Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Kaune Ermitaže mažiukams kaktusiukams akcija, 2,99Lt dabar biggrin.gif Bet jokių įdomių naujovių. Nusipirkau tris. smile.gif

user posted image

Gal galit su pavadinimais padėt?
Atsakyti
user posted image
o cia....artejant valentino dienai bigsmile.gif bulvyte

user posted image
Atsakyti
Gražuolis saulėtas žiedas kai taip trūksta šviesos wub.gif
Atsakyti
jau žydi bigsmile.gif Fantastika. Savo dar bijau žadinti, nes ant palangės žvarbu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2012 01 24, 17:08)
Gal galit su pavadinimais padėt?

Dešiniausias- Gymniukas,viduryje Mammillaria,kairiausias -Thelocactus`as arba Coryphantha


elitarai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 24 sausio 2012 - 19:50
Turiu plana isgrynint savo kolekcija, bet mastau ar kam reiktu mano mammiliariju, opuntiju ir kitu paprastuciu kaktuseliu uz simboline kaina. Itariu neisdegs sis planas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 24, 20:48)
Turiu plana isgrynint savo kolekcija, bet mastau ar kam reiktu mano mammiliariju, opuntiju ir kitu paprastuciu kaktuseliu uz simboline kaina. Itariu neisdegs sis planas  doh.gif

biggrin.gif Kodel sugalvojai "issigryninti"
Atsakyti
Todel, kad per eile metu supratau kurie augalai ant palangiu vis dar idomus man, o kurie jau, deja, tik uzima vieta ir atima mano laika...
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 24, 22:48)
Todel, kad per eile metu supratau kurie augalai ant palangiu vis dar idomus man, o kurie jau, deja, tik uzima vieta ir atima mano laika...

o jeigu per pavasarinę parodą priduoti išpardavimui? Bent jau pernai mačiau prekybą augalais parodoje. mastau.gif
Atsakyti
kiekvienais metais bandau padaryti tai smile.gif , biškuti atrinkti kaktusiukų kurie jau neįdomūs blush2.gif pasidarė , jie užleidžia vieta kitiems smile.gif
jei bus paroda , tikrai atsiras kandidatu į parduotuvę ax.gif
Atsakyti
Manau tikrai parodoje bus kaktusiukai ,,isgriebti,, biggrin.gif
As savuosius ir paretinu,po truputy pasilieku graziai zydincius ,o nezydincius-atiduodu,viena mammi ryte istremiau y lauka,11 silumos,pats tas jai ten,nes keli metai nustojo zydeti,matyt nori vesiau.
O kada bus paroda bigsmile.gif
....ar symet darysite is ceko uzsakyma koky?....nu kaip ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2012 01 25, 07:51)
o jeigu per pavasarinę parodą priduoti išpardavimui? Bent jau pernai mačiau prekybą augalais parodoje. mastau.gif

Jauciu reiks turgelio privalumais pasinaudot, nes jau tikrai man perdaug mano kolekcijos, dar reik rast laiko ir nete sudet i isparduotuve. Zodziu laukia darbelis ax.gif
Atsakyti