Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Vakar susitempiau kaktusus namo. Sestadieni naktis jau saltoka but zada.
Atsakyti
maniškiai tik di dar lauke , po kol kas ir bus

žydinčių dar yra nemažai , buvo gaila tempt namo, bet gaila kad sušals g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 10 13, 13:36)
Vakar susitempiau kaktusus namo. Sestadieni naktis jau saltoka but zada.

Lygiai tą patį dariau vakar.
Ir kaip ir kiekvienais metais nešant į namus juos, vis išsigąstu, kad per daug unsure.gif Ką reikės po keletos metų daryti, kai gyvenamą vietą reikės keisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 09 23, 18:12)
Man esi parvezus  4u.gif Manoji sia vasara nezydejo.
Pagaliau inventorizavau savo echinopsiu kolekcija. Idomu kokiu kitos esat prikaupe  smile.gif
Del Daydream - mainyciau i kita echinopsi, tarkim is tos pacios UK  mirksiukas.gif


skaitinėju temukę...o atvertus šį puslapėlį vos ne infarktas.. bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif na ir gražuoliai...žiedai pasaka,gaila kad su dygliais...
Atsakyti
Man tai juokingiausia, kad nuo mammi pauksciukai visas uogas nulese. o gal kokie pelenai suvalge g.gif faktas, kad ju neliko biggrin.gif
Papildyta:
As saviskius, kurie vasarojo lauke, i rusi sugrudau kur langas yra. I namus jau nebesinori temptis opunciju ir kitu griozdu.
Atsakyti
user posted image
...dar ne ruduo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 10 23, 23:22)
user posted image
...dar ne ruduo smile.gif

NUOSTABU!!! wub.gif
Atsakyti
Aciu.Sy rudenineje parodoje pirkau,ar ne is Astos g.gif
Atsakyti
noreciau isigyti koki dailu kaktusa , gal yra koks kad daznai zydetu? ar bent jau ilgai ? wink.gif jai kas parduoduoda koky kaktusa tai y az su foto lauksiu wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliugele: 24 spalio 2011 - 20:10
Aš vis noriu paklausti, kaip dezinfekuojate, "ruošiate" žemę iš lauko prieš sodinant kaktusus? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Aš iškaitinu, kad netyčia kokia fauna neužsiveistų smile.gif
Atsakyti
elitarai, tikrai dar ne ruduo, nors spalva tokia rudeninė, labai gražūs žiedai, labai wub.gif
O kai kaitinat žemę, tai orkaitėj ar mikrobangėj, kiek karščio ir kiek laiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavilonyte: 25 spalio 2011 - 17:58