Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(saulemeile @ 2011 08 27, 20:09)
Pirma mano mocherinuke  blush2.gif
user posted image


Va tokios noriu!!!!!

Jau kelintą temą vis seku, grožiuosi, kaupiuosi... Ir staiga pakvietė spalį į vestuves. Tai pirma mintis, kad reikia nusimegzti tokią suknutę. Ir nešalta bus su ja ( nemėgstu šalčio) ir gražu.Tik labai bijau, kad man negraužtų, nes angora mane "valgo" verysad.gif
Nors su virbalais draugauju, bet nesiryžtu imtis sudėtingų servetėlių. o šita man atrodo pats tas blush2.gif neturėtų būti per sudėtinga blush2.gif

Gal galima truputį informacijos apie šitą grožį?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 15 rugsėjo 2011 - 08:26
Sveikos, merginos 4u.gif

Mezgu savo pirmąjį servetėlinį drabužėlį. Sijonas labai trumpas gavosi, reikėtų primegzti dar kokį nors raštelį. Tik va bėda, kad nesugalvoju kokį g.gif . Man reikėtų pačiai sijonuko apačiai. Gal kas galėtumėt padėti? 4u.gif
Atsakyti
Oncik svarbu, koks tavo sijono raštelis - ir apačia turi gražiai derėti.
Siūlau susiskaičiuoti pirmiausia kiek tavam motyve paskutinėje eilėje yra akių. tada arba derinti raštą kokį, arba, jei eina tęsti kažką panašaus. Aišku, dar įdomu keik cm tau reikia 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 09 16, 14:33)
Oncik svarbu, koks tavo sijono raštelis - ir apačia turi gražiai derėti.
Siūlau susiskaičiuoti pirmiausia kiek tavam motyve paskutinėje eilėje yra akių. tada arba derinti raštą kokį, arba, jei eina tęsti kažką panašaus. Aišku, dar įdomu keik cm tau reikia  4u.gif  g.gif



Jau radau raporto akių skaičių atitinkantį raštelį. Bandysiu. Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos darbštuolės. Uch.. noriu be galo aš nusimegzti tokią suknelę ax.gif Mezgime, nėrime nesu žalia, bet kas liečia servetėlines tai absoliučiai žaliuoju. Skaitinėjau ir pirmą temą, bet atidžiai išsianalizuot neturiu laiko. Todėl labai tikiuosi pagalbos čia blush2.gif Preliminariai susiradau raštą, kurį noriu naudot 4u.gif
https://picasaweb.go...STSTRICKMUSTER# kairiausioj pusėj. Ir iš karto iškilo klausimas, o tai kuri shema iš šių visų pažymėtų?? Ar nebus per sudėtinga man pradedančiai?
Vėlgi, kaip apskaičiuoti kiek akių reikia? Mano liemens apimtis apie 70 cm. Nuo kurios eilės pradėti megzti? Beje, noriu, kad suknelė būtų iki kelių ir su diiiiideliu kliošu ax.gif na ir pripyliau klausimų, bet jūs vienintelė mano viltis. Būčau laaabai dėkinga jei kas rastų laiko atsakyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 09 15, 08:17)
Va tokios noriu!!!!!

Jau kelintą temą vis seku, grožiuosi, kaupiuosi... Ir staiga pakvietė spalį į vestuves. Tai pirma mintis, kad reikia nusimegzti tokią suknutę. Ir nešalta bus su ja ( nemėgstu šalčio) ir gražu.Tik labai bijau, kad man negraužtų, nes angora mane "valgo"  verysad.gif
Nors su virbalais draugauju, bet nesiryžtu imtis sudėtingų servetėlių. o šita man atrodo pats tas  blush2.gif  neturėtų būti per sudėtinga  blush2.gif

Gal galima truputį informacijos apie šitą grožį?

Schema turiu tik atprintinta jei reikia galiu nufotkinti, o seip labai paprasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2011 09 19, 16:22)
Schema turiu tik atprintinta jei reikia galiu nufotkinti, o seip labai paprasta 4u.gif


Patį raštą aš turbūt turiu, bet man tie trikampiukai - perėjimai nematyti ir labai gražiai atrodo
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 09 20, 08:16)
Patį raštą aš turbūt turiu, bet man tie trikampiukai - perėjimai nematyti ir labai gražiai atrodo

As pradejau megzti nuo 80 eiles ir taip viskas gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2011 09 20, 10:20)
As pradejau megzti nuo 80 eiles ir taip viskas gavosi 4u.gif



O jos schemutę turite? Gal galėtumėt pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2011 09 20, 09:30)
O jos schemutę turite? Gal galėtumėt pasidalinti?  ax.gif

Vakare ikeliu nes namie 4u.gif
Atsakyti
sveikos, auksarankės biggrin.gif

Turiu problemą. Mezgu servetėlinį sijoną ir pabaigus raštą ir nuėmus nuo virbalų pamačiau, kad tokio pločio liemens niekaip nespėsiu taip greit užsiauginti. Taigi man reikia SIAURĖJANČIO kiauraraščio shemutės, kad pasiaurinčiau liemenį. Nerandu internete nieko. Gal kas galėtumėt pagelbėt?

help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2011 09 24, 10:30)
sveikos, auksarankės  biggrin.gif

Turiu problemą. Mezgu servetėlinį sijoną ir pabaigus raštą ir nuėmus nuo virbalų pamačiau, kad tokio pločio liemens niekaip nespėsiu taip greit užsiauginti. Taigi man reikia SIAURĖJANČIO kiauraraščio shemutės, kad pasiaurinčiau liemenį. Nerandu internete nieko. Gal kas galėtumėt pagelbėt?

help.gif  help.gif

Pirmiausia reikėtų žinoti, koks tas sijono viršus, kad galėtume pasiūlyti, kaip jį siaurinti.
Atsakyti