Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo pakeisti gėles gimtadienyje?

QUOTE(dia10 @ 2011 11 18, 23:50)
Manau ne vien vyras tu geliu nereikia, as kai svenciau savo 30-eti ir visu paprasiau geliu nenesti  schmoll.gif  sodyboje sventem tai kur as jas deciau  doh.gif
tai gavau labai net originaliu ir fainu dalykeliu vietoj geliu, ir tikrai daug naudingesniu  thumbup.gif
ryt varau pas drauga i jubilieju ir tikrai jam geliu nesiruosiu nesti  schmoll.gif

Pati esu vyniojusi melioną į celofaną ir perrišusi ryškiu žaliu kaspinu 4u.gif Ir atrodė gerai, ir ryte labai gerai visiems "suėjo" biggrin.gif
Atsakyti
Atvirukas - dezute, su supakuota dovanele (naminio muilo gabaleliu)

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vietoj geliu per savo vestuves paprasem kad atnestu visi geriau po knyga,kuri bus saugoma musu seimos bibliotekoje... buvo puiku,visos pasirasytos iki siol issaugotos! ax.gif O mes tai nuolat geliu nenesam ir kitiems sakom,kad nereikia... tai geriau kojiniu pora vyrui biggrin.gif , malku rysuli kas turi zidini.... dar galima ir ananasa ar meliona... arba kad ir sampano buteli... galima ir dar ka praktisko,na kad ir knygs... arteja mano jubiliejus tai irgi i kvieitma kazka tokio irasysiu,kad nevargintu nei manes,nei geliu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2011 09 27, 02:57)
jei jau kazkam norisi vyrams dovanoti geles, tai gali susukti jas is kojiniu smile.gif gerai atrodo ir praktiska smile.gif

Gal būtų galima smulkiau?.... ax.gif
Atsakyti
Saule, pritariu tau 100 proc., bet kaip taktiškai ir suprantamai parašyti?? Kaip tik ir aš dabar turiu parašyti kvietimus į vyro jubiliejų, tai suku galvą...
Atsakyti
QUOTE(pumpuška @ 2011 08 22, 00:43)
Teko girdėti, kad vieni jaunavedžiai taip pat prašė nedovanoti gėlių, o vietoj jų Teleloto bilietą. Gera mintis  thumbup.gif  O jei dar bilietas "laimingas"  smile.gif


MB apsidziaugtu tokia puokste, nes pamises del bilietu thumbup.gif
QUOTE(zaliaake25 @ 2011 11 29, 09:44)
Atvirukas - dezute, su supakuota dovanele (naminio muilo gabaleliu)



Kur tokiu galima isisgyti? Kaip tik reiketu vienos. Aciu uz atsakyma.

 ! 
foto cituoti draudžiama
Atsakyti
Pas mus darbe vienu metu buvo labai populiaru vietoj geliu
http://www.litbana.l...ekes/rinkinukas
ir jubiliatui gerai...
Kainos nuo 30 (maza), iki 100 Lt. Mes imdavom uz 50, pakankamai didele vaisiu puokste, vaisiu daug, graziai ipakuota.
Cia be jokios pasleptos reklamos
Atsakyti
Mane visuomet stebina, kai vyrams dovanoja geles, moterims ir tai ne visoms patinka is visu po puokste gaut, o vyrams tai isvis blink.gif

Atsakyti