Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Merginos, ar pazinojot ta musu bendraminte Irma, kur numire? verysad.gif as bandau atgamint, bet neatsirenku ar as su ja kazkada bendravau. Sesuo jos augaliukus isdalina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 27 spalio 2011 - 19:08
Ir aš skeičiau feisbuke sesers laišką, labai liūdna, jauna mergina.
Atsakyti
Irma vilnietė,daugiau su vilniečiais ir bendravo. Teko šiek tiek ją pažinti. Liūdna kad taip anksti ir netikėtai išėjo anapilin sad.gif Lai ilsisi ramybėje....
Atsakyti
....as vis apie ja galvoju,nors neesu maciusi,nei bendravusi....gal parodoje pirkau ka is jos,jei ji buvo....ka gali zinoti,bet neiseina is galvos man verysad.gif
Atsakyti
Man lygiai taip pat. O jai kokia liga buvo ar nelaimingas atsitikimas?
Atsakyti
Pasirodom kaip auga anglo siuntinukas, visi prigijo, matosi, kad šiek tiek paaugo user posted image, vienas erkučių apėstas buvo. o čia dar vienas vaikų darželis user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavilonyte: 29 spalio 2011 - 08:58
Nerodo nuotrauku g.gif
Atsakyti
o man tai rodo g.gif
Atsakyti
Labas mergaites.Kazkaip susidomejau ir as kaktusais,turiu dar tik kelis.Bet iskilo klausimas,ar as galeciau juos dabar persodinti ar jiems reikia daug vietos.Kaip geriau ar i viena maza vazoneli po kaktusiuka.As noreciau i apvalu vazona susodinti kelis,bet ar jiems reikia daug vietos ar ne.

O Tina*cia jusu visi tie kaktusai?Bet jau kiek ju daug ir kokie grazus.Bet kur tiek sustatyti blush2.gif
Atsakyti
Taip, mano kaktusai. Gyvenu nuosavam name, tad vietos jiems atsiranda cool.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2011 10 29, 14:08)
Labas mergaites.Kazkaip susidomejau ir as kaktusais,turiu dar tik kelis.Bet iskilo klausimas,ar as galeciau juos dabar persodinti ar jiems reikia daug vietos.Kaip geriau ar i viena maza vazoneli po kaktusiuka.As noreciau i apvalu vazona susodinti kelis,bet ar jiems reikia daug vietos ar ne.

  O Tina*cia jusu visi tie kaktusai?Bet jau kiek ju daug ir kokie grazus.Bet kur tiek sustatyti blush2.gif


Kai kaktuseliai mažučiai tai juos net rekomenduoja susodinti į vieną puodą- tipo dideliame ne taip greit keičiasi padetis- pvz. dregmė ilgiau išlieka.
O susodinimo tarpai turetų tikriausiai būti taip apskaičiuoti- jei nuo puodo krašto yra paliekamas atstumas er vieną pirštą, tai manau tarp kaktusėlių reiktų palikti po 1,5-2 pirštelius. Aišku, ne visi vienodai greit kaktusai auga, na bet po kelių metų persodindama komzicija suprasi kam per pirštą, o kam per tris reik palikti.
Tik kaktusų dabar nepersodinčiau, nors labai noriu tai padaryti.
Atsakyti
Labas vakaras, norejau paklausti, gal kas zinos, kodel tukvio lapeliai pradejo geltonuoti? Juos kaip ir kaktusus reikia ziema nebelaistyti? O gal jam per mazai vandens?Buciau dekinga uz patarimus rolleyes.gif
Atsakyti