Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(asta30a @ 2011 08 30, 22:19)
kaip pirmoji suknele, tai tikrai neblogai pavykusi  mirksiukas.gif  tik siulyciau... pagyvinti ja  ax.gif  pvz.: ryskesnes atlasines juosteles rankovese isiuti (kur prasideda platejimas)... o gal dar ir per liemeni, kur prasideda platejimas... o gal ir paktu ryskesniu nertu karoliu... jai truksta gyvumo, ir tada ji atrodys dar sauniau  4u.gif


Aciu uz palaikyma,ir patarimus istikruju dar nera visai baigtas darbas nuotraukyteje matosi ir siulus,bet patarimais tikrai pasinaudosiu juk is to zmogus ir mokiniesi ax.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnesyte @ 2011 08 31, 13:03)


Tikrai mielai pasidalinciau bet cia mezgiau is galvos,rombai truputi didinau o paskui dejau kiaurarasti uzm.3sum.uzm.3geros. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2011 08 31, 21:33)
Tikrai mielai pasidalinciau bet cia mezgiau is galvos,rombai truputi didinau o paskui dejau kiaurarasti uzm.3sum.uzm.3geros. ax.gif

gal tada turi foto, kur matosi pats sijono raštelis ax.gif
Atsakyti
ieskau mamytes galincios numegzti suknele. butu geriau Vilniuje. laukiu AZ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutka: 31 rugpjūčio 2011 - 20:40
pasirodysiu ir as ax.gif

suknele kiek didoka man


user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

jau nebegaliu sulaukti, kada megsiu servetėlinę suknelę. Virbalais mezgu, bet servetėlės dar niekad nemezgiau. Kelios dienos neišlendu iš scemų ir aprašymų puslapių ir saitų. Tačiau vistiek nesuprantu vieno dalyko. Pasiskaičiavus, kiek man reikia akių, ar jas vistiek turėsiu uždėt ant 4 virbalų? O gal galima iš karto pradėt megzt virbalais su valu? Gal ir kvailas klausimas, bet man tai nauja blush2.gif

Atsakiusioms 100 4u.gif
Atsakyti
iskart dedu ant valiniu virbalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir dar vienas klausimėlis. ax.gif

Niekaip nesugalvoju, nuo kurios eilės pradėti megzti schemutę. Suprantu, kad reik pasiskaičiuot reikiamų akių skaičių, bet skaičiau, kad būna per platu po to. Tada kilo mintis numezti visą servetėlę, o tada nuo vidurio nuardyt tiek eilių, kiek man reiks apimties. Kaip manot, profesionalės, ar visai nusišnekėjau, ar kaip tik gerą mintį sugalvojau g.gif blink.gif. Tiesą sakant net neįsivaizduoju, ar ji lengvai nuo vidurio išsiardytų lotuliukas.gif , bet ši mintis man atrodo vos ne geniali lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Laukiu patarimo blush2.gif
Atsakyti
g.gif o kam megzt ir ardyt paskuj g.gif lygiuojurastu mezgunys ardosi,ovat kaiyra suemimai- uzmetimai g.gif nezinau nebandziau g.gif ir siaip jau moheriuka ardyt sunkoka . Nemegstu ardymo , jau geriau pasiskaiciuot is karto . Naojei platokas bus sijonastai i virsu mezgant galesit suimt daugiau kad pasiauretu g.gif
Atsakyti
arba galima pirma nusimegzti viršų, o paskui pagal jį megzti sijoną 4u.gif Juk tada tikrai jau aišku kiek akių yra, lieka pasiskaičiuoti raštą nuo servetėlės ax.gif O ardyti tikrai neverta, nes siūlas jau būna nebe toks, susivėlęs kažkoks tarpsniais ax.gif
Čia tik mano pasvarstymas, nesu profesionalė 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū atsakiusioms 4u.gif Šiandien bandysiu pradėt
Atsakyti
QUOTE(Oncik @ 2011 09 01, 18:31)
Ir dar vienas klausimėlis. ax.gif

Niekaip nesugalvoju, nuo kurios eilės pradėti megzti schemutę. Suprantu, kad reik pasiskaičiuot reikiamų akių skaičių, bet skaičiau, kad būna per platu po to. Tada kilo mintis numezti visą servetėlę, o tada nuo vidurio nuardyt tiek eilių, kiek man reiks apimties. Kaip manot, profesionalės, ar visai nusišnekėjau, ar kaip tik gerą mintį sugalvojau  g.gif  blink.gif. Tiesą sakant net neįsivaizduoju, ar ji lengvai nuo vidurio išsiardytų lotuliukas.gif , bet ši mintis man atrodo vos ne geniali  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Laukiu patarimo  blush2.gif

Tokiu atveju reiketu laaaabai didelio skersmens serveteles, arba bus mini sijonas. Ardosi mohera sunkiai, o ypac kiaurarastis ir dar is vidurio.
As patarciau uzsideti akis, numegzti virsutine sukneles dali, o tada pagal turima akiu skaiciu skaiciuoti nuo kelintos eiles pradeti megzti servetele arba kiek serveteles motyvu daryti, kad butu placiau/siauriau ir pan. Siuo atveju ir sijono ilgi galima pasireguliuoti, juk pritrukus eiliu skaiciaus apacia galima paimprovizuoti, kad ilgis tinkamas butu. Sekmes!
Atsakyti
Sveikos mezgejeles 4u.gif

Bandysiu prisijungti ir prasysiu daug patarimu blush2.gif nesu bandzius mezgti servetelines sukneles, bet labai noriu savo mazajam moteriskaitei padaryti biggrin.gif

Tad pirma labai prasau gal turite kuri kokia schemute lengva? bet noreciau sijona daryti is keliu pasijoniu, kad pasipustu ji g.gif

gal kas tokia schemute turi?
user posted image
Atsakyti