Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Ir as mezgiau pagal sia schema https://picasaweb.go...285062750804178 sijona arba suknele, sakiau kai pamezgesiu nuspresiu ka smile.gif Dabar matau, kad reiks i virsu toliau suknele megzti, nes koks dabar gavosi sijonukas man nebus grazu, isplovus issitempe gerokai, gavosi 43cm ilgio, bet tiesa as dar pora rastu
viduryje esu primezgusi, nes atrode jog bus trumpas. Ir gana platus, reiks kazkaip bandyt siaurinti, sumezginet akis. Gal kas patarsit kaip graziau pasiaurinti, as pradejau nuo 15 eiles ir uzsidejau 144 eiles, gavosi 18 raportu. Man reikia apie 30 akiu sumazinti hmmm
Atsakyti
numezgiau lygtais iki 42 eilutes (ten kur reikia nukelti 4 akis) nukeliau ,bet gaunasi kazkokia nesamone blush2.gif jauciu vel kazka ne taip padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2012 02 23, 22:26)
numezgiau lygtais iki 42 eilutes (ten kur reikia nukelti 4 akis) nukeliau ,bet gaunasi kazkokia nesamone  blush2.gif jauciu vel kazka ne taip padariau g.gif

nukelt reikia nuo kairiojo virbalo ant desiniojo. Ir tik viena karta eiles pradzioje - paskui raportus megzt nenukelinejant
Atsakyti
ten 45 eiluteje parasyta kad 4 akis nukelt ant kt virbalo as taip ir padarau.daugiau mezgu pagal schema toliau .uzmetims,3 geros,uzmetims ,dvi sumegzt is desines,ismegzt 2 geras ,sumegt 3,vel 2 geros ir sumegzti 2 akis is kaires.ir toliau vel viska kartoju is eiles ka ne taip darau? iki tol viskas mezgesi gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2012 02 23, 23:22)
ten 45 eiluteje parasyta kad 4 akis nukelt ant kt virbalo as taip ir padarau.daugiau mezgu pagal schema toliau .uzmetims,3 geros,uzmetims ,dvi sumegzt is desines,ismegzt 2 geras ,sumegt 3,vel 2 geros ir sumegzti 2 akis is kaires.ir toliau vel viska kartoju is eiles ka ne taip darau? iki tol viskas mezgesi gerai unsure.gif

taip, gerai.
45-os eilės pirmas 4 akis perkeli ant dešiniojo virbalo ir tada pagal schemą - gerai parašei.
Tik neparašei ar pabaigus vieną motyvą vėl nukelinėji tas 4? Nebereikia.

Ardei, ar mezgi toliau plačiai?
Atsakyti
as nukeldavau pastoviai po 4 akis blush2.gif uztai matyt ir gavosi tokia nesamone smile.gif



ps. ana isardziau ir pradejau megzti nauja musiuk
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2012 02 24, 09:42)
as nukeldavau pastoviai po 4 akis blush2.gif  uztai matyt ir gavosi tokia nesamone smile.gif
ps. ana isardziau ir pradejau megzti nauja musiuk

rašiau lyg, kad tik vieną kartą tereikia, gal neaiškiai parašiau ir suklaidinau?

Sėkmės toliau mezgant 4u.gif
Atsakyti
as jau galiu sauti alc.gif sampana. vakar baigiau sau suknute. suslapsciau visus siuliukus. klausimas kaip skalbiat ir kaip paskui dziovinat?

jau esu pasiruosusi sekanciai suknutei siuliukus smile.gif
Atsakyti
Mezgiau suknele nuo apacios, priejau prie pazastu linijos. Iskilo klausimas kaip mezzti pazastu linija suknelei be rankoviu, jei mezgiau visad ratu ax.gif
Atsakyti
sveikos mezgėjėles susigundžiau ir aš jūsų grožybėmis ,nors niekuomet neturėjau patraukimo .šiomis dienomis baiginėju paprasta suknele ,tai jau kipsiu i servetine suknele,čia mano planuose, dukrytės krikštynoms.o prie suknytės pamaniau butu gerai skėtis ,bet galvoju ar kas gausis jei megsiu iš Pelakauskienės knygos ,gal kas mezgėte?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 09 08, 10:32)
Vaima - skaitei aprašymą? ax.gif ten yra parašyta, kad 105-109 eilės visos akys išvirkščios lyg ir? blush2.gif  g.gif


Sveikos merginos
Bukit gerutės paaiškinkit ką reiškia 1Mw ir 1Mv schemutėje. Niekaip nesuprantu kur tą akį reikia pridėti ar atimti.
Iš anksto labai dėkoju. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita&P @ 2012 02 25, 14:40)
Sveikos merginos
Bukit gerutės paaiškinkit ką reiškia 1Mw ir 1Mv schemutėje. Niekaip nesuprantu kur tą akį reikia pridėti ar atimti.
Iš anksto labai dėkoju. ax.gif  4u.gif


1Mw - vieną akį išmezgt o tada raštas
1Mv - nedamezgus vienos akies pradėti raštą
Žiūrėti pagal raštą ir matosi kaip ir kas mirksiukas.gif
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 25 vasario 2012 - 16:40