Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(NIDA @ 2012 03 08, 23:04)
Juodas taskiukas-uzmetimas
tuscias langelis-geroji akis
skaicius-geru akiu skaicius
skaicius skliaustuose-tiek kartu kartoti skliaustuose esanti rasta.Pvz 7eil.:(uzmetimas,gera,uzmetimas,gera)dvi sumegztos i desine.
lygiakrastis trikampis-trys sumegztos akys i viena
Trikampiukai i kaire ir i desine-sumegztos akys atitinkamai i kaire ir i desine.

Lyg ir viskas.

NIDA, sakykite, o ka reiskia ties 46, 52, 62 ir kt. zenklai ->1M, ->4M?

Ir dar tikriausiai kvailas klausimas, bet kaip issimezga tas uzmetimas (juodas taskiukas)? blush2.gif
Atsakyti
Uzmetima jau issiaiskinau smile.gif o nuo kurios eiles megzti, kad gautusi ties keliais g.gif kokio storio virbalais? Siulus kid mochera rinktis ar silk mochera? ax.gif busiu dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2012 03 09, 00:39)
NIDA, sakykite, o ka reiskia ties 46, 52, 62 ir kt. zenklai ->1M, ->4M?



pradedant eilute reikia ismegzti 1 ar 4 geras akis ir tik tada pradeti rasta.Bet tik eilutes pradzioj,ne pries kiekviena raporta.
Del ilgio negaliu pakomentuoti.Nes pas mane gavosi labai trumpas sijonukas. Mezgiau 4m dukrai.jai jis iki keliu. Neprisimenu,nuo kurios eiles pradejau,bet tikrai nelabai toli. Kaip kitom iseina ilgesni sijonai,nesuprantu. Gal virbalai stori,gal raportu daugiau,nei serveteleje g.gif
Mezgiau 3,5nr virbalais,gavosi ilgis 26cm.
Atsakyti
Maciau Son pries kelias dienas rodesi sijonuka toki is Angora2 siulu, gal ji pasakys nuo kelintos eiles mezge ir kiek motyvu dejo, kokiais virbalais mezge...
Son, auuuuu biggrin.gif
Tiesa, pas ja ten juosmuo labai graziai padarytas, gal irgi papasakos kaip dare ax.gif
Kazi ar reikia pradzioj kiek tai eiliu gerosiomis pamegzti???
Atsakyti
pagal sita DITE II schemute mezgu ir as smile.gif ilgis jei kaip sako kitos kad isplovus ir pakabinus mezginukas patys tai tikrai iki keliu turetu but,motyvu dejau nemazai nes noriu klioso didesnio bet nuo to ilgis tikrai manau neprikaluso,pradejau megzt nuo 19eilutes,mezgu is siuliuku kur sudetis 55% kid moherio ir 45%poliamido,siuliukas plonas rasoma kad tinkami virbalai 2.5nr bet as mezgu 3.5nr mezginukas retokas gaunas,bet ilgis manau bus geras ir i virsu pamezgiau tris eilutes tik smile.gif aisku kiekvienai kitaip gaunas nes nuo mezgimo daug kas priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita1984 @ 2012 03 09, 12:17)
pagal sita DITE II  schemute mezgu ir as  smile.gif ilgis jei kaip sako kitos kad isplovus ir pakabinus mezginukas patys tai tikrai iki keliu turetu but,motyvu dejau nemazai nes noriu klioso didesnio bet nuo to ilgis tikrai manau neprikaluso,pradejau megzt nuo 19eilutes,mezgu is siuliuku kur sudetis 55% kid moherio ir 45%poliamido,siuliukas plonas rasoma kad tinkami virbalai 2.5nr bet as mezgu 3.5nr mezginukas retokas gaunas,bet ilgis manau bus geras ir i virsu pamezgiau  tris eilutes tik smile.gif aisku kiekvienai kitaip gaunas nes nuo mezgimo daug kas priklauso smile.gif


kuo daugiau motyvu,tuo nuo ankstesnes eilutes pradedama megzti,tai ir ilgis skirsis. Na,kad ir pvz.: man reikia 80akiu.galiu uzsidet 80 motyvu ir pratet nuo pat pirmos eilutes.
Patisimas nuo siulu priklauso.Man ne kiek nistiso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA: 09 kovo 2012 - 10:25
QUOTE(NIDA @ 2012 03 09, 11:24)
kuo daugiau motyvu,tuo nuo ankstesnes eilutes pradedama megzti,tai ir ilgis skirsis. Na,kad ir pvz.: man reikia 80akiu.galiu uzsidet 80 motyvu ir pratet nuo pat pirmos eilutes.
Patisimas nuo siulu priklauso.Man ne kiek nistiso.

na as kaip jau sakiau nuo 19 eilutes pradejau ir ilgis manau bus geras,o nuo kelintos jus pradejot ? ir dar mano mezgimas laisvas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2012 03 09, 12:08)
Maciau Son pries kelias dienas rodesi sijonuka toki is Angora2 siulu, gal ji pasakys nuo kelintos eiles mezge ir kiek motyvu dejo, kokiais virbalais mezge...
Son, auuuuu  biggrin.gif
Tiesa, pas ja ten juosmuo labai graziai padarytas, gal irgi papasakos kaip dare  ax.gif
Kazi ar reikia pradzioj kiek tai eiliu gerosiomis pamegzti???

bandysiu paaiškint :pradėjau nuo 15eilės. dejau 136 akys 1 motyvas 8 akys. 3,5nr virbalais, juosmuo : veriau placia guma, kad apspaustu ir pasleptu trukumus biggrin.gif : numezgiau geru eiliu tarpa(kokia guma versi) po to 1 eile: 2 a sumezgi 1 uzmetimas , 2eile vel geru akiu tarpas, mezginys(juosmuo) savaime lenkiasi iveriau guma susiuvau.
gal kiek paaiskinau, sekmes. bandysiu toki pat draugiai is brangesniu numegzti
Atsakyti
QUOTE(jurgita1984 @ 2012 03 09, 12:32)
na as kaip jau sakiau nuo 19 eilutes pradejau ir ilgis manau bus geras,o nuo kelintos jus pradejot ? ir dar mano mezgimas laisvas smile.gif


Mano mezgimas irgi laisvas.Tikrai negaliu prisiminti nuo kelintos eilutes pradejau,nes pradetas buvo vasaros pradzioj. Maniskis labiau gal net i ploti patiso. Nes ir pagal rasteli matosi,kad mano lapeliai(ar kas ten)trumpesni tokie,nei pvz pas Son
http://www.supermama...?...1468&st=516
Papildyta:
http://www.supermama...?...1468&st=552
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 09, 20:15)
Mano mezgimas irgi laisvas.Tikrai negaliu prisiminti nuo kelintos eilutes pradejau,nes pradetas buvo vasaros pradzioj. Maniskis labiau gal net i ploti patiso. Nes ir pagal rasteli matosi,kad mano lapeliai(ar kas ten)trumpesni tokie,nei pvz pas Son
http://www.supermama...?...1468&st=516
Papildyta:
http://www.supermama...?...1468&st=552

na zodziu bus matyt liko tik 4 eilutes rasto iki sijono pabaigos ax.gif o SON sijonukas atrodo lygintas lygtai g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti