Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2012 01 25, 22:11)
O kurie pas tave dauginasi? gal pavasari vel pas dedule kreipsimes, a?  mirksiukas.gif

Turbiniai tai ne mano kaktusai, nesusidraugaujam.


Dabar nepasakysiu. Pavasari,kai nesiu i dienos sviesa galesiu tiksliai pasakyt.

Del kreipimosi i dedule nezinau,kogero man jau gana. blush2.gif
Atsakyti
Tina,Easter paradas prarastas pas tave:verysad: grazuolis,as vis apie jy dar svajoju.
Atsakyti
Pas mane keli ecinopsiai irgi vaikuojasi , ne visų pavadinimus ir žinosiu , nubluko pavadinimai neįskaitomai , galėsiu tik spėlioti , iš sarašiuko kas liks neįvardinti , bet tikrai hibridiniai smile.gif
žinot o pas mane šaltai stovint , tirai šaltai 6-10 , žydi Raukšliuotis (Echinofossulocactus ), keista , parsinešiau ant palangės
Atsakyti
As taip gymnus parsinesiau,lyg pumpurai nori busti g.gif ziu kas bus,nes siandien saulyte sildo neblogai.
Atsakyti
Merginos, reikia jūsų patarimo. ax.gif Vienoje kaktusinėje auga 5 kaktusai, prieš mėnesį pastebėjau, kad ant vieno iš kaktusiukų atsirado balkšvų kaip pūslelių. Jas su dantų krapštuku bandžiau nurinkti, pradūrus matėsi žalsvas skystis.
O vakar apžiūrėjusi pastebėjau, kad ir ant kitų kaktusų atsiranda tos pilkai balkšvos pūsleles doh.gif
Patarkite kuo purkšti, kaip gydyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2012 01 26, 19:22)
Merginos, reikia jūsų patarimo. ax.gif Vienoje kaktusinėje auga 5 kaktusai, prieš mėnesį pastebėjau, kad ant vieno iš kaktusiukų atsirado balkšvų kaip pūslelių. Jas su dantų krapštuku bandžiau nurinkti, pradūrus matėsi žalsvas skystis.
O vakar apžiūrėjusi pastebėjau, kad ir ant kitų kaktusų atsiranda tos pilkai balkšvos pūsleles doh.gif
Patarkite kuo purkšti, kaip gydyti?  ax.gif

actara arba dar būna Schulc ar kažkaip panašiai vokiški nuodai skydamariams. Žodžiu nuodų skyrelyje parduotuvėje klausti nuodų kaktusų parazitams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 01 26, 00:06)
Tina,Easter paradas prarastas pas tave:verysad: grazuolis,as vis apie jy dar svajoju.

Deja...
Atsakyti
gavau kelias šakeles kaktusų, pasisodinau. dabar žiūriu ataugėlė šone, ir viršuje kažkas, čia jis žiedą bando krauti? blush2.gif gal žinot kas iš vis čia per kaktusas? user posted image
Atsakyti
Opuncija.
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2012 01 26, 21:18)
gavau  kelias šakeles kaktusų, pasisodinau. dabar žiūriu ataugėlė šone, ir viršuje kažkas, čia jis žiedą bando krauti?  blush2.gif gal žinot kas iš vis čia per kaktusas?


Ne žiedą krauna,naują lapelį leidžia smile.gif
Atsakyti
mergaites gal zinot sio kaktuso pavadinima , ant vazono parasyta Cactus Mix mmitationflower , ziedeliai netikri doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2012 01 28, 23:54)
mergaites gal zinot sio kaktuso pavadinima , ant vazono parasyta Cactus Mix mmitationflower , ziedeliai netikri  doh.gif
user posted image

Cereus azureus - jei neklystu.
Atsakyti