Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Terezza @ 2012 03 03, 12:51)

kokia grazi suknute wub.gif gal galima schema i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita1984 @ 2012 03 03, 16:06)
drinks_cheers.gif as taip ir padariau ir ziuriu kad gerai gaunas,schemute tai sita
http://picasaweb.goo...500561714417602

thumbup.gif tai gerai
Atsakyti
noriu sukneles pavasariui- vasarai, patarkite kokius siulus naudot, gal tiktu linas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 03 03, 13:51)
Ne, čia Alize. Negerai patarė man pardavėja, na ką dabar bepadarysi. Kitą kartą rinksiuosi tik kid mohelrį.
Šiuo metu mano mezginys atrodo taip:

user posted image

user posted image

labai grazus rastas gal galetumet pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Mielai prašom:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Laba diena, sakykite prašau kokius virbalus ir kiek vnt. reik nusipirkti kad užtektų ir tiktų visam mezginiui 4u.gif
Kiek skaičiau tai reik 4, 4.5, аr 5 nr. O kokio ilgio cm. su viela rekomenduotumėte. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rosato @ 2012 03 04, 12:48)
Laba diena, sakykite prašau kokius virbalus ir kiek vnt. reik nusipirkti kad užtektų ir tiktų visam mezginiui  4u.gif
Kiek skaičiau tai reik 4, 4.5, аr 5 nr. O kokio ilgio cm. su viela rekomenduotumėte. 4u.gif


as su 3.5Nr. (80cm) virbalais sijona pradedu, paskui su storesniais palaipsniui mezgu. Pirmosios suknutes sijona visa su 3.5 nr storio mezgiau smile.gif
suknios virsutine dali, mezgu 2.5 virbalais su 50cm ilgio valu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 04 kovo 2012 - 17:43
QUOTE(Lusasita @ 2012 03 03, 17:16)
na nezinau kokia cia ta shemute.  g.gif  bet jei yra 4m su rodyklyte , tai pabaigusi 45eilute, dar ismezgu 4 akis gerosiomis ir tik nuo ten pradedu 46 eilute drinks_cheers.gif


Niekaip nesuprantu g.gif http://picasaweb.goo...500561714417602
Pagal sia schema 46eil,pabaigus 45eile reikia dar 4 akis ismegzti ir tik tada pradeti rasta? Man ir pagal rasta gavosi,kad atgal keturias reikia pamegzti. T.y. nuo desinio ant kairio. Mezgiau si sijona ir viskas gerai gavosi. Tai kaip yra is tikruju?

Ir dabar kita mezgu.Irgi tuo paciu principu.Viskas gerai gaunasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA: 04 kovo 2012 - 19:24
QUOTE(NIDA @ 2012 03 04, 19:21)
Niekaip nesuprantu  g.gif http://picasaweb.goo...500561714417602
Pagal sia schema 46eil,pabaigus 45eile reikia dar 4 akis ismegzti ir tik tada pradeti rasta?
...Ir dabar kita mezgu.Irgi tuo paciu principu.Viskas gerai gaunasi  g.gif


TAIP kaip paraset.
Man tai labai aiskiai pagal rasta matosi kodel reikia ir kiek akiu ismegzti pries pradedant sekancia rasto eile (kuri su skaiciuku priesais, t.y. 4M, 1M ir 8M)
sio rasto sijona vakar baigiau, labai greitai mezgasi thumbup.gif
Liko uzbaigiamieji darbeliai
Atsakyti
QUOTE(NIDA @ 2012 03 04, 20:21)
Niekaip nesuprantu  g.gif http://picasaweb.goo...500561714417602
Pagal sia schema 46eil,pabaigus 45eile reikia dar 4 akis ismegzti ir tik tada pradeti rasta? Man ir pagal rasta gavosi,kad atgal keturias reikia pamegzti. T.y. nuo desinio ant kairio. Mezgiau si sijona ir viskas gerai gavosi. Tai kaip yra is tikruju?

Ir dabar kita mezgu.Irgi tuo paciu principu.Viskas gerai gaunasi  g.gif

tai gerai jei viskas tau gerai gaunas smile.gif megzk tuo princupu kuriuo tau patogiau tada mirksiukas.gif man patogiau 45 eile mezgant pamegzt 4 akim daugiau ir tada pradet 46 su rastu smile.gif



nezinau mezgu pirma rokia suknute,na pries tai pabandymui mezgiau sijona bet gavosi labai platus nes per daug akiu uzsidejau,o dabr tikiuos bus gerai mezgu su 3.5 nr ir 60cm virbalais su valu,is vieno 25gr kamuoliuko beveik puse sijono nusimezge,siuliukai vadinasi kid mohair deluxe, atrodo gan retokas gaunas bet ant pasuknes turetu but normaliai smile.gif o jei ne teks tada ieskot sunelio krikstynom pirkt tada sukne lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va, La Perlos kantrių 4u.gif ir išsamių patarimų dėka nunarpliojau savo pirmąjį servetelinį sijonuką, nors ne mohera, bet plona vilnukė.
user posted image

gal nieko įpatingo, bet kaip pirmam kartui tai esu patenkinta ax.gif modelis taip pat
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 03 04, 18:42)
as su 3.5Nr. (80cm) virbalais sijona pradedu, paskui su storesniais palaipsniui mezgu. Pirmosios suknutes sijona visa su 3.5 nr storio mezgiau smile.gif
suknios virsutine dali, mezgu 2.5 virbalais su 50cm ilgio valu


Ačiū 4u.gif
Atsakyti