Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

http://www.facebook....5...e=3[/IMG]

http://www.facebook....5...e=3

Čia mano kaktusiukai, tas vienas su tokiais mažais rutuliukais (...) Gal kas žinote pavadinimą, ir kodėl jis meta tas ataugėles, ar ten jo "vaikai"? Jau numetė 5, tai aš juos susodinau į vazonėlį, nes turėjo šiokias tokias šakneles (bent jau man taip atrodo, kad ten buvo šaknelės). biggrin.gif Kažin, ar aš šiuo atveju teisi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simona.kom @ 2012 01 13, 17:33)

na man nesimato,
Atsakyti
Pavasario belaukiant 4u.gif
Žydėjom rudenį,bet tik dabar atsirado galimybė pasirodyti. blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 01 13, 19:35)
QUOTE(simona.kom @ 2012 01 13, 17:33)

na man nesimato,


Nesimato foto? g.gif
Atsakyti
Nesimato ir man,turinys laikinai nepriimamas raso g.gif ,nors esu fb.
RasiukaS as jau nelabai esu patenkinta,tais drenaziniais akmenukais,nes paliejus vandeniu negaliu stebeti zemes drekingumo,tiesiog jie klaidina mane unsure.gif
Ir... prigriebiau Matucana wub.gif buvau pries naujus Lenkijoje,ten ja radau 16zl.
Rebutijos mano ogogo ziedu wub.gif(aciu Agnexxx) ir mammi parodoje ysigyta is Astos krauna dziaugsma nemaza wub.gif
Atsakyti
[quote=elitarai,2012 01 14, 00:35]
Nesimato ir man,turinys laikinai nepriimamas raso g.gif ,nors esu fb.

Hmm, tada nesuprantu, gal įkelti nemoku.. bet dariau viską, kas parašyta. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2012 01 14, 00:35)

Ir... prigriebiau Matucana wub.gif buvau pries naujus Lenkijoje,ten ja radau 16zl.
Rebutijos mano ogogo ziedu wub.gif(aciu Agnexxx) ir mammi parodoje ysigyta is Astos krauna dziaugsma nemaza wub.gif



Kokia matucana? O kuri mamke zydet ruosias bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinot dėl ko iš niekur nieko kai kurie sukulentai ima minkštėt iš apačios ir eina minkštėjimas į viršų. Puvinio šaknyse nėra, vandens trūkumas irgi negali būt, nes truputi paliejus situacija negerėja, gal sakau koks skersvėjis ar kas, net nežinau, vienas jau taip iki galo mirė, ir kita dabar žiūriu minkštėja. Ir litopai taip pat g.gif
Atsakyti
Ir mano vienas Astrophytum toks, jaučiu, kad numyrios, nesurandu priežasties g.gif
Atsakyti
Buna taip kartais.Gal oro dregnumas per didelis,galbut augalas pakenktas jau ansciau ir tik dabar pradejo rodyt tuos pozymius. g.gif
Atsakyti
Čia pirma žiema kituose namuose jiems, tai gali būt dėl drėgnumo iš tikrųjų. Vienintelė priežastis, kuri man atrodo realiausia. Gaila verysad.gif
Atsakyti
Kokia matucana? O kuri mamke zydet ruosias bigsmile.gif

@asta,net pati nezinau,bandysiu nufotografuoti.
Atsakyti