Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Laimingų 2012 metų, gražių kaktusų ir jų žiedų user posted image
Atsakyti
4u.gif Merginos su Naujais 2012 metais biggrin.gif
Laimės , materialaus ir dvasinio turtingėjimo, žydėjimo, stiprumo ir atsparumo jums ir jūsų kakusams , ir dosnaus drakoniskų metų derliaus svajonių soduose smile.gif

P.s. Pavilonyte-- super duper eglutėsmile.gif, beja, šis variantas darosi vis populiaresnis Lietuvoje:)
Atsakyti
Laba diena, gal ir paveluotai , bet prisidesiu prie sveikinumu 4u.gif

Pas mane mamiliarija sugalvojo zydeti blink.gif tik nezinau ar pavyks jai isskleisti ziedukus cool.gif
Atsakyti
Mergaitės, nesu gėlininkė ir menkai apie jas teišmanau, bet sumąstėm vėžliukui pasodinti opunciją (na tą, kur valgomi vaisiai ir jauni lapai). Sako, sausumos vėžliai juos labai mėgsta. Gal atsirastų iš jūsų turinčių opuncijų ir galinčių parduoti ūgliuką? Jei ne, gal žinote, ku jų įsigyti? Dėkui labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilmaw @ 2012 01 03, 14:12)
Pas mane mamiliarija sugalvojo zydeti blink.gif tik nezinau ar pavyks jai isskleisti ziedukus cool.gif

Turetu zydeti. Manoji tris ziedukus uzaugino, per Naujus zydejo thumbup.gif O dabar ziuriu dar keturis krauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šiaurėja @ 2012 01 09, 12:23)
Turetu zydeti. Manoji tris ziedukus uzaugino, per Naujus zydejo thumbup.gif O dabar ziuriu dar keturis krauna biggrin.gif


Taip smile.gif jau kaikurios mamkos bunda, pas mane rebucija krauna ziedelius smile.gif
merginos, gal jau kas galvoja apie naujus pirkinius, doh.gif man mirk-atsikelk doh.gif butinaiii reik vieno kaktuso is cia http://www.cactus-art.biz/catalog/ tik labai brangios pasto islaidos vienai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 01 09, 12:40)
Taip smile.gif jau kaikurios  mamkos bunda, pas mane rebucija krauna ziedelius smile.gif
merginos, gal jau kas galvoja apie naujus pirkinius, doh.gif  man mirk-atsikelk doh.gif  butinaiii reik vieno kaktuso is cia http://www.cactus-art.biz/catalog/ tik labai brangios pasto islaidos vienai schmoll.gif

Gal palaukiam siltesnio meto mirksiukas.gif

Vezliukui galeciau parupint daug daug opunciju, bet as Kaune.
Papildyta:
O mano neoporteria neturi jegu iskleist ziedelius, kai taip tamsu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 09, 14:03)
Gal palaukiam siltesnio meto  mirksiukas.gif

Butinai laukiam smile.gif tik svarstau ar atsirastu norinciu, nes ner ten labai pigu, tik tiek, kad augalai buna dideli (bent man taip pasitaike).
Atsakyti
prisijunkciau prie uzsakymo 4u.gif
Atsakyti
Tai va, paeksperimentavau ir puikiai auga mano kaktusiukas. Jei kuri norit, galiu padauginti, aišku pavyko tik po vieną gabaliuką, bet jis gan greitai auga... dar karta įkeliu foto, čia tas didysis,kiekvieną pavasarį pasipila šimtais rožinių žiedų. Mielai keisčiau į kitokius žydinčius ar įdomesnius kaktusiukus. user posted image

Esu iš Vilniaus, dažnai būnu Kaune. Ant Švenčių Šiauliuose.
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2012 01 09, 16:38)
prisijunkciau prie uzsakymo 4u.gif

Ir aš norėčiau kelių sukulentų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2012 01 09, 15:39)
Butinai laukiam smile.gif tik svarstau ar atsirastu norinciu, nes ner ten labai pigu, tik tiek, kad augalai buna dideli (bent man taip pasitaike).


Ir aš prisijungčiau. Labai įdomių augaliukų pas juos yra. smile.gif
Atsakyti