Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Auginu aš Karolinę žilę, visur rašo, kad sukuentas, tai ir rašau čia...
Galbūt kažkas žinot, jei žirniukai pradėjo raukšlėtis ir nyksta - kas gaėtų būti? Tikrai neperlaistytas augalėlis.
Atsakyti
Man atrodo jie yra vieni is tu augalu, kurie nusensta ir tenka atjaunint.
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 16, 15:37)
Auginu aš Karolinę žilę, visur rašo, kad sukuentas, tai ir rašau čia...
Galbūt kažkas žinot, jei žirniukai pradėjo raukšlėtis ir nyksta - kas gaėtų būti? Tikrai neperlaistytas augalėlis.

jei neperlaistytas, tai gal vandens trūksta, paliek, tada susiraukšlėję rutuliukai atsistato.
Atsakyti
sveikos, pas mane nauji gyventojai, tai prašau patarimų dėl auginimo- substratas, vieta, ramybės periodas, RS nelabai ką radau, tie naujokai kaudeksiniai- Schizobasis intricata ir Dorstenija foetda. Būčiau labai dėkinga už pagalbą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 11 16, 16:18)
Man atrodo jie yra vieni is tu augalu, kurie nusensta ir tenka atjaunint.


Dar toli iki to, nes auginuosi iš mažytės šakelės.
Bandžiau lieti, nepadeda.
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2011 11 16, 17:29)
sveikos, pas mane nauji gyventojai, tai prašau patarimų dėl auginimo- substratas, vieta, ramybės periodas, RS nelabai ką radau, tie naujokai kaudeksiniai- Schizobasis intricata ir Dorstenija foetda. Būčiau labai dėkinga už pagalbą  ax.gif

4u.gif

http://forumas.augal...p...?f=29&t=126

nelabai daug...bet gal pati pagyvinsi temą

http://forumas.augal...dorstenia#p3199
Atsakyti
Labas vakaras

Na va paprasiau pagalbos, padejot ir dingau blush2.gif
Truputi pasirodau ka turiu:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 11 16, 20:48)

Ačiū. Bandysiu sodint į kaktusų žemę su vermikulitu, vėliau įdėsiu naujokų foto .
FėJa, gražūs kaktusiukai.
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2011 11 16, 21:47)
Ačiū. Bandysiu sodint į kaktusų žemę su vermikulitu, vėliau įdėsiu naujokų foto .
FėJa, gražūs kaktusiukai.

ne, NE, manau vermikulitas tikrai netinka - jis sulaikys drėgmę substrate, o kaudeksiniams tikrai netinka. maišyk geriau su stambiu smėliu (žvyru).

O ką jie plikom šaknim, kad reikia DABAR sodinti?
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 11 16, 22:15)
ne, NE, manau vermikulitas tikrai netinka - jis sulaikys drėgmę substrate, o kaudeksiniams tikrai netinka. maišyk geriau su stambiu smėliu (žvyru).

O ką jie  plikom šaknim, kad reikia DABAR sodinti?

Gerai, jokio vermikulito, turiu upės žvyro, įdėsiu. taip, jie plikom šaknim, Dorstenia jaunutė, kaudeksas lazdyno riešuto dydžio, o Schizobasį gavau dovanų, sėjinukas, nes kaudeksiukas kaip žirniukas. Dar gavau do sukulentus, vienas Aloe, kitas panašus į storalapį Crassulą Ovatą goolum, tik šakelės plonesnės, nežinau pavadinimo, vėliau gal pagelbėsit.
Atsakyti
Labas vakaras

as vel ateinu su bedele, pries dvi dienas uzsukau i geliu parduotuve aisku uzmaciau grazu kaktusa su nuolaida ir labai didele na bet apziurejus matesi, kad kazkas jam yra, bet kazkokiu rimtu bedu nemaciau o dabar po dvieju dienu siandien uzmaciau ant savo grazuolio, kad kiekviena virsunele kaip dziusta lyg, lyg kazkokios rausvos demes atsiranda ant kaktusiuko. Nezinau kas jam yra ir ka daryti verysad.gif Gal kas gales pagelbeti

Stai mano grazuolis
user posted image

O stai cia va kaip atrodo virsunes visos
user posted imageuser posted image
Atsakyti
šitas "kaktusiukas" yra Euphorbia trigona kažkuris raudonlapis varietetas...

greičiausiai tos viršūnėlės pašalusios ar buvo mechaniškai traumuotos, nes šiaip augalas nelinkęs sirgti ...stebėkit, kas bus toliau. jei dėmės nesiplės, tai ramiai lukterkit pavasario, o tada nugenėkit - t.y. aštriu peiliu nupjaukit viršūnėles - augaliukas šakosis ir lėčiau augs.

Svarbu - dirbkit su pirštinėm, nes baltos į pieną panašios sultys yra nuodingos.
Atsakyti