Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Vaima @ 2012 02 25, 17:40)
1Mw - vieną akį išmezgt o tada raštas
1Mv - nedamezgus vienos akies pradėti raštą
Žiūrėti pagal raštą ir matosi kaip ir kas  mirksiukas.gif
Sekmės  4u.gif

Dėkoju. Tikiuosi pavyks smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, ka tik baigiau megzt savo suknele, tik dar reikia taisyti (kelt sijona auksciau). Galvojau, parodysiu, kai pilnai baigsiu megzt, kai bus pasijonis... bet neistveriau ax.gif
Suknele dar neskalbta ir iki galo nepataisyta, taciau ka tik pirma karta uzsidejau, ir uzsimaniau pasidalinti blush2.gif
Kliosas gavosi ispudingas (pati nesitikejau, ir apskritai, nezinojau, kuo viskas pasibaigs - cia pirmoji mano suknele blush2.gif ) - sijono apacioje suskaiciavau 23,5 metru!!! doh.gif doh.gif doh.gif Net negalvojau, kad tiek daug smile.gif O viskas prasidejo nuo 106 akiu.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Gaila, kad nuotraukos nekokios, (fotikas issikroves) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IrinaL: 26 vasario 2012 - 22:49
[quote=IrinaL,2012 02 27, 00:43]
Labas vakaras, ka tik baigiau megzt savo suknele, tik dar reikia taisyti (kelt sijona auksciau). Galvojau, parodysiu, kai pilnai baigsiu megzt, kai bus pasijonis... bet neistveriau ax.gif
Suknele dar neskalbta ir iki galo nepataisyta, taciau ka tik pirma karta uzsidejau, ir uzsimaniau pasidalinti blush2.gif
Puiki suknelė thumbup.gif labai gražu, kliošas tikrai įspūdingas. O diržiukas čia odinis?
Atsakyti
[quote=Oncik,2012 02 27, 00:56]
[quote=IrinaL,2012 02 27, 00:43]
Labas vakaras, ka tik baigiau megzt savo suknele, tik dar reikia taisyti (kelt sijona auksciau). Galvojau, parodysiu, kai pilnai baigsiu megzt, kai bus pasijonis... bet neistveriau ax.gif
Suknele dar neskalbta ir iki galo nepataisyta, taciau ka tik pirma karta uzsidejau, ir uzsimaniau pasidalinti blush2.gif
Puiki suknelė thumbup.gif labai gražu, kliošas tikrai įspūdingas. O diržiukas čia odinis?
[/quote]

Aciu ax.gif
Taip, dirziukas odinis.
Atsakyti
QUOTE(IrinaL @ 2012 02 26, 23:43)
Labas vakaras, ka tik baigiau megzt savo suknele,

labai labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2012 02 27, 02:23)
labai labai grazi  thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilarasal @ 2012 01 26, 15:04)
Stai manoji mocherine suknele, pasipuosiau ja per anytos 50meti, isgirdau daug pagyru is sveciu, tai atejau ir jums parodyti. Aciu La Perlai uz konsultacijas  4u.gif
Atleiskit uz neislyginta kalpina  4u.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image


vaje koks nerealus grozis smile.gif super smile.gif dabar perziurineju sia tema pirma kart smile.gif tai suzaveta sukne;)

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Ir prie sios suknytes dar nesimezgiau boleriuka
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Is viso sumezgiau 8 matkelius, suknele is 12 motyvu, sukneles ilgis nuo pazasties apie 87cm, uztrukau apie 2 sav. kol nusimezgiau, siulai sampanines spalvos, firmos siuliuku nepamenu 4u.gif

Atsakyti
[quote=IrinaL,2012 02 26, 23:43]


Suknelė fantastiška, aš būtent tokio ilgio ir labai plataus kliošo noriu, kiek siūlų suėjo?
Labai patiko priderintas diržas, kiek esu mačiusi dirželių prie tokių megztų suknelių nei vienas variantas man taip nepatiko kaip šitas, tobula wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumar: 27 vasario 2012 - 15:18
[quote=laumar,2012 02 27, 17:17]
[quote=IrinaL,2012 02 26, 23:43]
Suknelė fantastiška, aš būtent tokio ilgio ir labai plataus kliošo noriu, kiek siūlų suėjo?
Labai patiko priderintas diržas, kiek esu mačiusi dirželių prie tokių megztų suknelių nei vienas variantas man taip nepatiko kaip šitas, tobula wub.gif wub.gif wub.gif
[/quote]

Aciu 4u.gif
Sunaudojau 13 motkeliu, po 25g ir 235 m viename.
Atsakyti
IrinaL labai graži suknelė thumbup.gif kokiais virbalais mezgėte
Atsakyti
QUOTE(jurakkk @ 2012 02 27, 17:51)
IrinaL labai graži suknelė  thumbup.gif  kokiais virbalais mezgėte


Aciu smile.gif
Virsu mezgiau virbalais su valu su 3,5Nr., sijona pradejau 6Nr., apacioj - 7Nr. ir baigiau 8 Nr.
Atsakyti
[quote=IrinaL,2012 02 26, 22:43]
Labas vakaras, ka tik baigiau megzt savo suknele, ....Suknele dar neskalbta ir iki galo nepataisyta, taciau ka tik pirma karta uzsidejau, ir uzsimaniau pasidalinti blush2.gif
Kliosas gavosi ispudingas .... ...O viskas prasidejo nuo 106 akiu.
-... [/quote]
faina suknute smile.gif saunus darbelis
tik 106 akys pradzioj g.gif o tai kaip taip isplatejo, pagal kokia servetele mezget?

[quote=laumar,2012 02 27, 15:17]
[quote=IrinaL,2012 02 26, 23:43]
.Labai patiko priderintas diržas, kiek esu mačiusi dirželių prie tokių megztų suknelių nei vienas variantas man taip nepatiko kaip šitas, tobula wub.gif wub.gif wub.gif
[/quote]
va va ir as pastebejau kad prie tokio tipo suknuciu graziau ziurisi platesnis uzvyniojamas dirzas thumbup.gif

as emiausi siam kartui tik sijonuka megzti, bet irgi su fintais, planuojamas su medziaginiu juozmeniu, tai palikau daba skeltuka uztrauktukui isiuti, o rastelis tas pats, visu megiamas, "DITE II" 4u.gif idomu kaip atrodys kombinuotas su medziaga, dar tik pradzia, kai baigsiu pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 28 vasario 2012 - 11:26