydeti jis kazin ar zydes pas tave,bet augti ,tai augs,kai jo virsuniu nezalos tie dziuvesiai smile.gif
Atsakyti
o kodel nezydes blink.gif
Atsakyti
gal kuri sėjot kaktusus iš sėklų? nusipirkau mišinuką, dėl sportinio intereso pasisėjau, po 4d jau išlindo maži pypsiukai. dabar galvoju, duot jiems paaugti, ar jau atskirti?
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2012 01 29, 19:57)
gal kuri sėjot kaktusus iš sėklų? nusipirkau mišinuką, dėl sportinio intereso pasisėjau, po 4d jau išlindo maži pypsiukai. dabar galvoju, duot jiems paaugti, ar jau atskirti?

Dar reiktu palikti tam paciam indelyje kuriam daiginote, bent menesi, kad saknytes sustipretu smile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image

gal kam bus įdomu kaip atrodo 4dienų sėti kaktusiukai, bent jau man labai egzotiška, įdomu kaip čia jie išaugs :] ir kadangi mišinukas, įdomu kokie
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 29, 13:24)
o kodel nezydes  blink.gif


...yra kurie nezydi.Arba zydi tik laisveje.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 01 29, 23:13)
...yra kurie nezydi.Arba zydi tik laisveje.

ir butent sitas nezydes , o gal zydes mirksiukas.gif
Atsakyti
tai tikrai būtų stebuklas, jei mūsų sąlygomis žydėtų, bet ir nežydintys gražūs, kai persodinsit padarykit kompoziciją kaktusynėj, dekoruokit akmenukais , bus gražu ir be žiedų mirksiukas.gif

Reeeee, o į kokį substratą sėjot, man kaip durpė atrodo, geriau sėjinukai jaustųsi kaktusų žemėj, kur laidus smėliukas, upės žvyras g.gif O sėt tai gal visos esam bandę, kitos profesionaliai tuo užsiima (čia ne apie save). Įdomus procesas, tik, kad tuos mišinukuos nieko įdomaus nepapuola, bent jau man. rolleyes.gif
Atsakyti
......ir ar tiesa,kad lengva sudaiginti,bet sunku auginti?
Atsakyti