Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2012 01 25, 15:16)
Jauciu reiks turgelio privalumais pasinaudot, nes jau tikrai man perdaug mano kolekcijos, dar reik rast laiko ir nete sudet i isparduotuve. Zodziu laukia darbelis  ax.gif

jei ką parduosi iš echinopsių hybridų - aš pirma į eilę blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Vat buten echinopsius noriu pagrinde pasilikt ir gal net pagausint - jie nereiklus, kompaktiski, graziai zydi.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 25, 14:16)
Jauciu reiks turgelio privalumais pasinaudot, nes jau tikrai man perdaug mano kolekcijos, dar reik rast laiko ir nete sudet i isparduotuve. Zodziu laukia darbelis  ax.gif


Yra keli "jei" smile.gif
1. Jei bus paroda.
2. Jei dalyvausi. Nedalyvaujantys gali prekiauti uz mokesti.
3. Jei pati savo augalais ir prekiausi.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 25, 16:04)
Vat buten echinopsius noriu pagrinde pasilikt ir gal net pagausint - jie nereiklus, kompaktiski, graziai zydi.

suprantu , aš čia tam atvejui, jei jie labai imtų vaikuotis mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2012 01 25, 15:26)
Yra keli "jei"  smile.gif
3. Jei pati savo augalais ir prekiausi.

g.gif tai gal geriau netu tada, patogiau. As galvojau, kad uz koki procenteli ir kiti paprekiautu.

QUOTE(rrine @ 2012 01 25, 16:27)
suprantu , aš čia tam atvejui, jei jie labai imtų vaikuotis mirksiukas.gif  4u.gif

biggrin.gif kaip cia ju paprasyt?
Atsakyti
nebent kokia maldelė kaktusų dievui apsivaikuot padėtų lotuliukas.gif Ir laukiam išparduotuvės, labai labai smile.gif
Atsakyti
Cia esancias tai kazin ar sudomins tie paprasti egzemplioriai smile.gif
Atsakyti
Labai laukiu kasmetinio čeko siuntinio. ax.gif Tikiuosi ši puiki tradicija bus tęsiama ir šiemet. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 25, 19:59)
g.gif tai gal geriau netu tada, patogiau. As galvojau, kad uz koki procenteli ir kiti paprekiautu.


Nezinau,reiktu gal asmeniskai kalbetis smile.gif


Mano keli echinopsiai visai sekmingai vaikuojasi ax.gif
Atsakyti
O mano Easter parade... uzsilenke blush2.gif ir geda ir liudna verysad.gif Tiesa visi kiti hibridukai sekmingai auga, pfu pfu pfu. O del To Easter tai jis buvo biski grubokai atgnybtas, tam paciam inde kiti auga sekmingai, o sis numiro verysad.gif
Atsakyti

Kaip gaila sad.gif Kazkaip man echinopsiu hibridai ir turbinukai patapo patys brangiausi.
Atsakyti
O kurie pas tave dauginasi? gal pavasari vel pas dedule kreipsimes, a? mirksiukas.gif

Turbiniai tai ne mano kaktusai, nesusidraugaujam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 25 sausio 2012 - 22:12