Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Labas,

kokiu grozybiu Jus cia pridedat ax.gif
As irgi noriu sau nusimegzti, bet vis nesiryztu blush2.gif Nelabai zinau nuo ko pradet verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingule111 @ 2012 03 05, 16:02)
Labas,

kokiu grozybiu Jus cia pridedat ax.gif
As irgi noriu sau nusimegzti, bet vis nesiryztu  blush2.gif Nelabai zinau nuo ko pradet  verysad.gif

As tai pradejau nuo pirmos temos pirmo puslapio mirksiukas.gif
pastudijauvau.tada paklausinejau dar kas neaisku. Ir jau baigiu antra serveteline grozybe dukrytei. (pirmoji dar pasijonio laukia.iki to laiko,kol susiruosiu i audiniu parduotuve ir antroji i pabaiga lotuliukas.gif ). Viskas tikrai nera taip sudetinga,kaip atrodo.tereikia tik pasiskaityt ir pradet megzti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingule111 @ 2012 03 05, 14:02)
Nelabai zinau nuo ko pradet  verysad.gif

Aš pradžiai nusimezgiau labai paprastą servetėlę iš temos "Virbalais megztos servetėlės", tada perskaičiau visą temą pradedančioms, tada pasikonsultavau su La Perlą, tada nusimezgiau pvz iš vieno motyvo, jį išlyginau ir išmatavau-taip apskaičiavau kokio ilgio norėsiu ir kiek motyvų reikės , o tada.....pirmyn iki pergalingo galo thumbup.gif
Atsakyti
o štai mano ilgai gamintas darbukasuser posted image
Atsakyti
Labas visoms auksarankėms. Gal kuri galite man padėti: norėčiau nusimegzti retą, kaip tinklas, platėjančią suknelę - tuniką, kurią dėvėsiu ant aptemptos suknelės. Bėda ta, kad turiu mažą nenuoramą ir sudėtingu raštu nesigautų ramiai megzt. Nelabai įsivaizduoju ir nuo kur pradėt megzt - nuo apačios ar nuo viršaus. Gal kuri galit patart, kokiu raštu megzt, kad būtų nesunku siaurint ar platint. Tikiuosi jūsų patarimų ir ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2012 03 05, 12:14)
Na va, La Perlos kantrių  4u.gif ir išsamių patarimų dėka nunarpliojau savo pirmąjį servetelinį sijonuką, nors ne mohera, bet plona vilnukė.


Šaunuolė, man labai gražu, o ypač bliuskutė. 4u.gif
Atsakyti
Deize, Son, šaunūs sijonukai.
Atsakyti
QUOTE(son @ 2012 03 05, 17:44)
o štai mano ilgai gamintas darbukas[img][/img]


son, o koks cia siulas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 03 03, 20:29)
Mielai prašom:

user posted image

user posted image

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2012 03 05, 19:53)
Labas visoms auksarankėms. Gal kuri galite man padėti: norėčiau nusimegzti retą, kaip tinklas, platėjančią suknelę - tuniką, kurią dėvėsiu ant aptemptos suknelės. Bėda ta, kad turiu mažą nenuoramą ir sudėtingu raštu nesigautų ramiai megzt. Nelabai įsivaizduoju ir nuo kur pradėt megzt - nuo apačios ar nuo viršaus. Gal kuri galit patart, kokiu raštu megzt, kad būtų nesunku siaurint ar platint. Tikiuosi jūsų patarimų ir ačiū  4u.gif


Aš irgi ruošiuosi pirmą kart tokį grožį nusimegzti, paskaityk šią temą ir bus maždaug aišku, nes SM šaunuolės čia pateikia daug patarimų, nuorodų ir pvz. 4u.gif
Perskaičiau, pastudijamau, tereik iki siūlų parduotuvės nulėkt ir kibt į darbą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(son @ 2012 03 05, 18:44)
o štai mano ilgai gamintas darbukas


Labai grazus darbukas, kruopstus. Gal butu galima schema? is kokiu siulu mezgete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elijaaa: 06 kovo 2012 - 10:17
QUOTE(LIR @ 2012 03 05, 19:58)
Šaunuolė, man labai gražu, o ypač bliuskutė.  4u.gif

Ačiū blush2.gif bliuzelės priekyje panaudojau sijonuko lapo motyvą, o nugarai-sijono viršutinės dalies raštą, tik niekaip nesugalvoju, ką padaryti kad liemenėlė taip "nešviestų" unsure.gif gal turit kokių minčių?
Papildyta:
QUOTE(son @ 2012 03 05, 17:44)
o štai mano ilgai gamintas darbukasuser posted image

Son wub.gif labai fainas sijonukas wub.gif norėčiau tokios suknelės.gal gali schemutę įmesti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deize: 06 kovo 2012 - 10:25