Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(aaagnex @ 2011 09 08, 10:32)
Vaima - skaitei aprašymą? ax.gif ten yra parašyta, kad 105-109 eilės visos akys išvirkščios lyg ir? blush2.gif  g.gif

ačiū blush2.gif doh.gif
pagal aprašyma rašo tas eiles izn....
Gera- licevaja, o bloga- izn tai taip išeitų blogom g.gif

Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2011 09 08, 10:52)
Man atrodo, kad gerosios akys rolleyes.gif

Deja 105-109 eilės mezgamos išv.a. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika_M @ 2011 09 08, 11:15)
Deja 105-109 eilės mezgamos išv.a.  4u.gif


4u.gif taip ir supratau ax.gif
Atsakyti
Kai aš mezgiau pagal tą schemą, tai dariau tik kokias dvi eiles gerom ir toliau pagal schemą. Nes man kažkaip ne į temą pasirodė tos išvirkščios eilės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 08 rugsėjo 2011 - 12:53
QUOTE(naiste777 @ 2011 09 08, 13:51)
Kai aš mezgiau pagal tą schemą, tai dariau tik kokias dvi eiles gerom ir toliau pagal schemą. Nes man kažkaip ne į temą pasirodė tos išvirkščios eilės


Jaučiu ir aš taip darysiu blush2.gif , nes šešios eilės be rašto g.gif kažko nevilioja ax.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes

gal galit man padeti help.gif
Buvau radusi sios serveteles schema, man atrodo lygtais La Perla aiskino kaip ka ten daryti :

13 EILE: U, 9G, U, P (VIENAS MOTYVAS 10 AKIU)
15 EILE: U, 11G, U, P
17 EILE: 3X(U, G) G, D, G, K , G, 3X(G, U), P
19 EILE: U, 2G, 2X(U, G), G, D 3G K G 2X(G, U) 2G, U P
21 EILE: U 3G U D U K G D G K G D U K U 3G U P
23 EILE: U 4G U 3G U 3M G 3M U 3G U 4G U P
25 EILE: U 5G U G U K G D G K G D U G U 5G U P
27 EILE: U 6G U 3G U 3M G 3M U 3G U 6G U P
29 EILE: U 5G D 2X(U G U K G D) U G U K 5G U P
31 EILE: 5G D U 3G U 3M U 3X(G U ) 3M U 3G U K 6G
33 EILE: 4G D U G U K G D U D U 3G U K U K G D U G U K 5G
35 EILE: 3G D U 3G U 3M 2X(U D) U G U 2X(K U) 3M U 3G U K 4G
37 EILE: 2G D U G U K G D 2X (U D) U 3G U 2X (K U) K G D U G U K 3G
39 EILE: G D U 3G U 3M 3X(U D) U G U 3X(K U) 3M U 3G U K 2G
41 EILE: D U G U K G D 3X(U D) U 3G U 3X(K U) K G D U G U K G
U 3G U 3M 4X(U D) U G U 4X(K U) 3M U 3G U 3M43 EILE: 1
45 EILE: U G U K G D 4X(U D) U 3G U 4X(K U) K G D 2X(U G)
47 EILE: U 3G U 3M 5X(U D) U G U 5X(K U) 3M U 3G U G
49 EILE: G U K G D 5X(U D) U 3G U 5X(K U) K G D U 2G
51 EILE: 2G U 3M 6X(U D) U G U 6X(K U) 3M U 3G
G 7X(D U) 3G53 EILE: 1 7X(U K) G 3M
55 EILE: 8X(D U) G 8X(U K) G
7X(U D) U 3G U 7X(K57 EILE: 1 U) 3M
7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9APNERIMAS: 1 KILPU PYNELE, 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE,


SUTARTINIAI ZENKLAI:

G - GEROJI AKIS
U – UZMETIMAS
P – KRYZMINE PERSUKTA AKIS
D – 2 I DESINE SUMEGZTOS AKYS
K – 2 I KAIRE SUMEGZTOS AKYS
3M – 3 SUMEGZTOS AKYS
VIENA AKIS NUO KARIOJO1 VIRBALO PERKELIAMA ANT DESINIOJO NEISMEGZTA

help.gif

Gal galite paaiskinti kaip megzti Po 41 eiles? Ar megzti reikia kaip parasyta ir po to nuo pirmos eiles? Ar nuo 13?

Atsiprasau kad klausiu bet labai reikia, o to puslapio neberandu niekaip is kurio ta schemute radau ....angel_sadangel.gif
Atsakyti
Atsiprasau, viska issiaiskinau smile.gif
Pasirodo klaidingai nusikopijavau blush2.gif
Cia parasau chemos gala be klaidu, jei kam prireiktu:

43 EILE: 1 U 3G U 3M 4X(U D) U G U 4X(K U) 3M U 3G U 3M
45 EILE: U G U K G D 4X(U D) U 3G U 4X(K U) K G D 2X(U G)
47 EILE: U 3G U 3M 5X(U D) U G U 5X(K U) 3M U 3G U G
49 EILE: G U K G D 5X(U D) U 3G U 5X(K U) K G D U 2G
51 EILE: 2G U 3M 6X(U D) U G U 6X(K U) 3M U 3G
53 EILE: 1 G 7X(D U) 3G 7X(U K) G 3M
55 EILE: 8X(D U) G 8X(U K) G
57 EILE: 1 7X(U D) U 3G U 7X(K U) 3M
APNERIMAS: 1 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE, 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE,

Atsakyti
pagaliau pabaigiau pirmąją suknutę mergytei. Bet va.... kai pamatė mama , ji irgi nori ir tokios pat... Iškilo klausimas, kaip man dabar raštą pradėti megzti? Nes servetėlė tai nedidelė buvo, kaip tik mergaitės sijonui. Na dėl ilgio tai kaip nors išsiversiu-prikursiu, bet kaip su pločiu daryti pradedant megzti??? mergytei tai gražiai pradėjau nuo lapelių, o mamai tai jei pagal akių skaičių, gausis nuo pusės žiedo??? ir sėdžiu suku galva .... svarbiausia nieko nesugalvoju :-(
Atsakyti
QUOTE(ediltk @ 2011 09 12, 17:54)
pagaliau pabaigiau pirmąją suknutę mergytei. Bet va.... kai pamatė mama , ji irgi nori ir tokios pat... Iškilo klausimas, kaip man dabar raštą pradėti megzti? Nes servetėlė tai nedidelė buvo, kaip tik mergaitės sijonui. Na dėl ilgio tai kaip nors išsiversiu-prikursiu, bet kaip su pločiu daryti pradedant megzti??? mergytei tai gražiai pradėjau nuo lapelių, o mamai tai jei pagal  akių skaičių, gausis nuo pusės žiedo??? ir sėdžiu suku galva .... svarbiausia nieko nesugalvoju :-(

Nagi lapelių dadėk. Kur kartojasi motyvas, pakartok reikiamą skaičių, bus didesnis gėlės žiedas iš daugiau lapelių.
Atsakyti
Atejau pasiguosti verysad.gif
susikaupiau ir pradejau suknute, manoji mezgama nuo apacios i virsu ir.... po numegzto gero gabalo susipratau kad mano mezginys persisukes frusty.gif atrode kad jis atsisuks, nes tas valas visas raitosi kaip zaltys... bet siandien ratuku kai isklojau mezginuka, pasirodo jis persuktas cry.gif teko isardyti verysad.gif
Tai vat naujokes, ir jus ziurekit, kad taip nesigautu kaip man vistai doh.gif
aciu D...kad pasirinkau storesnius siuliukus kaip pirmam tokiam mezginiui su valu
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 09 13, 09:42)
Atejau pasiguosti verysad.gif


Ojei unsure.gif tikiuosi pirma nesekme nenumus noro numegzti sita grozy. Linkiu kantrybes darbuojantis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 13 rugsėjo 2011 - 14:51
QUOTE(Sirvita @ 2011 09 13, 09:42)
Atejau pasiguosti verysad.gif
susikaupiau ir pradejau suknute, manoji mezgama nuo apacios i virsu ir.... po numegzto gero gabalo susipratau kad mano mezginys persisukes  frusty.gif atrode kad jis atsisuks, nes tas valas visas raitosi kaip zaltys... bet siandien ratuku kai isklojau mezginuka, pasirodo jis persuktas cry.gif teko isardyti verysad.gif
Tai vat naujokes, ir jus ziurekit, kad taip nesigautu kaip man vistai doh.gif
aciu D...kad pasirinkau storesnius siuliukus kaip pirmam tokiam mezginiui su valu

Galiu paguosti bent tuo, kad ne tau pirmai taip yra nutikę. Laimė, kad, megzdama dukrai sijoną, persisukimą pamačiau tik trečioje eilėje, tad nebuvo gaila ardyti... ax.gif
Atsakyti