Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

nemanau, kad mamiliariją taip priauginsit, jos taip nuauga, pas mane lygiai taip pat atrodė ir dar didesnės šakos buvo, man pasidarė nebegražu ir išmečiau, svyra, virsta nuo storio, bandžiau remt, rišt, problema, kad jų labai menkos šaknys pagal augalo dydį, tai ir virsta.
Atsakyti
Et. Na galvosim ką tada daryti...
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2011 11 26, 12:51)
O kaip dėl tų dviejų kur kairiam šone, vienas su vainiku žiedų. Bet kitas nupiepęs. Sulinkęs, jei nupjaučiau jo dalį ir į žemę. Gal prigis? Nes dabar labai nekoks...



labai teisingai mąstot. Tik procedūrą reiktų daryt ne anksčiau balandžio pabaigos -gegužės mėnesio. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vilniaus Ermitaže šiandien aptikau buvusios gausos likučius. Tačiau ten vis dar galima šį bei tą rasti. Nusipirkau du kažkokius mielus mažylius ir kai padarysiu nuotraukas, prašysiu jūsų pagalbos atpažinimo procesui. biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gerai, pas mus Kaune kita savaite atsidaro Ermitazas thumbup.gif as jau ir pinigeliu turiu pasirankiojus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Reeeeee @ 2011 11 26, 08:24)
Sveikos, turiu vat tokį didelį gražuolį. Bėda kad jis peraugo ir virsta iš vazono, pavasarį gausiai žydi. Bet nežinau kaip jį dauginti....

jo tikrai grazuolis wub.gif gal kolkas taip ir palik jei jis zydi vadinasi jam taip patinka ....palik ji dabar ramybej iki pavasario ...kol prazydes tikrai nejudink ...
Atsakyti
čia sena foto, jis dabar nežydi :] pervirtęs per visus kraštus.
Atsakyti
visos temos neskaičiau, nes noriu skubiai sužinot atsakymą. Grįžus iš studijų pamačiau, kad ant kai kurių iš mano kaktusų yra tokių baltų taškelių ir dėmių (lyg putų polestirolo kruopyčių). gal kas žino, kas darosi? unsure.gif jaučiu čia kažkokia liga
Atsakyti
Panašu, kad koks skydamaris bus.
Atsakyti
atrodo va taip:
user posted image
o galima išnaikinti? ir kaip kovoti?
Atsakyti
Tikrai skydamaris. Pirk Actaros.

O as musu naujajam ermitaze aptikau fainuoliuku pasodintu mazuose moliniuose vazoniukuose. Panasus dydis kaip kad siunciames. O vazoniuka prilyginciau antpirsciui. Dabar uzsimaniau visus mazgius i tokius pasodint doh.gif

Foto nevykus, bet tik bendram vaizdui susidaryt. Cia yra du echinocereusai ir vienas x nenumanau kas. Tas, kuris kaireje.

[attachmentid=218032]
Atsakyti
tai kiek skaičiau, juo reikia purkšti?
Atsakyti