Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

nuardžiau viršutinę eilę ir ten dabar 162 akys, o rašto paveiksliuko įkelt nemoku. Aš porą eilių gerom numezgiau ir dabar galečiau pradėt kitokį raštą, nei buvo.
Atsakyti
sveikutės, gal galit paaiškinti ką reiškia U apverstas ženklas 4u.gif
https://picasaweb.go...750157901891874
Atsakyti
Trys sumegztos kartu. Aš kaip tik pagal tą schemą baiginėju suknytę, liko tik rankovės. Po kelių dienų rodysiuos.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 09 25, 15:39)
Trys sumegztos kartu. Aš kaip tik pagal tą schemą baiginėju suknytę, liko tik rankovės. Po kelių dienų rodysiuos.


nuo kurios eilės pradėjei sijonėlį
Atsakyti
Labutis mezgėjėlės, reikia protingo patarimo g.gif . sijoninė dalis gavosi per liemenį tokio pločio, kad įlendu dvi kaip aš ir dar vietos liks doh.gif , kaip nusiaurint, kad nebūtų labai pasišiausus, vakar vos nežliumbiau kai baigiau sijoninę dalį tiek darbo o rezultatas nedžiugina- pradžiamokslė verysad.gif verysad.gif nusviro rankos baigimui kažkaip ne taip įsivaizdavau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 27 rugsėjo 2011 - 08:05
QUOTE(Vaima @ 2011 09 27, 09:03)
Labutis mezgėjėlės, reikia protingo patarimo  g.gif . sijoninė dalis gavosi per liemenį tokio pločio, kad įlendu dvi kaip aš ir dar vietos liks  doh.gif ,..


nenusimink, Statkeviciausi suknios sijonan, gal visos 50 moteriskiu tilptu, tiek klosciu mirksiukas.gif
Patareja as nekokia, nes pacios mezginys stovi, po pirmo isardymo. ax.gif

Manau dar svarbu, kad tu susiskaiciuotum, pasimatavus su centimetru, kiek tau reikia normaliam dydziui akiu per liemeni g.gif tada zynosi kiek tau ju perdaug.
per kelias eiles ir suimsi, bet raukimo manau neivengsi.

Profesonalios mezgejos, gal koki ir rasta pasiulys siaurinimui g.gif

primink pagal kokia servetele mezgei, nuo kurios eiles pradejai, kiek motyvu dejai? kokio Nr virbalai? Kitoms bus naudinga tavo patirtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 27 rugsėjo 2011 - 08:13
QUOTE(Sirvita @ 2011 09 27, 09:11)
nenusimink, Statkeviciausi suknios sijonan, gal visos 50 moteriskiu tilptu, tiek klosciu mirksiukas.gif
Patareja as nekokia, nes pacios mezginys stovi, po pirmo isardymo.  ax.gif

Manau dar svarbu, kad tu susiskaiciuotum, pasimatavus su centimetru, kiek tau reikia normaliam dydziui akiu per liemeni g.gif tada zynosi kiek tau ju perdaug.
per kelias eiles ir suimsi, bet raukimo manau neivengsi.

Profesonalios mezgejos, gal koki ir rasta pasiulys siaurinimui g.gif

primink pagal kokia servetele mezgei, nuo kurios eiles pradejai, kiek motyvu dejai? kokio Nr virbalai? Kitoms bus naudinga tavo patirtis 4u.gif


Aha Statkevičiau ir manikenės lieknos, o aš moterytė rubenso formų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif

O mezgiau pagal
user posted image

Pradėjau nuo 15 eilės 12 motyvų 255 akys liemuo apie 99cm. mezgiau 4 virbalu siūlų sijonui suvalgiau doh.gif 8 matkelius -212 cm Alvitos macheros su šilku ir liureksu. ir dabar dar problema trūksiu suknelės viršui siūlu, o tokių nebėr verysad.gif tai bandau ieškot per siūlų parduotuvių tinklą doh.gif viltis šiam savaitgaliui pasipuošt išgaravo verysad.gif o gal teks sijoną palikt .

Siaurinimui La Perla yra buvus įdėjus turiu išsisaugojus bandysiu burt tik sunkiai įsivaizduoju doh.gif
Atsakyti
Aš irgi esu nusvilus kelis kartus su per plačiu sijonu. Tai dabar pirma nusimezgu suknelės viršų ir paskui sijoninę dalį mezgu, daug paprasčiau. O siaurint reiktų bandyt paderinus kokią schemą ir virbalus keist į plonesnius
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 09 27, 09:28)
...Pradėjau nuo 15 eilės 12 motyvų  255 akys  liemuo apie 99cm. ...
viltis šiam savaitgaliui pasipuošt išgaravo  verysad.gif  o gal teks sijoną palikt .
..


as paskaiciavau pagal savo mezgima, tai man 10cm - 20 akiu gaunasi, tai jusu apimciai 200 akiu buciau dejus, cia 3.5 virbalais g.gif

jeigu ir siulu nera, tai tikrai siulau tik sijona pasilikti mirksiukas.gif ir pasipuosit, nieks ir nezinos kad buvo planuota suknia, sakykit kad buvo toks uzmanymas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 09 27, 10:28)
Aha Statkevičiau ir manikenės lieknos, o aš moterytė rubenso formų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Sveika atvykus į solidžių damų klubą cool.gif Nusimezgiau ir aš, tai dabar staipausi prieš veidrodį galvoju ar nepanaši į rusišką arbatinį su apvalkalu blush2.gif
QUOTE(Vaima @ 2011 09 27, 10:28)
Alvitos macheros su šilku ir liureksu.

Įdėk bent popieruko nuotrauką, pažiūrėsiu pas mus parduotuvėj, nes šiaip tai pasirinkimas nemažas visokių mocherų su šilku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tajka: 28 rugsėjo 2011 - 07:47
QUOTE(Tajka @ 2011 09 28, 08:46)
Sveika atvykus į solidžių damų klubą  cool.gif Nusimezgiau ir aš, tai dabar staipausi prieš veidrodį galvoju ar nepanaši į rusišką arbatinį su apvalkalu  blush2.gif

Įdėk bent popieruko nuotrauką, pažiūrėsiu pas mus parduotuvėj, nes šiaip tai pasirinkimas nemažas visokių mocherų su šilku.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikiu, kad neatrodai kaip arbatinukas foto pateik mirksiukas.gif

Jau lyg rado Vilniuje kažkokioj parduotuvėj, tai sutarė atveš į Plungę thumbup.gif , jeigu
negausiu kreipsiuos blush2.gif
g.gif man gausis suknelė nuo krūtinės jungimas, nes išplovus patyso gana nemažai, tai jeigu nuo liemens gaunasi iki žemės schmoll.gif nenoriu cool.gif , tik dabar galvoju ar neatrodysiu nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 28 rugsėjo 2011 - 08:25
Aš vakar paskaičius norėjau rašyti, kad daryti nuo krūtinės durtą.
Dabar pati banga tokių suknelių. Rusaičių forume mačiau tikraio labai solidžių "mergaičių" ir tikrai labai rubensiškų formų su tokiu modeliu. Ir tikrai labai gražiai atrodo. Nebent pačiai nesmagu. O jeigu darant nuo krūtinės, tai viršutinę dalį galima megzti truputį kitokia spalva. Tikrai gražiai atrodo
Dabar nerandu nuorodos. Paieškosiu
Atsakyti