Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Ech... ziuriu daba talentus.. Kas eis kitamet parodyt grozi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2011 08 26, 11:19)
Servetelinis sijonas truputi kitaip:

Nedažnai pasisakau, nors kartais ir labai patinka numegzta suknelė ar sijonas. Bet negaliu nutylėti - tiesiog jau antrą dieną vis pažiūriu į jūsų sijoną - PUIKU!
Atsakyti
Pasirodau pagaliau galutini varianta, kaip atrode suknele ant mano mamos biggrin.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Ir aisku giriu visas, kurios jau pabande ir dziaugiasi galutiniu rezultatu 4u.gif Visos saunuoles mezgijeles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 09 04, 21:04)
Ech... ziuriu daba talentus.. Kas eis kitamet parodyt grozi? biggrin.gif

mačiau mačiau mačiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kaži ar verta, juk viršūnę paėmė vyriškis ax.gif biggrin.gif , o moters mezgimas tai čia jau sena ir įprasta 4u.gif
Atsakyti
ilgai skaitinėju Jūsų temutę, ir ne vieną suknelę mažosioms numezgiau, ir štai pribręndau išbandyti sau suknelę: isivaizduoju, kad turėtų platėt jau po krūtine ir būtų maždaug iki kelių (174 cm mano ūgis), nežinau kokio dydžio man reikia paimti servetėlę pvz: turiu 103 eilių, 123 eilių ar reiktų dar didesnės...? Patarkit kas galit, PRAŠAU! 4u.gif
Atsakyti
Man maždaug iš 100 eilių gaunasi apie 55 cm. Mezgiau mamai suknelę, servetėlė buvo 125 eilių, pradėjau nuo 21 lyg ir gavosi apie 55 cm sijonas. bet ir nuo siūlų priklauso, jei linkę tįsti, tai bus ilgesnis sijonas. Sijoninę dalį dažniausiai mezgu 4 Nr virbalais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 06 rugsėjo 2011 - 12:37
ir nuo virbalu priklausys, nuo mezgimo laisvumo. Jei nemazai mazyciu numezgete, tai mazdaug zinote kiek eiliu servetele buvo ir kiek cm jums gavosi mirksiukas.gif man is 90 - 100 eiliu serveteles pradetos nuo kokios 20 eiles,gaunasi apie 30- 35 cm ilgumas
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 06 rugsėjo 2011 - 19:33
O prie ko cia mogeriniu sukneliu tema? Ar jus bet kur rasot bet ka?
Atsakyti
Labutis merzgėjėlės užstrigau blush2.gif

103 eilė yra o po to 110 o tai kur 105-107....
Kaip mezgt blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 08 rugsėjo 2011 - 09:15
Vaima - skaitei aprašymą? ax.gif ten yra parašyta, kad 105-109 eilės visos akys išvirkščios lyg ir? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 09 08, 10:32)
Vaima
- skaitei aprašymą? ax.gif ten yra parašyta, kad 105-109 eilės visos akys išvirkščios lyg ir? blush2.gif  g.gif


Man atrodo, kad gerosios akys rolleyes.gif
Atsakyti