Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Aciu jums visoms uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bandysiu tvarkyti savo mezgini doh.gif
Kai pabaigsiu - pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2012 02 19, 14:54)
Nelabai suprantu ar turi kokia reiksme 96 eilutej 1M - https://picasaweb.go...285179207034754 - menkniekis, bet idomu...

1 aki nukeliat ant desiniojo virbalo ir tada mezgat toliau pagal schema
Atsakyti
na ir grozis bigsmile.gif ir daugiau ten grozybiu yra,sijonukas irgi labai man patinka gal kuri schemute tokio turetumet ax.gif
vis renkuosi vis bandau schemutes suknutei ir vis neissirenku doh.gif bet po ligu turbut kibsiu jau i mezgini smile.gif
Irina L labai grazi suknute,o sijonuko schemute irg gal butu galima,nes atrodo kaip ir nesudetingaspirmam blynui o ir tas kliosas puikus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 02 17, 10:17)
labai panasu,turiu bet keli lapai yra tingiu kelt blush2.gif gal imesk man rasta isversiu



Buciau dekinga jei pagelbetum ax.gif
Sioje nuorodoje rasi mano pasirinkta servetele nr 25

ACIU
Atsakyti
nuorodos nerodo verysad.gif gal i az 4u.gif
Atsakyti
man iskylo toks klausimas kaip jus sutalpinant tas visas akis ant vieliniu virbalu,pas mane virbalu ilgis 1.20cm bet man jau dabar nelabai telpa akis ,o dar tik pradzia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2012 02 22, 15:41)
man iskylo toks klausimas kaip jus sutalpinant tas visas akis ant vieliniu virbalu,pas mane virbalu ilgis 1.20cm bet man jau dabar nelabai telpa akis ,o dar tik pradzia blush2.gif

na nelygu kiek motyvų, kokį kliošą darot.

aš mezgiau šiądėjau ne 8, o 9 motyvus, tai laisvai sutalpinau ir ant 80 cm valiuko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 22 vasario 2012 - 15:00
as mezgu lygiai ta pacia kaip ir jus,tik pradzioje as uzsidejau 88 akis ir pradejau megzti nuo pirmos eilutes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2012 02 22, 16:10)
as mezgu lygiai ta pacia kaip ir jus,tik pradzioje as uzsidejau 88 akis ir pradejau megzti nuo pirmos eilutes blush2.gif

na aš nesu profė, na bet mano supratimu, kad gausis žiauriai platu, nes motyvų ant tų 88 akių kiek gavos motyvų? 88? O servetėlėje jų tik 8 smile.gif tai gausis 10 kart didesnis saulės kliošas nei servetėlėje smile.gif

galinėse eilėse netilpt net ant 500 cm virbalų bigsmile.gif sorry už šį juokelį, ale aš ardyčiau smile.gif

aš šitam sijonui dėjau 94 atrodo akis (reikia pagal schemą pasitikslint, nepamenu jau), dariau 9 motyvus ir mezgiau nuo 21 eilės - gavau apie 33 cm sijonuką su 4,5 mm virbalais (dar neplauto ilgis tokis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 22 vasario 2012 - 15:35
nieko nepakeisiu teks ardyt doh.gif tik kazin kaip mahera ardisis? g.gif ps kiek reiktu akiu uzsidetyi norint numegzti sukne mergaitei 7metuku blush2.gif bu as ir vel kaip prisidesiu ir vel teks viska ardyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurvilte @ 2012 02 22, 20:21)
-
ak nieko nepakeisiu teks ardyt doh.gif tik kazin kaip mahera ardisis? g.gif ps kiek reiktu akiu uzsidetyi norint numegzti sukne mergaitei 7metuku blush2.gif bu as ir vel kaip prisidesiu ir vel teks viska ardyti tongue.gif

, būtent ir mezgiau, mergytei 7 metų kurios apimtis 64 cm. Dėjau 96 ar tai 99 akis, kaip jau rašiau 21 eilės ir 9 motyvai isejo - paskaičiuot lengvai galima paėmus schemą. Aklai negali daryt taip pat, priklauso nuo to kokiais virbalai mezgi, kiek laisvai ar tampriai..

ardysis blogai - linkiu kantrybės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musiukass: 22 vasario 2012 - 20:15
QUOTE(jurvilte @ 2012 02 22, 20:21)
nieko nepakeisiu teks ardyt doh.gif tik kazin kaip mahera ardisis? g.gif ps kiek reiktu akiu uzsidetyi norint numegzti sukne mergaitei 7metuku blush2.gif bu as ir vel kaip prisidesiu ir vel teks viska ardyti tongue.gif

Buvau girdejusi, kad slapia reikia ardyt mohera, bet nebandziau schmoll.gif
Atsakyti