Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Dekui uz patarimus. reikes vaziuoti i audiniu parduotuve su sijonu ir rinktis kazka is svelniai zaliu.

Dabar atradau,kad mano lempa tokios zalsvos spalvos,kaip ir siulai.tik ciut ciut tamsesne.Plius dar siulai su baltu melanzu truputi. Pamatavau ir man labai patiko rezultatas. Dabar ne sijona reikes i parduotuve veztis,o lempa lotuliukas.gif

I ta spalvu ieskojimo tarpa beveik nusimezge dar viena serveteline suknele is tu paciu siulu. Pasirodysiu su abiem,kai pasijonius pasiusiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIDA: 01 kovo 2012 - 15:41
moterytes patarkite man g.gif pagal schema eina rasto eiliskumas .(uzmetimas ,dvi sumegztos is desines x2)uzmetimas ,trys sumegztos.uzmetimas viena gera.(poto sumegztos dvi is desines,uzmetimas x2)ir 7 geros.

pasakykit ka man daryt su tuo dvejetu tarp skliaustuku g.gif ar man is vienos akies istraukti reikia 2 alkis ar visa ta eilute kur yra tarp sklaiusteliu kartoti pora kartu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2012 03 01, 19:44)
moterytes patarkite man g.gif pagal schema eina  rasto eiliskumas  .(uzmetimas ,dvi sumegztos is desines x2)uzmetimas ,trys sumegztos.uzmetimas viena gera.(poto sumegztos dvi is desines,uzmetimas x2)ir 7 geros.

pasakykit ka man daryt su tuo dvejetu tarp skliaustuku g.gif ar man is vienos akies istraukti reikia 2 alkis ar visa ta eilute kur yra tarp sklaiusteliu kartoti pora kartu? doh.gif


Tai,kas skliaustuose,kartoti 2kartus.
Atsakyti
aciu nida uz atsakyma galiu aiti tada toliau megzti
Atsakyti
Ateinu su tokiu klausimu-koki pasijoni reikia siuti serveteliniam sijonui,irgi kliosini?
Atsakyti
QUOTE(ausrara @ 2012 03 02, 22:45)
Ateinu su tokiu klausimu-koki pasijoni reikia siuti serveteliniam sijonui,irgi kliosini?


galima bet koki-trapecija,kliosas. Su saules klioso pasijoniu sijonas bus pustesnis ir labiau rastas matysis.
Atsakyti
labai grazu, bet labai sudetinga atrodo
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 03 03, 11:17)
labai grazu, bet labai sudetinga atrodo


tik atrodo mirksiukas.gif

siaip toks pat sudetingumas kaip ir visuose rastuose, reikia moketi juos skaityti, zinoti zenklinimus ir tiek to sudetingumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 02 29, 18:21)
o tai jau cia turbut ne kid moheris  g.gif  blink.gif  blink.gif o tai 32 kamuoliukai butu  blink.gif  blink.gif


Ne, čia Alize. Negerai patarė man pardavėja, na ką dabar bepadarysi. Kitą kartą rinksiuosi tik kid mohelrį.
Šiuo metu mano mezginys atrodo taip:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2012 03 03, 12:46)
tik atrodo mirksiukas.gif

siaip toks pat sudetingumas kaip ir visuose rastuose, reikia moketi juos skaityti, zinoti zenklinimus ir tiek to sudetingumo mirksiukas.gif

sveikos mezgejeles smile.gif mezgu pagal "DITTE II" ir stringu ties 46 eilute rodyklele i desine 4M,jau su NIDA vakar aiskinaus bet vistiek nelabai susigaudau,suprantu kad tas keturias akis reikia perkelt ant desinio virbalio tik jas megztas ar ne perkelt,galvoju jei as megzdama 45 eile ismegzciau keturiom akim daugiau ir tada pradeciau 46 pagal schema ar gerai tada padaryciau ar gautus man gerai g.gif labai laukiu pagalbos nes knieti naguciai noris megzst toliau kol mazylis miegos ax.gif
Atsakyti
na nezinau kokia cia ta shemute. g.gif bet jei yra 4m su rodyklyte , tai pabaigusi 45eilute, dar ismezgu 4 akis gerosiomis ir tik nuo ten pradedu 46 eilute drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2012 03 03, 16:16)
na nezinau kokia cia ta shemute.  g.gif  bet jei yra 4m su rodyklyte , tai pabaigusi 45eilute, dar ismezgu 4 akis gerosiomis ir tik nuo ten pradedu 46 eilute drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif as taip ir padariau ir ziuriu kad gerai gaunas,schemute tai sita
http://picasaweb.goo...500561714417602
Atsakyti